Jiskření

Jiskření je zajímavá seznamka pro zájemce o flirt, vážný vztah, ale také pro ty uživatele, kteří jen chtějí navázat přátelství. Patří k seznamkám, u kterých nejsou téměř žádné služby bez poplatku.

1x1.trans - Jiskření

Logo – Jiskreni.cz

To by teoreticky mohlo odradit případné podvodníky či nežádoucí vtipálky. Ovšem s ohledem na to, že není poplatek nijak vysoký, může se najít nějaký ten falešný profil.

Přejít na Jiskření.cz

Představení

Tato seznamka vznikla před 11 lety a od té doby dala dohromady už značné množství párů. Nabízí vysoce kvalitní služby, které využívají tisíce prověřených uživatelů. Je jednoduchý, účinná, poskytuje ochranu soukromí a schází se zde velmi dobrá společnost. Heslem společnosti je “Pomáháme náhodě”. Provozovatelem je společnost Jiskření.cz, se sídlem na Praze 4.

Profily nejsou schvalovány manuálně, takže se zde mohou hravě vyskytovat podvodné profily. Počet uživatelů se nikde neuvádí, a dokonce se nezveřejňuje ani měsíční počet návštěv. Veřejně dostupné profily znamenají, že se na ně může podívat kdokoliv.

Ovšem registrovaný uživatel si může nastavit rozostření své fotografie a neregistrovaný tak nic neuvidí. Seznamka se dá používat jen přes klasický prohlížeč, přičemž problémy a různé dotazy, s vámi vyřeší uživatelská podpora prostřednictvím emailu.

zpět k obsahu ↑

Cena

Jakmile vyplníte svůj profil, budete automaticky přesměrování k platební bráně. Ostatně jak jsme již zmiňovali v úvodu, bez zaplacení si toho na seznamce moc neužijete, protože se nebudete moci nikam dostat.

Členem se můžete stát na 6 či 12 měsíců, případně na dobu neurčitou/navždy. Dobré je, že se členství neprodlužuje automaticky.

Když zaplacené období dosáhne svého konce, budete vyzváni k platbě, ale je jen na vás, jestli znovu zaplatíte nebo ne. Nikdo vám nestrhne finanční prostředky z vašeho účtu či platební karty bez vašeho vědomí.

Půlroční členství vás vyjde na necelých 300 korun, ovšem roční předplatné jen o 50,- Kč více. No a pokud budete chtít být členy navždy, připravte si kolem 400 korun. Co se týká služeb, jsou placené v podstatě úplně všechny. To by mělo teoreticky odradit vtipálky i podvodníky.

zpět k obsahu ↑

Výhody/Nevýhody

Zřejmě největší výhodou je, že má tato seznamka placené vše, což někomu možná nebude moc příjemné, ale zase když jde o hledání vhodného protějšku, musí člověk něco obětovat.

Další výhodou je, že se dají rozostřit všechny fotografie, takže ten, kdo není registrovaný si je nebude moci jen tak prohlížet. Nevýhodou je možnost použití seznamka jen na webu, což je pro mnohé značně nepohodlné, protože se díky tomu nemohou připojit odkudkoliv.

zpět k obsahu ↑

Zajímavosti

V dnešní době je běžné, že jsou tyto seznamovací služby/portály dostupné prostřednictvím aplikace. Jenže podle zkušenosti uživatelů to v tomto případě není možné, neboť žádná dostupná aplikace neexistuje. Jediný způsob, jak se na seznamku dostanete je běžný prohlížeč.

zpět k obsahu ↑

Závěr

Internetová seznamka Jiskření.cz je sice placená ve všech ohledech, ale i tak nečekejte žádnou vědeckou metodu seznámení, je to spíš o tom, jak si budete s dotyčným rozumět.

Potěší i to, že se automaticky neprodlužuje členství. Pokud hledáte flirt, vážný vztah nebo jen přátelství, rozhodně tuto seznamku prozkoumejte. Ostatně říká se, že zkusit se má všechno.

Vyzkoušet Jiskření.cz


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

      Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


    Komentáře / diskuse / hodnocení

    GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz