FlirtKontakt

FlirtKontakt patří mezi nejznámější erotické seznamky, a to jak v Česku, tak na Slovensku. Je určena pro každého, kdo si chce užít nezávazný sex, zaflirtovat si, ale i prožít zajímavý milostný vztah.

1x1.trans - FlirtKontakt

Logo – FlirtKontakt

Pokud k takovým jedincům patříte i vy, je tato seznamka určena pávě vám. Rozhodně tu nehledejte vážné seznámení. Uživatelská základna je opravdu velká, protože je to jedna z největších seznamek vůbec. Je to díky tomu, že je registrace zdarma a pro ženy je navíc i VIP členství zcela bezplatné.

Přejít na FlirtKontakt

Představení

Provozovatelem této seznamky je společnost Internet Portal s.r.o. a je unikátní tím, že kromě klasických fotografií, je možné přidávat i ty erotické. Zároveň s tím, si taková fota lze prohlédnout u jiných uživatelů.

Díky tomu, že je registrace zdarma a jedinou podmínkou, kterou musíte splňovat je být starší 18 let, pyšní se seznamka opravdu obsáhlou databází uživatelů, takže je z čeho vybírat. Ženy mají VIP členství zdarma, takže mohou vše používat zcela bez nějakého omezení. Ovšem pánové si budou muset za VIP členství zaplatit.

FlirtKontakt dokáže připravit dokonalé zázemí pro nové sexuální a erotické hrátky i zážitky. Můžete si tak domluvit čistě sexuální rande, malý flirt i dlouhodobější vztah, který se bude týkat jen sexu. Aktuálně je zaregistrováno více než 900 000 profilů.

zpět k obsahu ↑

Cena

Jak jsme již zmiňovali, registrace je zdarma, ovšem bezplatná verze neumožňuje prohlížet všechny fotografie, nemůžete ani psát neomezeně zprávy či prohlížet profily. Dokonce nelze ani posílat fotky. To ovšem neplatí pro dámy, které mají veškeré tyto funkce dostupné v rámci VIP členství volně k dispozici zdarma.

Pánové si musí tyto nadstandardní služby zaplatit. Na výběr mají délku členství na 1 měsíc, 3 měsíce nebo rovnou na 1 rok. Členství se dá zrušit ve zkušební době.

Jednoduše napíšete na podporu a to s předstihem minimálně 3 dnů předtím, než zkušební období končí. Pokud jej ve zkušební době nezrušíte, přejde automaticky na plnohodnotné placené členství.

Když využijeme možnosti zaplatit jednorázovou platbu prostřednictvím SMS nebo bankovním převodem, nemusíme nic rušit, protože podruhé již platba stržena z vašeho účtu nebude. Naopak při platbě kartou dojde k automatickému odepsání finančních prostředků z účtu.

Tomu zabráníte tak, že si zrušíte opakovanou platbu. To je možné dopisem upozorňujícím na odstoupení od opakované platby. Je nutné do něj uvést svůj registrační email, profilovou přezdívku a zaslat jej poštou na adresu seznamky. Poté bude do 10 dnů členství zrušeno.

zpět k obsahu ↑

Výhody/Nevýhody

Největší výhodou je, že je seznamka zaměřena čistě na flirt a nezávazné sexuální radovánky. Každý tak ví, co od ní čekat a nemusí tak vybírat mezi velkým množstvím seznamek. Díky VIP členství zdarma, je tu opravdu hojný počet žen. Potěší i bezplatná registrace. Výhodou je i možnost vyplnit své nejoblíbenější erotické praktiky.

Co je považováno za nevýhodu, to je automatické prodlužování členství, což ne každému zrovna moc vyhovuje. K nevýhodám patří i to, že pokud chceme zrušit členství, nelze to udělat online, ale musí se posílat dopis.

zpět k obsahu ↑

Zajímavosti

Pro všechny, kdo mají chuť si zaflirtovat nebo si užit divoký nezávazný sex je k dispozici i mobilní verze této seznamky. Takže jakmile nasbíráte nějaké počáteční zkušenosti na webové stránce, klidně se vrhněte na svůj chytrý telefon a flirtujte kdekoliv, kdykoliv a v jakékoliv poloze.

zpět k obsahu ↑

Závěr

Na nás působí tato seznamka velmi seriózně. Jedná otevřeně, jasně stanoví co je jejím účelem a co mohou zákazníci od ní čekat.

Automatické prodlužování členství to sice trochu kazí, ale s ohledem na to, že to ví každý uživatel od začátku, má možnost se podle toho zařídit a vše zrušit ve správný čas. Dámy mají VIP členství grátis, což je jistě velké plus a přitáhne to tak hodně uživatelů.

Vyzkoušet FlirtKontakt


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

2 komentářů
 1. Reagovat
  Venca 7.4.2022 v 21:01

  Podvod, hrozná seznamka,tahání s chlapů penize

 2. Reagovat
  Karel 25.1.2022 v 18:18

  Jak to popsat Jsou to podvody Zaplatím si plné členství a oslovím ne jednu ženu a žádná odezva Ani ne týden před vyprodání plného členství najednou všechny odpovídají To proto aby vás navmadili a vy si znovu zaplatili plné členství Jakmile to uděláte opět nic

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz