iBoys

Už dávno to není jen o tom, že by se lidé seznamovali pouze v klubech. Internetová seznamka iBoys je určena pro gaye, kteří hledají flirt, vážný vztah, nebo třeba jen sex na jednu noc. Zaregistrovat se může každý, kdo má chuť na seznámení jakéhokoliv druhu. Převážně se zde registrují mladší ročníky, ale vítán je každý.

Přejít na iBoys.cz

Představení seznamky

Seznamka iBoys funguje nejen na klasických webových stránkách, ale má rovněž aplikaci/messenger. Je určena pro každého muže, který má homosexuální orientaci. Tato platforma je funkční nejen u nás, ale také na Slovensku.

Na tomto internetovém portálu mohou muži hledat jakýkoliv druh povyražení, ať už to bude dlouhodobější vztah nebo jen jednorázový sex, zároveň není problém tu najít kamaráda na pokec, výlety atd.

Mnohdy se zde registrují i ženy, které si mezi gayi hledají kamarády, protože už je jejich ženské kamarádky začínají štvát. Co se týká funkcí, vše nejdůležitější je zdarma, takže se po registraci můžete seznámit s kýmkoliv.

Nevýhodou je, že vyhledávat profily mohou i uživatelé, kteří nejsou vůbec zaregistrovaní. Mohou si přesto prohlédnout fotky a přečíst veškeré vaše informace, které na svém profilu zadáte. Nechybí ani funkce za poplatek, ovšem tam jde zejména o to, že si zvýrazníte profil.

Provozovatelem tohoto internetového portálu je společnost GESYS s.r.o., Národní 138, Praha 1. Co se týká registrace, ta je jednoduchá a rychlá, stačí jen zadat uživatelské jméno, pod kterým chcete vystupovat, dále si zvolíte heslo, přidáte svůj e-mail, jméno i příjmení.

Vše je zakončeno potvrzením registrace prostřednictvím zprávy, která vám dorazí do vaší e-mailové schránky. Jestli se zaregistrujete v mobilní aplikaci nebo klasicky na webu je nepodstatné, protože přihlašovací údaje, tedy login a heslo platí pro obě verze.

Náhled seznamky iBoys

Cena

Pokud jde o placené služby, tak vytvoření profilu je zcela zdarma, stejně jako psaní zpráv či vkládání vašich fotografii, ale i další.

Můžete si samozřejmě zaplatit tzv. nadstandardní služby, kam patří zviditelnění profilu, ale také možnost změnit si status nebo například skrýt informace, které jsou pro vás citlivé a nemusí je číst každý. Premium služby jsou od 66 korun.

KLADY
 • Funkční mobilní aplikace
 • Možnost nahrát na profil až 8 hlavních fotografií, včetně erotických + 200 dalších do galerie
 • Neomezené ukládání historie zpráv prostřednictvím mobilní aplikace
 • Filtrování uživatelských profilů na základě vašich kritérií
 • Přehled o tom, kdo navštívil váš profil
 • Filtrování uživatelů podle aktuální polohy
 • Placené funkce za velmi příznivé ceny
 • Hodnocení fotek jednotlivých profilů na principu Tinder
 • Seznamka je pro homosexuály i bisexuály
 • Obsáhlá uživatelská základna

ZÁPORY
 • Web je zastaralý, chybí moderní prvky
 • Reklamy
 • Výskyt falešných profilů, neboť se po registraci neschvalují manuálně
 • Hrozí riziko, že oslovíte někoho, kdo si jen dělá legraci nebo chce naopak loudit sex

Zajímavosti

Uživatelé, kteří již mají s touto seznamkou zkušenosti, si chválí, že se zde mohou snadno a rychle navázat kontakt s homosexuálně orientovanými muži, jako jsou oni. Hodně s tím pomáhá také propracovaná, a hlavně funkční mobilní aplikace.

Jejím cílem je pomoci s vyhledáváním protějšků nejen na flirtování či sex na jednu noc, tak trvalý partnerský vztah, případně kamaráda na různé akce, výlety a podobné aktivity. Díky této aplikaci tak můžete navštívit seznamku kdekoliv a kdykoliv, bez nutnosti použití webového prohlížeče.

Hodnocení

Tato seznamka má rozhodně co nabídnout, bez ohledu na to, jaký typ vztahu hledáte. Najdete tu partnery, kamarády či parťáky na obyčejný pokec. Velkým plusem je jednoznačně praktická aplikace, která funguje na výbornou a má spoustu užitečných funkcí. Vše máte dostupné zdarma a jediné co si platíte, jsou služby navíc, jako zviditelnění profilu a jiné. Pokud vás zajímají i jiné seznamky, určitě si u nás některou vyberete.

Vyzkoušet iBoys.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

1 komentář
 1. Jak dát fotku do profilu z mé galerie v telefonu

Přidat komentář

Recenzer
Logo