iFlirts

iFlirts.com je seznamka, která má velmi přehledný web a hned na počátku poznáte, co tu můžete hledat. Hravě zde totiž najdete nezávazné flirtování či sex na jednu noc. Pokud vás něco takového zajímá, je tento portál přesně pro vás.

iFlirts

Představení seznamky

Jestli patříte k těm jedincům, kteří se neustále vyhýbají trvalému vztahu a chtějí se jen pobavit v posteli, nebo naopak nejste spokojeni ve svém současném vztahu a rádi uvítáte nějaké zpestření, pak jste na správném místě.

Na iFlirts.com se vás nikdo nebude ptát, proč tam hledáte flirt či dokonce sex, naopak vás přivítají a nabídnou přesně to, co potřebujete. Někdo se vydá na seznamovací portál jen z toho důvodu, že mu vztah neklape, nebo se třeba se svým aktuálním partnerem nudí v posteli a hledá nové dobrodružství, co by okořenilo vztah nebo aspoň uspokojilo jeho potřeby.

Tato seznamka nenabízí jen sex na jednu noc, ale i zcela nezávazný vztah, případně se můžete pustit do trochu divočejšího a žhavějšího flirtu, ostatně fantazii se meze nekladou. Nejdůležitější podmínkou, kterou musí každý uživatel, co se chce zaregistrovat splňovat, je plnoletost, tedy dosažení věku 18 let.

Během registrace následně zadáte své údaje, potřebné pro vytvoření účtu, například věk, pohlaví, e-mailovou adresu a další. Vyplnění zabere jen chvilku, není to nic náročného, ani přehnaně dlouhého, navíc ostatní informace je možné zadat až po založení účtu, jejich vyplnění ovšem není povinné, je tedy jen na vás, jaké doplňující údaje chcete zadat a co o vás bude potencionální protějšek vědět.

Registrace je možná nejen pomocí e-mailu, ale můžete se zaregistrovat také prostřednictvím vašeho Google účtu nebo pomocí sociální sítě Facebook. Počítejte s tím, že jsou na seznamce iFlirts.com také fiktivní profily.

Ty patří zřizovateli seznamky a jen on ví, které profily to jsou, takže se musíte pokusit je odlišit od skutečných uživatelů. Profil by měl být vyplněn pravdivě, pokud chcete skutečně potkat někoho normálního a vhodného. Ideální je přidat i fotku a konkrétně uvést, co je pro vás té nejdůležitější.

Na začátku se vám budou zobrazovat uživatelé, kteří jsou přímo z vašeho okolí. K dispozici je filtr umožňující lepší a praktičtější vyhledávání. Vyhledat je možné lokalitu, věk nebo pohlaví uživatele.

Ve chvíli, kdy se rozhodnete účet zrušit, uděláte to snadno a rychle v nastavení svého profilu, není tedy nutné kamkoliv posílat písemnou žádost, vyplňovat kontaktní formulář nebo snad rušit účet dopisem prostřednictvím České pošty.

Počítejte ovšem s faktem, že jakmile zrušíte účet, na kterém budou stále ještě nevyužité mince, přijdete o ně, protože jednoduše propadnou. Provozovatelem seznamky je AppsPartner B.V., Looskade 20, 6041LE Roermond, Nizozemsko.

Přejít na iFlirts.com

Cena

Registrace je zcela zdarma a nemusíte si předplácet ani žádný VIP tarif či balíček. Jediné, co budete potřebovat, jsou mince, které vám umožní odesílat zprávy. Při odeslání jedné zprávy je cena 50 mincí, tedy v přepočtu asi 25 korun. Dobré je, že čím bude vámi zakoupený balíček mincí větší, tím bude cena balíčku nižší.

V praxi to znamená, že za 49 korun získáte 110 mincí (plus je možné získat i 10 bonusových mincí), za 99 Kč už máte 280 mincí (+ 30 bonusových), za 249 korun jich je 720 (k tomu 70 bonusových), za 499 korun dostanete 1430 mincí (+ 130 bonus) a za 999 Kč se můžete těšit na 2 860 mincí a ještě 260 bonusových.

Výhody

Největší výhodou je samozřejmě snadná a rychlá registrace i nízká cena služeb. Potěší i fakt, že není nutné pořizovat VIP účet. Nechybí přehledná mobilní aplikace pro majitele zařízení s operačním systémem Android, ale i jednoduché webové stránky. Za výhodu považujeme také jednoduché zrušení účtu v nastavení profilu.

Nevýhody

Nevýhodou je samozřejmě chybějící verze mobilní aplikace pro operační systém iOS. Velkou nevýhodou jsou i chybějící prémiové funkce a neoznačené fiktivní profily patřící zřizovateli seznamky. Nelíbí se nám ani to, že při zrušení účtu propadnou zakoupené mince.

Zajímavosti

Pro uživatele operačního systému Android je v Google play k dispozici také aplikace, což je u této seznamky ta největší zajímavost. Díky aplikaci máte zpřístupněn celý obsah seznamovacího portálu iFlirts.com a máte přehled o svém profilu.
Aplikace je přehledná, jednoduchá a praktická, navíc se můžete do svého profilu přihlásit odkudkoliv, stačí vám k tomu jen mobilní data ve vašem mobilním telefonu, případně Wi-Fi v místě, kde se nacházíte, pokud je tam samozřejmě k dispozici.

Hodnocení na závěr

Seznamka je přehledná, jednoduchá, registrace rychlá a přesně víte, co můžete na tomto portálu najít. Když přimhouříme oko nad nežádoucími fiktivními profily, tak dáváme jednoznačně palec nahoru, protože jinak nemáme seznamce co vytknout, kromě několika nevýhod, které jsme uvedli výše.

Jestli neřešíte nic jiného, než nalezení vhodného protějšku na flirt nebo divoký sex, jste na nejlepší možné adrese. Nezapomeňte však i na další recenze seznamovacích portálů, které najdete v kategorii Seznamky.

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Reply
    Jaroslav Janovský 12.11.2023 v 16:37

    Jste lháři a podvodníci, falešné profily,podvod při stírání losů,jen o jedno jde tahat z lidí peníze,zdechliny

Přidat komentář

Recenzer
Logo