Victoria Milan

Pokud hledáte vhodný seznamovací portál pro ženaté muže, vdané ženy a vůbec pro všechny, co už jsou zadaní, pak je jasnou volbou právě Victoria Milan. Soukromí jde ruku v ruce s maximální diskrétností.

Victoria Milan

Victoria Milan – Logo

Můžete zde najít rychlou aférku, dlouhodobější milenecký vztah nebo nevinný flirt v přátelském duchu. Cokoliv, co vám dokáže okořenit váš sexuální i běžný život rozhodně stojí za to vyzkoušet. Pojďme se nyní podívat, jak na tom vlastně tato seznamka je.

Přejít na Victoria Milan

Představení seznamky

Victoria Milan je evropská seznamka, která se pyšní opravdu velkou základnou uživatelů. Celkově si získala důvěru více než 8 milionů uživatelů. Je určena pro každého, kdo si chce užít trochu vzrušení.

Seznamka ujišťuje, že její služby jsou naprosto bezpečné, zcela anonymní a online prostředí důvěrné i známé. Podle mnohých je to příjemné zpestření nudného dne. Díky naprosté anonymitě si můžete užít vzrušující zážitek s jakýmkoliv členem v rámci Evropy.

Zpestříte si nudný den a ještě klidně prožijete milostnou aféru. Je jen na váš, jestli taková aféra bude jednorázová na jednu noc, nebo potrvá třeba i několik měsíců či let.

Kdo hledá, najde, což platí i zde. Victoria Milan se vám bude snažit najít milence/milenku za každou cenu a najde jí na 100 %. Svou tvář můžete všem ukázat, nebo zůstat v utajení do poslední chvíle.

Díky této seznamce je možné prožít nemanželskou aférku ve vší diskrétnosti, aniž by to jakkoliv ohrozilo váš vztah, případně manželství. Například z České republiky je na tomto portálu zaregistrováno více než 250 000 vdaných, ženatých či jinak zadaných uživatelů a to rozhodně není nijak zanedbatelné číslo.

Jestli se vám příčí jakékoliv tajnosti či si zakládáte na morálce, pak se pro vás tato seznamka nehodí. Počítejte s tím, že se řídí hlavním účelem, sehnat si protějšek na zábavu, atraktivního milence nebo milenku, rychlovku na jednu noc, případně několik flirtů na dobu určitou i neurčitou.

Cena

Je dobré zmínit, že registrace je naprosto zdarma a zvládne ji opravdu každý. Jakmile vytvoříte profil a potvrdíte registraci prostřednictvím potvrzovacího emailu, budete vyzváni k vyplnění základních údajů. Mezi ně patří například vaše vzdělání, vzhled, zaměstnání, dále váš sexuální apetit, vzdělání atd.

Jakmile máte vyplněno, zbývá jen nahrát profilovou fotografii. Na výběr máte buď klasickou fotku, na které budete jasně vidět, nebo můžete zvolit rozmazaný obličej, čímž zůstanete v utajení do poslední chvíle.

To už ve finále záleží pouze na vás. Nicméně seznamka doporučuje výběr aktuálních fotografií, aby byla šance pro seznámení co nejvyšší. Pro možnost používání dalších zajímavých funkcí je nutné si zaplatit Prémiové členství nabízející VIP výhody.

Placený účet umožňuje chatování, vyhledávání jednotlivých uživatelů, ale i kontaktovat více než 5 osob za den. Mezi funkcemi najdete také informaci, kdo si vás přidal do oblíbených, možnost šťouchnutí do vybraného protějšku, který je vám sympatický a mnoho dalších funkcí.

Co se týká ceny členství, tak když si projdete recenze uživatelů, bez VIP toho moc neuděláte. Proto je dobré si členství předplatit.

Buď na 3 měsíce, přičemž 1 měsíc vychází na 400 Kč, aby bylo možné si vše tak říkajíc oťukat, nebo na 6 měsíců, kdy 1 měsíc vyjde jen na 300 korun, případně rovnou na celý rok. To je ostatně nejvýhodnější, protože při ročním předplatném vychází 1 měsíc na 200 Kč.

Na stránkách Victoria Milan lze zakoupit různé balíčky kreditů a to v hodnotě 150, 550 a 1100 kreditů. Pomocí těchto kreditů můžete virtuálně posílat dárky.

Účet si můžete kdykoliv deaktivovat v sekci Nastavení, ovšem tím nezabráníte automatickému obnovení prémiového členství a ani nesmažete účet.

To je možné pouze vyplněním formuláře ve stejné sekci, kde si požádáte o plné smazání a tím trvalé zrušení účtu. V sekci Upravit je pak záložka Moje členství, kde lze vypnout automatické obnovení prémiového členství.

Výhody/nevýhody

K největším výhodám patří rozhodně možnost rozmazání profilové fotky, ale i naprostá anonymita a diskrétnost uživatelů. Za nevýhodu pak považujeme nutnost vyplnit formulář pro smazání účtu, aniž by jej bylo možné rovnou smazat v nabídce profilu.

To je asi jedna z mála nevýhod, které Victoria Milan má. Výhodou je možnost hledat si protějšek i ve svém okolí na základě polohy.

Zajímavosti

Seznamka je dostupná nejen online na webových stránkách, ale rovněž prostřednictvím jednoduché aplikace. Tu si můžete stáhnout v Google Play, případně v Apple Store. K zajímavostem samotným patří i funkce VIP účtu, jako je například šťouchnutí protějšku, se kterým máme již zkušenosti ze sociálních sítí.

Hodnocení

Na závěr lze říci, že pro nalezení flirtu či sexu pro vdané a ženaté v rámci manželství, o kterém nemá nikdo vědět, je Victoria Milan ideální.

Naprostá diskrétnost, utajení, intimita a řada VIP funkcí umožňuje najít si vhodný protějšek, který okoření váš život, aniž by to jakkoliv zasahovalo do vašeho běžného života.

Vyzkoušet Victoria Milan

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Je to skutečně podvod. Hned jak se zaregistrujete, naběhne vám tam 5-6 zpráv, které nemůžete číst bez členství. Když zaplatíte, zjistíte, že zprávy jsou od uvítacího výboru, který vám už neodpoví. Zrušení členství je skutečně porod. Je to jako paypal, pořád odpoví někdo jiný, jen aby nemuseli potvrdit, že vám členství zrušili. Je to smutné, že takových seznamek je spousta. Vyhozeé peníze, rozhodně nedoporučuji.

  2. Podvodníci darební. Vypisujú z falošných profilov /9 z 10 sú fejky/, zrušiť členstvo odmietajú a odbíjajú vás ubohými meilami, len aby mohli ťahať prachy z vašej karty.
    POZOR! Zrušenie účtu neznamená pre nich zrušenie plateného členstva!
    Ani neskúšajte

  3. Za mě rozhodně TOP seznamka, protože tu člověk může zažít dobrodružství a neměnit nic ve svém životě. Jsem velmi spokojený a registrací sem získal hodně dobré kontakty na vdané ženy.

Přidat komentář

Recenzer
Logo