iGirls

Internetová seznamka iGirls je určena k seznámení pro ženy, zejména pro lesbičky či bisexuálně orientované, které hledají přátelství, flirt, ale klidně také vážnou známost. Registrovat se tak může každá žen, která se chce seznámit s jinou ženou.

iGirls

Uživatelské prostředí je velmi příjemné, všechny profily projdou schvalovacím procesem, navíc si můžeš povídat v klidu, bez vyrušování a zcela o samotě v pohodlí domova.

Přejít na web

Představení seznamky

Provozovatelem iGirls je společnost GESYS s.r.o. Tato seznamka není jako ty běžné, protože vznikla pro ženské osazenstvo, které má podobné či totožné zájmy a zkušenosti. Cílem iGirls.cz je, aby každá uživatelka našla vhodný protějšek pro přátelství, flirt či vážný vztah.

Téměř většina registrovaných jsou bisexuálky či lesbičky, pro které vznikla unikátní stránka, kde mají naprostý klid a široké možnosti seznámení. Kdyby se zaregistroval jakýkoliv muž, jeho účet by byl ihned zrušen/smazán, pro mužské pohlaví zde vskutku není místo.

Pokud jde o uživatelské rozhraní, to je velmi přehledné a jednoduché. Na to, aby bylo možné se registrovat, je nutné vyplnit základní údaje v podobě věku, výšky, váhy a vzdělání. Dále si můžete vyplnit profilový dotazník, kam se uvádí například záliby, preference pro vztah atd.

Samozřejmostí je rovněž možnost nahrání profilové fotografie, případně ještě sepsat krátký popis samotné uživatelky. Hledání jiných uživatelů je snadné, navíc k tomu můžete využít mnohé funkce. Nechybí ani vyhledávání podle předem zadaných kritérií, například konkrétní místo bydliště, věk, zájmy a další.

Přestože se vám mohou stránky seznamky iGirls jevit jako obyčejné až nudné, po registraci zjistíte, že jsou zajímavé a nabízí opravdu mnoho. K tomu, aby byly dostupné veškeré funkce stačí založení účtu, který je zcela zdarma.

Pro registraci kliknete za záložku Založ si svůj profil, konkrétně na text Jednoduchá registrace během pár minut ZDARMA! Dohromady jde o šest kroků pro registraci, přičemž jen první tři jsou povinné. Do svého účtu si můžete poté nahrát až 8 fotografií a bez omezení chatovat s kýmkoliv. K dispozici jsou také zajímavé funkce.

Registrace začíná tím, že zaškrtněte souhlas s podmínkami serveru. Vyberete si, jaké chcete mít uživatelské jméno, heslo a zadáte e-mailovou adresu. Vyplníte bydliště, popis vašeho vzhledu, základní informace, a také koho vlastně hledáte.

Nepovinné je vyplňovat sexuální praktiky, zájmy, druhy sportu, popis povahy a nemáte ani povinnost nahrát fotografii, to je čistě na vás. K dokončení registrace zadáte do příslušné kolonky ověřovací kód. Ten vám přijde při registraci do e-mailové schránky, kterou jste uvedli na začátku.

Jakmile máte registraci dokončenu, musíte už jen počkat, až bude váš profil schválen administrátorem a teprve poté, jej můžete začít používat. Ve většině případů trvá schválení cca 2 až 3 hodiny, maximálně až 48 hodin.

Prostředí seznamky iGirls.cz je přátelské, přehledné a po registraci máte naprostou volnost, protože si můžete psát opravdu s kýmkoliv. Soukromé zprávy je možné odesílat zcela bez omezení.

Mějte však na paměti, že každý profil je určen pro soukromé využití, nikoliv ke komerčním účelům. Ostatní ženy vyhledáváte prostřednictvím různých parametrů, ať už je to okres, zájmy, povaha, případně i sexuální požadavky.

Snadno a rychle se dá vložit inzerát, nebo si zobrazit jen ty uživatelky, které jsou aktuálně online. Pro soukromé chatování neváhejte filtrovat členky podle věku, výšky, váhy či okresu, ať se spojíte s tím nejvhodnějším protějškem co nejdříve.

Cena

Jak již bylo zmiňováno jednou, registrace je zcela bezplatná, ovšem můžete si připlatit za různé služby, které patří mezi tzv. nadstandard. Sem patří možnost zviditelnit si profil, změnit si status, ale také si nastavit, jaké informace se o vaší osobě nebudou zobrazovat.

Pro tyto služby si stačí dobít uživatelský účet, což je možné převodem z vašeho bankovního účtu, nebo pomocí platební karty. VIP účet stojí 100 korun a umožňuje mimo jiné tajně navštěvovat profily ostatních uživatelek.

Když se rozhodnete svůj profil zrušit/smazat a budete v té době mít na svém uživatelském účtu nějaké finanční prostředky, provozovatel internetové seznamky iGirls.cz vám je vrátí zpět. Ovšem počítejte s tím, že za tuto službu si z vašich financí odečte 100 korun jako manipulační poplatek.

Samotné zrušení účtu není nic složitého, případně si jen můžete jen deaktivovat po tu dobu, kdy víte, že jej nebudete chtít používat. Deaktivaci provedete na svém profilu, kde kliknete na Nastavení – Zrušení profilu, zadáte své heslo a odkliknete Deaktivovat, což je možné jen jednou za týden.

Úplné zrušení účtu provedete naprosto stejným způsobem, jen se už do svého profilu nesmíte přihlásit. Ke smazání dat i výmazu profilu totiž dojde až po uplynutí lhůty 30 dní, ale když se mezitím do svého účtu přihlásíte, celý proces zrušení bude neplatný a účet se znovu obnoví.

Výhody a nevýhody

Největší výhodou je jednoznačně rychlé a zcela jednoduché zrušení účtu a smazání profilu. Co potěší je i fakt, že je to ryze ženská seznamka a nejsou v ní téměř žádná omezení. Registrace je bezplatná, stejně jako podání inzerátu.

Můžete si dokonce trochu okořenit svůj profil a nahrát na něj erotické fotografie. K výhodám patří i možnost neomezeně posílat i přijímat zprávy. Vedle prohlížení profilů je možné nahlédnout rovněž na erotické fotografie.

Pokud jde o nevýhody, tak je to poměrně zastaralý web a nezajímavé grafické provedení. Chybí také mobilní aplikace a nepotěší ani reklamy, které se stále objevují, ovšem ty je možné si po zaplacení VIP účtu vypnout. Velkou nevýhodou je možnost výskytu falešných profilů, kdy se za ženu může vydávat i muž.

Zajímavosti

U velké části internetových seznamek považujeme jako zajímavost aplikaci, ta ovšem u iGirls.cz chybí. Ovšem zajímavostí je funkce rychlého seznamování, kdy se vám zobrazí profily jiných uživatelek a vy je pak jednoduše označíte, jestli jsou zajímavé či nezajímavé.

Chytré funkce zase zajistí, že si jako VIP zvětšíte limit uložených zpráv a můžete procházet profily uživatelek úplně na “tajňačku“, aniž by po vás zůstala sebemenší stopa.

Hodnocení na závěr

Můžeme říci, že internetová seznamka iGirls.cz je velmi zajímavá a má hodně slušný potenciál. Unikátní je jednoznačně v tom, že je určena pouze pro ženy a muži tak mají vstup zakázán. Seznámení zde najdou nejen lesbičky, ale i bisexuálky, bez ohledu na to, jestli si chtějí jen popovídat, zaflirtovat nebo si najít vážný vztah.

Díky perfektně vyladěným obchodním podmínkám dobře víte, co můžete a nemůžete, jaká jsou vaše práva i povinnost, stejně tak to platí i v případě provozovatele. Za nás dáváme oba palce nahoru. Neváhejte se mrknout na náš web, kde najdete recenze na další zajímavé Seznamky.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Dobrý den ,chtěla bych poprosit o radu. Nejde mi se u vás registrovat. Nepošle se mi heslo na můj e-mail. Děkuji za radu Bartošová

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo