Amatéři

Pokud hledáte ten nejlepší a nejvhodnější prostor pro ukázku vašich amatérských videí a fotek, pak jsou to právě Amatéři, kde jej dostanete k dispozici. Tato seznamka vám zpřístupní amatérský svět sexu. Jak jste již určitě pochopili, našli jste to správné místo pro seznámení kvůli sexu.

amatéři

Logo – Amateri.com

Nezáleží vůbec na tom, jestli jde o sex mezi jednotlivci či páry, různé erotické hrátky nebo třeba plánováním swingers párty. Nic není nemožné a hledat můžete prakticky cokoliv, co máte rádi a baví vás to. Stačí jen zadat ty správné parametry.

Přejít na Amateri.com

Představení

Provozovatelem je společnost Deka International LLC se sídlem v USA, přičemž o samotný provoz webu se stará ScrumWorks s.r.o. v Hrdějovicích, přičemž Amateri fungují od roku 2003. Přestože si můžete prohlížet fotografie, na pokročilejší funkce, jako například spuštění videonahrávky musíte být registrovaní.

Na této seznamce je možné nahrávat videa a fotky, ukládat si své oblíbené, pozvat na rande ideální protějšek, který bude mít stejné zájmy jako vy, ale i komentovat, hodnotit a diskutovat s ostatními. Pokud budete chtít získat neomezený přístup ke všem nahraným videím a zbavit se nežádoucích reklam, je potřeba si aktivovat VIP.

amatéři - seznamka

Amatéři – inzeráty na seznamce

Cena

VIP členství je možné zaplatit několika způsoby. Může to být SMS platba, SMS platba s automatickým prodlužováním, převodem na účet (přes Gopay), okamžitým bankovním převodem, on-line platbou platební kartou, M-platbou, dále je to Paysafecard, GoPay platba, Peněženka, Bitcoin, Litecoin a také Skrill.

Klasickou SMS platbou máte VIP členství na 14 dní, při výběru SMS platby s automatickým prodlužováním je to v podstatě na stejnou dobu, ale získáte k předplatnému 1 den navíc. Celkem je na výběr ze 4 druhů členství. Měsíční je za 149 Kč, tříměsíční za 399 Kč, pak půlroční VIP členství za 599 Kč a nakonec roční za 999 Kč.

Výhody a nevýhody

Výhodou je, že hned vidíte základní fotogalerie jednotlivých uživatelů. Pokud hledáte sex, nemusíte řešit závazky ani nic tomu podobného. Prostě si vyberete ten nejvhodnější protějšek, se kterým se naladíte na stejnou vlnu, možno říci sexuální vlnu a ostatní už je na domluvě. Nevýhodou se může zdát nutnost aktivace členství pro více funkcí, ale to už je u seznamek tak říkajíc běžné.

Zajímavosti

Na stránkách amateri.com najdete spoustu zábavy týkající se sexu. Kromě fotek a videí, je k dispozici také chat, fórum, různé povídky, ale i blogy a magazín. Nechybí ani sbírky, které ukrývají spoustu fotek a videonahrávek.

Pro majitele chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android je k dispozici praktická aplikace, která umožňuje používat seznamku kdekoliv a kdykoliv. Stačí si jí jen stáhnout a pustit se do užívání. Není na škodu nastudovat si o seznamce i recenze.

Hodnocení a závěr

Sex je náš, dělá dobře mě i tobě, přesně to se zpívá v jedné české písničce. Dá se říci, že by se to dalo použít i zde. Pokud chcete tuto seznamku poznat do hloubky a získat nějaké nové zkušenosti i v sexuální oblasti, pak se jednoduše zaregistrujte a pusťte se do průzkumu.

Amateri.com mají rozhodně co nabídnout. Jestli patříte mezi odpůrce nahoty a sexuální tématiky, tak se této stránce dalece vyhněte. Ovšem pro příznivce všeho, co jakkoliv souvisí se sexem, je to nejlepší místo kde si užít trochu zábavy a sexuálního rozptýlení.

Vyzkoušet Amateri.com


Zdroje: www.emimino.cz, www.lascivni.cz, www.lovino.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (33 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

21 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Nejhorší seznamka všech dob. Samý podvodníci,lháři. Admini si povolují foto jaké se jim chce a rádi lžou. Budu apelovat aby tuto seznamku kompletně zrušili. Dále chtějí po vás ob kopii a pdoobně jen aby si mohli dělat nároky. Co se týče těch retardovaných debilů na seznamce je to samej lhář,podvodník,faleš a podobně. Nejhorší seznamka všech dob

  2. Amatéři cz ???? katastrofa, Admin nezná základní pojmy, každý si vkládá inzerci do jaké rubriky chce, stovky chlapů kteří se vydávají za ženy a mají ženské profily. Admin s tí opět nic nedělá. Pokud Adminovi pošlete kritiku nesnese to a zruší vám profil. Rorný úpadek těchto stránek.

  3. Mají eminentní zájem o ověření profilu. Znamená to poskytnout svoje osobní údaje, jinak není možnost dál profil využívat. Ve většině případů podporují nabídku prostituce, mnoho profilů je falešných, pokud je na tento fakt upozorněno nic se neděje. Tento web nebyl dříve špatný, ale velice se změnil přístup, na komerci a tahání osobních údajů. Považuji teď již za velice nebezpečné tuhle seznamku navštěvovat.

  4. Já byla hodně zvědavá, co tahle seznamka vlastně obnáší a musím uznat, že sem byla dost překvapená. I když musím uznat, že není špatná.

  5. Zaregistroval jsem se nedávno, tak ještě nemůžu moc hodnotit, ale zatím tedy jsem velmi spokojený. Ozvalo se mi už hodně lidiček, tak snad to bude OK.

  6. Tak tuhle seznamku jsem vůbec neznal, ale rád jí vyzkouším. Děkuji za informace.

  7. Amateri.com jsem zaregistrovala v podstatě z hecu, protože jsem se vsadila, že tam nikoho neseženu. Sázku jsem vyhrála, protože za těch 6 měsíců co jsem tam byla, se nenašel žádný pořádný protějšek.

  8. U mě tedy žádná sláva, ozvalo se mi pár ženštin, ale nakonec z toho nic nebylo, až na jeden případ. No ale to taky nebylo nic extra. Zatím neztrácím naději.

  9. No tak mě se za půl roku od registrace ozvali nějací dva exoti, kterým jsem raději ani neodepsala, jinak je to velká slabota.

  10. No tak nadšený zrovna z této seznamky nejsem, i když jsem zaregistrovaný už půl roku. No ještě tomu dám chvilku šanci a uvidím.

1 2

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo