Tvoje rande

Tvoje rande je zcela česká seznamka, která funguje zdarma. Každý, kdo se chce seznámit, ať už za účelem nalezení vhodného partnera na randění, pro trvalý vztah nebo jen parťáka na flirt, si jednoduše zřídí účet a může se do toho pustit. Ostatně v nabídce je přes 120 000 možností k seznámení.

Přejít na Tvoje rande

Představení seznamky

Služby této internetové seznamky poskytuje český provozovatel a je určena ryze pro české uživatele, respektive pro česky mluvící. Obecné podmínky totiž obsahují jasný zákaz pro vložení jakéhokoliv inzerátu v cizím jazyce.

V praxi to znamená, že pokud se bude chtít zaregistrovat nějaký cizinec, není to problém, ale musí zvládnout komunikaci v českém jazyce. Provozovatelem je společnost Imperian Online s.r.o. se sídlem na pražském Smíchově.

Minimální věková hranice umožňující zřízení účtu, tedy registraci, je 16 let. V současnosti je zde přes 120 tisíc aktivních profilů, ze kterých je možné vybírat. Dá se říci, že je to taková univerzální seznamka. Není to totiž jen o tom, že si tu musíte hned hledat manžela či manželku, respektive protějšek na trvalý dlouhodobý vztah.

Právě naopak, můžete tu sehnat kamaráda na dopisování, cestování, partnera na nezávazný flirt a výjimkou není ani hledání vhodného páru pro výměnu partnerů. Záleží čistě na vás, co hledáte a jestli se vám to podaří najít.

Seznamka Tvoje rande je určena jak pro heterosexuální, tak homosexuální uživatele. Každý je vítán a má stejnou šanci na seznámení, bez ohledu na to, jestli je to muž nebo žena.

Jediné, na co je potřeba si dát pozor, je hledání sexu. Na to jsou v inzerci a vůbec na seznamce jistá pravidla. Nesnažte se nikdy nabízet sex za finanční odměnu, nepublikujte erotické fotky, nebuďte vulgární a agresivní, zároveň není snášena jakákoliv nevychovanost, spamování prostřednictvím reklamních sdělení či jakékoliv urážky a podobně.

Seznamovací portál sází na systém umožňující vyhledávání vhodných uživatelů podle jednotlivých kritérií/vlastností. Snadno si tam můžete nastavit filtr pro nalezení uživatelů přímo ve vašem bydlišti a jeho okolí, nebo třeba podle účelu.

Na profilu musí být pouze reálné fotky, systém neuznává fotografie vašich mazlíčků, přírody, ale ani ty, které jsou volně ke stažení na internetu, například z nějaké fotobanky. Je také nutné počítat s výskytem falešných a neaktivních, někdy i podezřelých profilů. Vzhledem k tomu, že při registrací stačí jen e-mail, není problém, aby se zaregistroval v podstatě úplně kdokoliv.

Cena

Jak jsem již zmiňovala na začátku této recenze, jde o seznamku s možností registrace zcela zdarma. Většinu funkcí tak můžete využívat zcela bezplatně a nepotřebujete si kupovat VIP členství. Přesto tu ta možnost je a využívá se, pokud si chce někdo posunout svůj profil do popředí.

Věřte, že na nic jiného VIP účet nevyužijete. VIP uživatelem se můžete stát na 30, 90 nebo 200 dní. Cena na 30 dní je stanovena na 90,- Kč, na 90 dní zaplatíte 180 korun a za členství na 200 dní dáte 270 Kč.

Ihned poté, co je částka připsána na účet poskytovatele platebních služeb, dochází k automatické aktivaci vaší VIP služby. Platit je možné platební kartou, bankovním převodem, SMS platbou či složenkou. V případě karty a SMS je aktivace blesková. Pokud jde o zrušení registrace, je potřeba se přihlásit do svého profilu na Tvojerande.cz a kliknout na odkaz Nastavení, kde si vše vyřešíte.

Výhody a nevýhody

Hlavní výhodou je určitě možnost využívat seznamku zdarma. To že je česká taky mnohé potěší, nemusí řešit jazykovou bariéru. Ke kladům bych přidala i to, že se dá registrovat již od 16 let. Je zde hodně uživatelů a s tím aktivních profilů, navíc se dá vybrat z mnoha komunikačních kanálů v rámci zákaznické podpory.

Mezi nevýhody rozhodně patří velký počet falešných či jakkoliv podezřelých profilů. Nepotěší ani to, že velká část uživatelů často vůbec nezareaguje ani na opakovaný pokus o jakýkoliv kontakt. Rovněž nízká bezpečnost uživatelů není zrovna kladem.

Zajímavosti

Tou hlavní je bezesporu mobilní aplikace. Ta ovšem funguje pouze pro uživatele s operačním systémem Android, což je značně omezující. Co vám udělá asi největší radost v rámci této seznamky je dostatečně vybavená zákaznická podpora.

Můžete totiž využít nejen kontaktní formulář, ale napsat také e-mail a v neposlední řadě je zde i telefonický kontakt pro případ reklamace. Samozřejmostí je i možnost zaslání dopisu prostřednictvím České pošty.

Hodnocení

Když to vezmeme z obecného hlediska, tak je to na jednu stranu zajímavá seznamka, protože je ryze česká a mohou jí tak využít i ti, kteří nejsou příliš zdatní v cizích jazycích.

Ovšem jinak chybí ten správný náboj, který by tomuto seznamovacímu portálu dodal pořádnou šťávu. Pro začátek by neškodilo trochu zapracovat na grafické stránce, která v současné podobě spíš odrazuje.

Přestože je zde hodně aktivních profilů, zkušenosti uživatelů jsou trochu jiné. Naopak tvrdí, že velká část profilů nikdy nereaguje, navíc vypadají podezřele a falešně. Ve finále se tedy tyto profily jen tváří, že jsou aktivní, ale vůbec to tak není. V případě této seznamky zůstaneme zcela neutrální a nedáme ani palec nahoru, ani dolů, je to tak 50:50.

Vyzkoušet Tvoje rande

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

13 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Seznamky jsou všeobecně zcela k ničemu a pouze vyjimky totopotvrzují.
  Ženy 35-60 jsou tam povětšinou slušně řečeno baculky až XXXL,rozvedené či svobodné matky či totálně akční 40-50tnice co utáhnou i zeměkouli. A těch pár na které se dá „koukat“ hledají něco „extra“ .Tak průměrný muž nemá šanci.Jsou tam tněkteré ženy roky a čekají nevím na co.
  Nejhorší jsou ty bez foto,to je nonplusultra demence.Kdo bude kupovat zajíce v pytli.A první komunikace ze strany žen nula,ona je i když je někdo osloví. Na takove seznamce je dobre zůstat maximálně 1/2 roku a ČAU!

 2. Tak moje zkušenosti se seznamkou Tvoje rande jsou takové, že jsem se zaregistroval před třemi lety a to bylo všechno. Zatím jsem tam nenašel ani jeden vhodný protějšek, se kterým by stálo za to ztrácet drahocenný čas. No, možná jen neumím hledat nevím, ale žádná hitparáda to tam rozhodně není.

 3. Já jsem tedy na seznamce pár let a žádný zázrak.Toleruje se i hrubé urážení od uživatelů.Kdyz jsem na to upozornila,odepsali mi, ať si dotyčného zablokuji a víc neřešili…
  Teď tam chodím hodně málo.

 4. Já se vsadil s kolegy v práci, že se zaregistruji a rok na té seznamce vydržím, abych si našel novou partnerku. No, ale zatím nevím, protože už uběhlo 8 měsíců a objev žádný.

  • Podotykam, ze nejsem skryty agent ani lobista teto seznamky, ale chte nechte, povazuji tuto seznamku za velice seriozni, slusnou a nevtiravou. Teto seznamce nejde o penize za kazdou cenu. Po registraci, po opakovanem otevreni postradam volbu vyberu podle okresu, kraju, ale treba je to muj neum. Jirka

 5. Mám registraci spíš na zkoušku, protože jsem byla zvědavá o co jde. Uvidíme, jestli se vůbec někdo ozve.

 6. Zaregistrovala jsem se na tvoje rande včera, takže ještě nemůžu hodnotit, ale vypadá to zatím dobře. Určitě tomu dám šanci, jestli se někdo zajímavý objeví.

 7. To já už měl jedno rande za 3 měsíce co jsem registrovaný, ale teda bída. Snad se to zlepší, zatím tomu věřím.

 8. Já tedy nevím, ale asi mám na seznamky smůlu. Zatím jsem neměla štěstí ani na jedno pořádné rande a to si nemyslím, že bych byla nějak vybíravá.

 9. Tak u mě zatím žádná sláva s touto seznamkou. Jsem zaregistrovaný půl roku a nic, vůbec nemám od jiných uživatelů odezvu.

 10. Zaregistrovala jsem se před 4 měsíci a zatím jsem měla 2 rande. Nebylo to sice to, co jsem si představovala, ale aspoň jsem se při večeři dobře najedla.

1 2

Přidat komentář

Recenzer
Logo