Amatéři

Pokud hledáte ten nejlepší a nejvhodnější prostor pro ukázku vašich amatérských videí a fotek, pak jsou to právě Amatéři, kde jej dostanete k dispozici. Tato seznamka vám zpřístupní amatérský svět sexu. Jak jste již určitě pochopili, našli jste to správné místo pro seznámení kvůli sexu.

amatéři

Logo – Amateri.com

Nezáleží vůbec na tom, jestli jde o sex mezi jednotlivci či páry, různé erotické hrátky nebo třeba plánováním swingers párty. Nic není nemožné a hledat můžete prakticky cokoliv, co máte rádi a baví vás to. Stačí jen zadat ty správné parametry.

Přejít na Amateri.com

Představení

Provozovatelem je společnost Deka International LLC se sídlem v USA, přičemž o samotný provoz webu se stará ScrumWorks s.r.o. v Hrdějovicích, přičemž Amateri fungují od roku 2003. Přestože si můžete prohlížet fotografie, na pokročilejší funkce, jako například spuštění videonahrávky musíte být registrovaní.

Na této seznamce je možné nahrávat videa a fotky, ukládat si své oblíbené, pozvat na rande ideální protějšek, který bude mít stejné zájmy jako vy, ale i komentovat, hodnotit a diskutovat s ostatními. Pokud budete chtít získat neomezený přístup ke všem nahraným videím a zbavit se nežádoucích reklam, je potřeba si aktivovat VIP.

amatéři - seznamka

Amatéři – inzeráty na seznamce

Cena

VIP členství je možné zaplatit několika způsoby. Může to být SMS platba, SMS platba s automatickým prodlužováním, převodem na účet (přes Gopay), okamžitým bankovním převodem, on-line platbou platební kartou, M-platbou, dále je to Paysafecard, GoPay platba, Peněženka, Bitcoin, Litecoin a také Skrill.

Klasickou SMS platbou máte VIP členství na 14 dní, při výběru SMS platby s automatickým prodlužováním je to v podstatě na stejnou dobu, ale získáte k předplatnému 1 den navíc. Celkem je na výběr ze 4 druhů členství. Měsíční je za 149 Kč, tříměsíční za 399 Kč, pak půlroční VIP členství za 599 Kč a nakonec roční za 999 Kč.

Výhody a nevýhody

Výhodou je, že hned vidíte základní fotogalerie jednotlivých uživatelů. Pokud hledáte sex, nemusíte řešit závazky ani nic tomu podobného. Prostě si vyberete ten nejvhodnější protějšek, se kterým se naladíte na stejnou vlnu, možno říci sexuální vlnu a ostatní už je na domluvě. Nevýhodou se může zdát nutnost aktivace členství pro více funkcí, ale to už je u seznamek tak říkajíc běžné.

Zajímavosti

Na stránkách amateri.com najdete spoustu zábavy týkající se sexu. Kromě fotek a videí, je k dispozici také chat, fórum, různé povídky, ale i blogy a magazín. Nechybí ani sbírky, které ukrývají spoustu fotek a videonahrávek.

Pro majitele chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android je k dispozici praktická aplikace, která umožňuje používat seznamku kdekoliv a kdykoliv. Stačí si jí jen stáhnout a pustit se do užívání. Není na škodu nastudovat si o seznamce i recenze.

Hodnocení a závěr

Sex je náš, dělá dobře mě i tobě, přesně to se zpívá v jedné české písničce. Dá se říci, že by se to dalo použít i zde. Pokud chcete tuto seznamku poznat do hloubky a získat nějaké nové zkušenosti i v sexuální oblasti, pak se jednoduše zaregistrujte a pusťte se do průzkumu.

Amateri.com mají rozhodně co nabídnout. Jestli patříte mezi odpůrce nahoty a sexuální tématiky, tak se této stránce dalece vyhněte. Ovšem pro příznivce všeho, co jakkoliv souvisí se sexem, je to nejlepší místo kde si užít trochu zábavy a sexuálního rozptýlení.

Vyzkoušet Amateri.com


Zdroje: www.emimino.cz, www.lascivni.cz, www.lovino.cz

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

34 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Moje zkušenost s amateri.com je negativní, tento server nedoporučuji. Prodávají a dál poskytují údaje poskytnuté při registraci (e-mail, OP, bankovní účet), při zakoupení VIP je nadále strhávána částka z účtu i když jsem profil dávno smazal. Jejich hlavním zájmem je veřejná podpora prostituce, pokud na nekalé praktiky upozorníte je profil blokován. Administrátoři při upozornění na falešný profil, nebo porušení pravidel nereagují. Majitel společnosti Pavel Vtelenský veřejně vystupuje s tím že obsah nahraný uživatelem spadá pod jeho vlastnictví a může s ním libovolně dál nakládat.

 2. Velice nebezpečná „seznamka“. K funkčnosti profilu je třeba poskytnutí osobních údajů, které dále prodávají. Podpora prostituce, při upozornění reagují agresivně a profil je smazán. Tisíce falešných profilů a stažených fotek. Mají svoje volavky co se pohybují po chatech a udržují návštěvnost. Doporučení je nevyužívat.

 3. Reply
  jarda z amateru 13.6.2023 v 21:43

  pozor posvodnici a vyhrozuji

  admin marcela a ketrina a verca agresivni chovani a nadrzovani prostituce !

  vyhruzky a mazani profilu kdyz nezaplatite .. proste hnus .. tyto lidi nahlasit policii !

 4. Domluvíte se tady na reálným setkání spíš výjimečně. Je to spíš virtuální směna amatérských fotek. Vlastně každý tu píše že něco hledá ale pravda to není. Skoro nikdo totiž neuvede ani telefon ani jiný kontakt, což je dnes u seznámení úplný základ. Amatéři už jsou za zenitem . Stalo se z něj smetiště pro lidi který už fakt nechce vůbec nikdo

 5. Nejhorší stránky u nás, samej chlap v ženském profilu, inzerce jakákoliv, prodej mobilů, aut, realit, a Admin stránek s tím nic nedělá. Pokud na to upozorníte, hned vám zruší profil že prý děláte podezřelou aktivitu. Jsou to pěkný šmejdi !!!!!!

 6. Stranka je strašná. Chlapy gay/bi odpovídají na hetero inzeráty. Tuny falešných ženskych profilů. Uživatelé tam jsou chovaji jako urazene male děti, kterým nekdo sebral hračku. Když jim napíšete tak ani neodpoví nejsou toho schopni.

  • Domluvíte se tady na reálným setkání spíš výjimečně. Je to spíš virtuální směna amatérských fotek. Vlastně každý tu píše že něco hledá ale pravda to není. Skoro nikdo totiž neuvede ani telefon ani jiný kontakt, což je dnes u seznámení úplný základ. Amatéři už jsou za zenitem . Stalo se z něj smetiště pro lidi který už fakt nechce vůbec nikdo

  • Kdysi dobrý web teď největší odpad 90 procent falešné profily zbytek uchylaci než mozku a poslední době se tam všude jako mor roztahují trans i****i.

 7. Nejlepší stránka co jse týče amatérských fotek!

 8. Nejhorší seznamka všech dob. Samý podvodníci,lháři. Admini si povolují foto jaké se jim chce a rádi lžou. Budu apelovat aby tuto seznamku kompletně zrušili. Dále chtějí po vás ob kopii a pdoobně jen aby si mohli dělat nároky. Co se týče těch retardovaných debilů na seznamce je to samej lhář,podvodník,faleš a podobně. Nejhorší seznamka všech dob

  • Už dvakrát mi zablokovali účet za údajne fotky nezletilých. Ani jedna fotka nebyla zeny jenž nebyla plnoleta ale i tak účet zablokuji. Nikdy nevíte s kym si píšete. Nevíte vůbec nic. Už do této podvodné seznamky ze které stejně nic nevyjde, nepachnu.

  • Ukaž se mi máš watsap 605835197 pojďte

 9. Amatéři cz ???? katastrofa, Admin nezná základní pojmy, každý si vkládá inzerci do jaké rubriky chce, stovky chlapů kteří se vydávají za ženy a mají ženské profily. Admin s tí opět nic nedělá. Pokud Adminovi pošlete kritiku nesnese to a zruší vám profil. Rorný úpadek těchto stránek.

 10. Mají eminentní zájem o ověření profilu. Znamená to poskytnout svoje osobní údaje, jinak není možnost dál profil využívat. Ve většině případů podporují nabídku prostituce, mnoho profilů je falešných, pokud je na tento fakt upozorněno nic se neděje. Tento web nebyl dříve špatný, ale velice se změnil přístup, na komerci a tahání osobních údajů. Považuji teď již za velice nebezpečné tuhle seznamku navštěvovat.

1 2 3

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo