Jiskření

Jiskření je zajímavá seznamka pro zájemce o flirt, vážný vztah, ale také pro ty uživatele, kteří jen chtějí navázat přátelství. Patří k seznamkám, u kterých nejsou téměř žádné služby bez poplatku.

jiskření

Logo – Jiskreni.cz

To by teoreticky mohlo odradit případné podvodníky či nežádoucí vtipálky. Ovšem s ohledem na to, že není poplatek nijak vysoký, může se najít nějaký ten falešný profil.

Přejít na Jiskření.cz

Představení

Tato seznamka vznikla před 11 lety a od té doby dala dohromady už značné množství párů. Nabízí vysoce kvalitní služby, které využívají tisíce prověřených uživatelů. Je jednoduchý, účinná, poskytuje ochranu soukromí a schází se zde velmi dobrá společnost. Heslem společnosti je „Pomáháme náhodě“. Provozovatelem je společnost Jiskření.cz, se sídlem na Praze 4.

Profily nejsou schvalovány manuálně, takže se zde mohou hravě vyskytovat podvodné profily. Počet uživatelů se nikde neuvádí, a dokonce se nezveřejňuje ani měsíční počet návštěv. Veřejně dostupné profily znamenají, že se na ně může podívat kdokoliv.

Ovšem registrovaný uživatel si může nastavit rozostření své fotografie a neregistrovaný tak nic neuvidí. Seznamka se dá používat jen přes klasický prohlížeč, přičemž problémy a různé dotazy, s vámi vyřeší uživatelská podpora prostřednictvím emailu.

Cena

Jakmile vyplníte svůj profil, budete automaticky přesměrování k platební bráně. Ostatně jak jsme již zmiňovali v úvodu, bez zaplacení si toho na seznamce moc neužijete, protože se nebudete moci nikam dostat.

Členem se můžete stát na 6 či 12 měsíců, případně na dobu neurčitou/navždy. Dobré je, že se členství neprodlužuje automaticky.

Když zaplacené období dosáhne svého konce, budete vyzváni k platbě, ale je jen na vás, jestli znovu zaplatíte nebo ne. Nikdo vám nestrhne finanční prostředky z vašeho účtu či platební karty bez vašeho vědomí.

Půlroční členství vás vyjde na necelých 300 korun, ovšem roční předplatné jen o 50,- Kč více. No a pokud budete chtít být členy navždy, připravte si kolem 400 korun. Co se týká služeb, jsou placené v podstatě úplně všechny. To by mělo teoreticky odradit vtipálky i podvodníky.

Výhody/Nevýhody

Zřejmě největší výhodou je, že má tato seznamka placené vše, což někomu možná nebude moc příjemné, ale zase když jde o hledání vhodného protějšku, musí člověk něco obětovat.

Další výhodou je, že se dají rozostřit všechny fotografie, takže ten, kdo není registrovaný si je nebude moci jen tak prohlížet. Nevýhodou je možnost použití seznamka jen na webu, což je pro mnohé značně nepohodlné, protože se díky tomu nemohou připojit odkudkoliv.

Zajímavosti

V dnešní době je běžné, že jsou tyto seznamovací služby/portály dostupné prostřednictvím aplikace. Jenže podle zkušenosti uživatelů to v tomto případě není možné, neboť žádná dostupná aplikace neexistuje. Jediný způsob, jak se na seznamku dostanete je běžný prohlížeč.

Závěr

Internetová seznamka Jiskření.cz je sice placená ve všech ohledech, ale i tak nečekejte žádnou vědeckou metodu seznámení, je to spíš o tom, jak si budete s dotyčným rozumět.

Potěší i to, že se automaticky neprodlužuje členství. Pokud hledáte flirt, vážný vztah nebo jen přátelství, rozhodně tuto seznamku prozkoumejte. Ostatně říká se, že zkusit se má všechno.

Vyzkoušet Jiskření.cz


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Já jsem tu našel skvělé parťáky pro rybářské výpravy a jezdíme také na různé festivaly, koncerty atd. Jinak o flirtování na téhle seznamce nemůže být ani řeč. Je to bída.

  2. Hezký večer vážení, kteří provozujete tuto seznamku, vámi tolik vychvalovanou. Dost nechápu, proč tady neustále – již několik let ukazujete ženy, které zde byly aktivní před 6 měsíci, 12 měsíci, ale i ty, které se tady objevily před několika lety. Já se sem podívám pouze občas, ale z padesáti vybraných žen zjišťuji, že tady kdysi byly, ale již zde nejsou, což je pro mne velká ztráta času. PROTO BYCH VÁM DOPORUČIL, ABYSTE SI DALI DO PODMÍNEK, ŽE POKUD NĚKDO – KDOKOLIV – NEBUDE AKTIVNÍ cca 3 MĚSÍCE, ŽE JEHO (JEJÍ) PROFIL VYMAŽETE A POKUD SE ZDE BUDE CHTÍT PREZENTOVAT ZNOVU, AŤ SI ZNOVU ZAPLATÍ. To, jak to funguje nyní je velmi neseriózní A ZMATEČNÉ. Již několik let zde vidím stále ty samé tváře, které zde již dávno nejsou. Doufám, že mi to vysvětlíte OBRATEM, aniž byste tento můj příspěvek zveřejňovali, neboť by vám neudělat dobrou reklamu. Děkuji.
    S pozdravem Mirek

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo