Amatéři

Pokud hledáte ten nejlepší a nejvhodnější prostor pro ukázku vašich amatérských videí a fotek, pak jsou to právě Amatéři, kde jej dostanete k dispozici. Tato seznamka vám zpřístupní amatérský svět sexu. Jak jste již určitě pochopili, našli jste to správné místo pro seznámení kvůli sexu.

amatéři

Logo – Amateri.com

Nezáleží vůbec na tom, jestli jde o sex mezi jednotlivci či páry, různé erotické hrátky nebo třeba plánováním swingers párty. Nic není nemožné a hledat můžete prakticky cokoliv, co máte rádi a baví vás to. Stačí jen zadat ty správné parametry.

Přejít na Amateri.com

Představení

Provozovatelem je společnost Deka International LLC se sídlem v USA, přičemž o samotný provoz webu se stará ScrumWorks s.r.o. v Hrdějovicích, přičemž Amateri fungují od roku 2003. Přestože si můžete prohlížet fotografie, na pokročilejší funkce, jako například spuštění videonahrávky musíte být registrovaní.

Na této seznamce je možné nahrávat videa a fotky, ukládat si své oblíbené, pozvat na rande ideální protějšek, který bude mít stejné zájmy jako vy, ale i komentovat, hodnotit a diskutovat s ostatními. Pokud budete chtít získat neomezený přístup ke všem nahraným videím a zbavit se nežádoucích reklam, je potřeba si aktivovat VIP.

amatéři - seznamka

Amatéři – inzeráty na seznamce

Cena

VIP členství je možné zaplatit několika způsoby. Může to být SMS platba, SMS platba s automatickým prodlužováním, převodem na účet (přes Gopay), okamžitým bankovním převodem, on-line platbou platební kartou, M-platbou, dále je to Paysafecard, GoPay platba, Peněženka, Bitcoin, Litecoin a také Skrill.

Klasickou SMS platbou máte VIP členství na 14 dní, při výběru SMS platby s automatickým prodlužováním je to v podstatě na stejnou dobu, ale získáte k předplatnému 1 den navíc. Celkem je na výběr ze 4 druhů členství. Měsíční je za 149 Kč, tříměsíční za 399 Kč, pak půlroční VIP členství za 599 Kč a nakonec roční za 999 Kč.

Výhody a nevýhody

Výhodou je, že hned vidíte základní fotogalerie jednotlivých uživatelů. Pokud hledáte sex, nemusíte řešit závazky ani nic tomu podobného. Prostě si vyberete ten nejvhodnější protějšek, se kterým se naladíte na stejnou vlnu, možno říci sexuální vlnu a ostatní už je na domluvě. Nevýhodou se může zdát nutnost aktivace členství pro více funkcí, ale to už je u seznamek tak říkajíc běžné.

Zajímavosti

Na stránkách amateri.com najdete spoustu zábavy týkající se sexu. Kromě fotek a videí, je k dispozici také chat, fórum, různé povídky, ale i blogy a magazín. Nechybí ani sbírky, které ukrývají spoustu fotek a videonahrávek.

Pro majitele chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android je k dispozici praktická aplikace, která umožňuje používat seznamku kdekoliv a kdykoliv. Stačí si jí jen stáhnout a pustit se do užívání. Není na škodu nastudovat si o seznamce i recenze.

Nejčastější otázky

Jaké jsou hlavní důvody pro registraci na Amateri.com?

Registrace na Amateri.com je zdarma a platforma nabízí unikátní příležitost sdílet amatérské erotické fotky a videa. S více než 10 670 uživateli online, kteří mají zájem o sdílení a diskusi o sexuálních tématech, je to ideální místo pro ty, kteří chtějí prozkoumat svou sexualitu v bezpečném a ověřeném online prostředí.

Jaké funkce nabízí Amateri.com?

Amateri.com nabízí rozsáhlou databázi amatérských erotických fotografií a videí. Uživatelé mohou využívat fóra a chaty k diskusi o různých sexuálních tématech, navázat nová seznámení a užít si erotické povídky s intenzivním sexuálním nábojem.

Je zajištěna bezpečnost a ověření uživatelů na Amateri.com?

Amateri.com klade velký důraz na bezpečnost a ověření svých uživatelů. Platforma zaručuje, že komunikujete s reálnými lidmi, kteří mají stejný zájem o sex a erotický obsah. Toto ověření je klíčové pro udržení důvěryhodného a bezpečného prostředí pro všechny uživatele​​.

Hodnocení a závěr

Sex je náš, dělá dobře mě i tobě, přesně to se zpívá v jedné české písničce. Dá se říci, že by se to dalo použít i zde. Pokud chcete tuto seznamku poznat do hloubky a získat nějaké nové zkušenosti i v sexuální oblasti, pak se jednoduše zaregistrujte a pusťte se do průzkumu.

Amateri.com mají rozhodně co nabídnout. Jestli patříte mezi odpůrce nahoty a sexuální tématiky, tak se této stránce dalece vyhněte. Ovšem pro příznivce všeho, co jakkoliv souvisí se sexem, je to nejlepší místo kde si užít trochu zábavy a sexuálního rozptýlení.

Vyzkoušet Amateri.com

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroje: www.emimino.cz, www.lascivni.cz, www.lovino.cz

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

45 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. No já to vidím i z jinéí stránky – falešné profily a typuji že asi admini schválně vystupují za jiné osoby a pod záminikou donutí platit VIP a podobně

 2. Dnes mi bylo z důvodu SLUŠNÉ slovní negativní reakce – komentáře (To je hnus) na galerii na tomto webu zablokováno možnost psát další komentáře čímž došlo ze strany Amateri.cz k omezení mých práv a porušení Ústavy ČR a to konkrétně – svobodu slova a vyjadřování. Nevěděl jsem, že lidé, kteří zde umysťují své fotografie a VEŘEJNĚ se vystavují nesmí býti krizizováni (a to slušně) jinak přichází trest. Takže další tzv. „DEMOKRATICKÝ“ server.

 3. Jsem na Amatérech vlastně skoro od začátku – jak jsem se dozvěděl z článku.
  Mám zkušenost dobrou – i se mi povedlo se několikrát sejít, několik vztahů (za ty roky se snad nemusím stydět za střídání – ovšem ne souběh !!!) bylo zajímavých a vše fungovalo.
  PODVODNÍCI: muži, vydávají se za žen… a kde nejsou ?
  NADRŽOVÁNÍ komukoli: a kde jinde se to neděje ?
  SPAMOVÁNÍ a další podobné chyby: a kde máte jistotu, že je to z amatérů? copak vy chodíte jen sem? Že ano? Tak to jste výjimka … já se díval a hledal zajímavé věci i na dalších, podle obsahu pro adminy velmi finančně náročných webech. A sexuální „byznys“ je po všech stránkách nejvíc náročný – FINANČNĚ !
  Tak se mějte, vy všichni ti, co myslí, že našli problém…

 4. Reply
  -MidnightBlues- 27.1.2024 v 19:43

  Rozhodně se na webu neregistrujte! Hledáte li sex, tady ho opravdu nenajdete! Jste li osoba, která se ráda chlubí detaily svého těla, tady neuspějete! Administrátoři se hájí pravidli webu, kdy nesmíte nahrávat extrémy. Za extrém považuji i detaily análního otvoru. Paradoxem je skutečnost, že takových videí i galerií je mnoho! Sám jsem si vyzkoušel na vlastní kůži nahrát, mě schváleno nebyl a jako důvod uvedli nevhodné nahrávání detailů análu. Jiným to schválili. Co dalšího zde najdete? 99% ženatých, co jsou bisexuálové a gayové, mnozí podvodníci. Seznámení zde nehledejte, je to spíše digitální p**** časopis. Je tu i mnoho falešných profilů upravených AI nebo li fake i to admini schvalují, bohužel. Nelze zde věřit nikomu a ničemu!

  • Nehorázný podvod!! Nechrání os. údaje jen je chtějí po vas. Každý druhy profil podvod a i když oznámíte nebezpečné jednaní profilu atd., tak chtějí plno kravin na doložení a i když doložíte tak dostanete odpověď ze není dostatečně prokázáno. Proste s**** nic víc.

 5. Velice nebezpečný web. Seznamkou nelze nazvat ani náhodou. V současné době je prioritou webu shromažďování informací o uživatelích. Ověření skrze telefon – od té doby přicházejí nabídky na erotické pomůcky či zasílají sms s nabídkou na sex za peníze. No co diskrétnost na prvním místě co.. Občanský průkaz, následně ID banky jsem již definitivně odmítnul a účet zrušil, to byl jen začátek. VIP služby jsou strhávány i po zrušení účtu a nevím jak zrušit, na zaslané dotazy mejlem nikdo nereaguje. Na webu je prioritní podpora prostituce. Mají nemalé částky z inzerce prostitutek. Mnoho profilů je falešných a další je tvořeno umělou inteligencí – pro udržení návštěvnosti webu, tohle přiznal i majitel webu Vtelenský. Moje doporučení je webu se vyhnout, neregistrovat se. Mluví se že stránky budou zrušeny, stejně jako jiné již pozastavené weby podporující prostituci.

 6. Velice nebezpečné, jsou to podvodné stránky. Je dobré se jim vyhnout. Shromažďují detailně informace o uživatelích včetně poskytnutých údajů z občanských průkazů a bankovní identity, tyhle údaje vesele prodávají dál. Při zakoupení VIP jsou i nadále strhávány celkem vysoké částky z účtu a to tam profil již několik měsíců nemám. Podporují veřejně prostituci a kšeftování s fotkama včetně předání identity třetích osob, při upozornění na tyhle podvodné praktiky je účet zablokován a nereagují na dotazy. Apeluji na zrušení těchto stránek.

 7. Negativní zkušenost. Tohle není seznamka, ale podvod. Vyžadují po nějaké době ověření v podobě OP, následně bankovní ID. Běžná je veřejná podpora prostituce.

 8. Je tam plno podvodníků, vlastně naprostá většina. Chlapi tam jsou za ženské, tahají fotky a informace a pak chtějí peníze. Ženské tam jsou buď prostitutky a nebo hvězdy co si tam povídají o vaření. Administrátoři ? Katastrofa …

 9. amateri v současnosti slouží pouze jako platforma pro podvody. typu „schůzka až když pošleš zálohu na účet“ a podobné.
  provozovatel webu toto cíleně podporuje, a je dost možné, že tyto podvody dělá sám provozovatel.

  pokud na podvodné jednání uživatele upozorníte v komentáři, tak amateri vám jej smažou. toto hovoří za vše.

 10. Moje zkušenost s amateri.com je negativní, tento server nedoporučuji. Prodávají a dál poskytují údaje poskytnuté při registraci (e-mail, OP, bankovní účet), při zakoupení VIP je nadále strhávána částka z účtu i když jsem profil dávno smazal. Jejich hlavním zájmem je veřejná podpora prostituce, pokud na nekalé praktiky upozorníte je profil blokován. Administrátoři při upozornění na falešný profil, nebo porušení pravidel nereagují. Majitel společnosti Pavel Vtelenský veřejně vystupuje s tím že obsah nahraný uživatelem spadá pod jeho vlastnictví a může s ním libovolně dál nakládat.

1 2 3 4

Přidat komentář

Recenzer
Logo