Známost

Známost je vedena jako nejstarší seznamka, kterou u nás máme a pyšní se obsáhlou uživatelskou základnou. Stejně jako jiné sice obsahuje i spoustu profilů, které již dávno nejsou aktivní, ale i tak má svá pozitiva.

znamost.cz

Logo – Znamost

Většina základních funkcí je zdarma, zatímco za jiné je potřeba si připlatit. Záleží jen na vás, jestli hledáte seznámení v rámci přátelského vztahu, nebo chcete rovnou partnerský vztah či jen nezávazný pro trochu pobavení.

Přejít na Známost.cz

Představení

Seznamka Znamost.cz byla založena roku 2001 a zařadila se tak k nejstarším seznamkám, které u nás existují. Hovoří se o ní v superlativech, neboť se dají uživatelé či spíš zájemci o seznámení vyhledávat na základě všech vlastností, které na svém profilu uvedou.

Odpadá tak potřeba procházet zdlouhavě jeden profil za druhým, protože to za vás udělá sama seznamka. Často se totiž stává, že vám někdo padne do oka, děláte si naděje a pak zjistíte, že dotyčný je ženatý a hledá jen kamaráda či kamarádku na pokec. Každý zde může naleznout svůj pravý ideál, dobrého kamaráda nebo jen parťáka na výlety a podobné aktivity.

Co se týká počtu uživatel, tam je to více než 150 tisíc, přičemž návštěvnost je přes 232 tisíc za měsíc. Známost je seznamka na flirtování i vážný vztah, i když můžete hledat i jiný druh vztahu, to už záleží na vás a protějšku.

Cena

Jak už ze zkušenosti víme, hlavní roli u výběru seznamky hraje finanční stránka. V případě Znamost.cz je registrace, aktivace i vzkazy zdarma. Bez ohledu na to je možné si předplatit stříbrný účet v ceně 350 Kč a zlatý účet, za který zaplatíte 850 Kč. Základní funkce jsou samozřejmě zdarma, ovšem za předplatné získáte jen drobnější výhody navíc.

Výhody a nevýhody

Výhodou je, že můžete mít nastavenu neveřejnou fotografii. Potěší i vysoký počet uživatelů, možnost videoprezentace a také značně obsáhlý výběr kritérií. ¨

Co je bezesporu velké plus jsou značky, které ukazují, kdy byl nějaký uživatel naposledy na webu. Díky tomu se tak nebudete muset probírat neaktivními profily a snadno se zaměříte na pravidelné návštěvníky.
Mega nevýhodou je v prvé řadě zastaralost. Seznamka se za celou dobu nijak nezměnila, nikam se neposunula a je v podstatě stále stejně nudná, aspoň co se týká vzhledu.

Není tu ani live chat, který by mohl tu zastaralost trochu zpestřit. No a v neposlední řadě neexistuje ani mobilní aplikace, takže jste odkázáni pouze na webovou verzi seznamky, a to zase není nic extra.

Zajímavosti

Jak jsme již zmiňovali, live chat ani aplikace neexistuje, takže moc zajímavostí nepředstavíme. Jediná zajímavá funkce, co stojí za pozornost je videogalerie.

Hravě si totiž natočíte video, kde třeba představíte své koníčky, svou práci nebo cokoliv, co chcete lidem na seznamce sdělit a nahrajete do galerie. To může značně zvýšit vaše šance na seznámení.

Hodnocení a závěr

Od dob založení této seznamky se toho moc nezměnilo. Moderní vzhled nečekejte, stejně jako pokročilé funkce či aplikaci. Pokud ovšem chcete zvládnout seznámení s několika lidmi najednou a mít dokonalý přehled o všem, co je třeba, je tato seznamka vhodným kandidátem.

Chybějící aplikace hodnocení značně snižuje, ale zase videogalerie to trochu zachrání. Pokud jde o Známost, recenze je trochu stručnější, neboť není moc co zviditelňovat. Je to takový průměr.

Vyzkoušet Známost.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Registrovaná jsem už léta a musím uznat, že to není špatná seznamka. I když je pravda, že by potřebovala trochu modernější vzhled.

Přidat komentář

Recenzer
Logo