Amatéři

Pokud hledáte ten nejlepší a nejvhodnější prostor pro ukázku vašich amatérských videí a fotek, pak jsou to právě Amatéři, kde jej dostanete k dispozici. Tato seznamka vám zpřístupní amatérský svět sexu. Jak jste již určitě pochopili, našli jste to správné místo pro seznámení kvůli sexu.

1x1.trans - Amatéři

Logo – Amateri.com

Nezáleží vůbec na tom, jestli jde o sex mezi jednotlivci či páry, různé erotické hrátky nebo třeba plánováním swingers párty. Nic není nemožné a hledat můžete prakticky cokoliv, co máte rádi a baví vás to. Stačí jen zadat ty správné parametry.

Přejít na Amateri.com

Představení

Provozovatelem je společnost Deka International LLC se sídlem v USA, přičemž o samotný provoz webu se stará ScrumWorks s.r.o. v Hrdějovicích, přičemž Amateri fungují od roku 2003. Přestože si můžete prohlížet fotografie, na pokročilejší funkce, jako například spuštění videonahrávky musíte být registrovaní.

Na této seznamce je možné nahrávat videa a fotky, ukládat si své oblíbené, pozvat na rande ideální protějšek, který bude mít stejné zájmy jako vy, ale i komentovat, hodnotit a diskutovat s ostatními. Pokud budete chtít získat neomezený přístup ke všem nahraným videím a zbavit se nežádoucích reklam, je potřeba si aktivovat VIP.

zpět k obsahu ↑

Cena

VIP členství je možné zaplatit několika způsoby. Může to být SMS platba, SMS platba s automatickým prodlužováním, převodem na účet (přes Gopay), okamžitým bankovním převodem, on-line platbou platební kartou, M-platbou, dále je to Paysafecard, GoPay platba, Peněženka, Bitcoin, Litecoin a také Skrill.

Klasickou SMS platbou máte VIP členství na 14 dní, při výběru SMS platby s automatickým prodlužováním je to v podstatě na stejnou dobu, ale získáte k předplatnému 1 den navíc. Celkem je na výběr ze 4 druhů členství. Měsíční je za 149 Kč, tříměsíční za 399 Kč, pak půlroční VIP členství za 599,- a nakonec roční za 999,- Kč.

zpět k obsahu ↑

Výhody a nevýhody

Výhodou je, že hned vidíte základní fotogalerie jednotlivých uživatelů. Pokud hledáte sex, nemusíte řešit závazky ani nic tomu podobného. Prostě si vyberete ten nejvhodnější protějšek, se kterým se naladíte na stejnou vlnu, možno říci sexuální vlnu a ostatní už je na domluvě. Nevýhodou se může zdát nutnost aktivace členství pro více funkcí, ale to už je u seznamek tak říkajíc běžné.

zpět k obsahu ↑

Zajímavosti

Na stránkách amateri.com najdete spoustu zábavy týkající se sexu. Kromě fotek a videí, je k dispozici také chat, fórum, různé povídky, ale i blogy a magazín. Nechybí ani sbírky, které ukrývají spoustu fotek a videonahrávek.

Pro majitele chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android je k dispozici praktická aplikace, která umožňuje používat seznamku kdekoliv a kdykoliv. Stačí si jí jen stáhnout a pustit se do užívání. Není na škodu nastudovat si o seznamce i recenze.

zpět k obsahu ↑

Hodnocení a závěr

Sex je náš, dělá dobře mě i tobě, přesně to se zpívá v jedné české písničce. Dá se říci, že by se to dalo použít i zde. Pokud chcete tuto seznamku poznat do hloubky a získat nějaké nové zkušenosti i v sexuální oblasti, pak se jednoduše zaregistrujte a pusťte se do průzkumu.

Amateri.com mají rozhodně co nabídnout. Jestli patříte mezi odpůrce nahoty a sexuální tématiky, tak se této stránce dalece vyhněte. Ovšem pro příznivce všeho, co jakkoliv souvisí se sexem, je to nejlepší místo kde si užít trochu zábavy a sexuálního rozptýlení.

Vyzkoušet Amateri.com


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

      Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


    Komentáře / diskuse / hodnocení

    GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz