Miestny flirt

Miestny flirt je online seznamkou pro každého, kdo hledá nezávazný vztah, chce flirtovat nebo si jen užít sex. Je určena všem, bez ohledu na pohlaví, věk či sexuální orientaci. Jestli chcete nějaké to vzrušení, pokec s erotickým nádechem a máte chuť flirtovat, pak je tento portál přesně pro vás.

Přejít na web

Představení seznamky

Internetová seznamovací stránka Miestny flirt je vynikajícím místem pro každého, kdo chce flirt nebo třeba jen nezávazný sex na jednu noc, případně hledá možnost pro navázání nezávazného vztahu čistě kvůli flirtování.

Nezáleží na tom, jakou máte sexuální orientaci, ani jaké máte pohlaví, tady najdete skvělou zábavu, konverzaci, která vás vzruší, ale můžete také vyměňovat fotky a podobně. Máte možnost se bezplatně zaregistrovat a zveřejnit svůj profil s takovými informacemi, které chcete, aby váš protějšek znal.

Uvést je možné cokoliv, jako váš rodinný stav, zájmy, ale také vaše sexuální fantazie atd. Nechybí ani funkce jako Oblíbení, kam si začleníte ty uživatele, kteří vás něčím zaujali. Jediné, co vás určitě nepotěší je fakt, že odeslání každé zprávy je zpoplatněné a vy za ni platíte kredity, které si ještě předtím musíte za určitý poplatek zakoupit.

Uživatelská základna představuje více než 50 000 uživatelů, a to v poměru 60 % mužů a 40 % žen. Registrace je jednoduchá a velmi rychlá, navíc je naprosto zdarma. Jakmile si otevřete webovou stránku této seznamky, zobrazí se vám registrační dotazník.

Zadáte vaše pohlaví i požadované pohlaví vašeho protějšku, dále vyplníte datum narození, město, uživatelské jméno, pod kterým se chcete na seznamce prezentovat, e-mailovou adresu a heslo pro přihlášení. Jakmile máte vyplněno, dáte potvrdit a počkáte, až vám do vaší e-mailové schránky dorazí zpráva, kde bude aktivační link.

Na ten stačí kliknout, aby se otevřel a potvrdit, že je vám více než 18 let a není tak problém využívat seznamovací portál naplno. Dokud si nepředplatíte prémiové členství, můžete v bezplatné verzi pouze vyhledávat uživatele a podívat se na jejich profil.

Ovšem ani s tímto členstvím nečekejte, že bude odesílání zpráv zdarma, naopak i jako prémiový člen platíte za každou jednotlivou odeslanou zprávu v kreditech. Jestli chcete úplné zrušení účtu a odstranění profilu, je to bezplatné a vše provedete v nastavení svého profilu.

KLADY
  • Bezplatná registrace.
  • Možnost vyhledávání uživatelů regionálně.
  • Zobrazení uživatelů, kteří jsou právě aktivní.
  • Dostatečně velká uživatelská základna.
  • Cenově dostupné prémiové členství.
ZÁPORY
  • Odesílání každé zprávy je zpoplatněno kredity.
  • Není určeno pro hledání vážného vztahu.
  • Možnost narazit na falešné profily.

Cena

Prémiové členství si můžete předplatit na 1 měsíc, 3 měsíce nebo na celý rok. V závislosti na délce členství se cena pohybuje v rozmezí od 7 Eur. VIP členství na 1 měsíc stojí 7 Eur, na 3 měsíce pak vychází měsíční poplatek na 5,67 Eur a při předplatném na 12 měsíců vás bude 1 měsíc stát 3,25 Eur. Jakmile se zaregistrujete, tak můžete sice přijímat zprávy, ale jejich odesílání musíte zaplatit prostřednictvím kreditů.

Každá zpráva stojí 1 kredit, takže je vždy lepší pořídit spíše větší balíček kreditů. Na výběr máte hned několik balíčků, kdy 3 kredity stojí 1,49 Eur, 10 kreditů je za 12,29 Eur, 25 kreditů za 29,20 Eur, dále 50 kreditů za cenu 53,99 Eur, 100 kreditů za 99,99 Eur, a nakonec největší balíček, který obsahuje 200 kreditů a vyjde vás na 187,99 Eur.

Zajímavosti

Vzhledem k tomu, že seznamovací portál Miestny flirt nedisponuje žádnou mobilní aplikaci, můžeme mezi zajímavosti zařadit jedině tak funkci regionálního vyhledávání, nebo možnost vidět právě přihlášené uživatele.

Závěrečné hodnocení

Když hledáte flirt nebo nezávazný sex, je tato seznamka vhodná právě pro tyto účely. Ovšem nutnost platit za každou jednotlivou odeslanou zprávu není zrovna nic moc pozitivního a může to předem odradit.

V tomto případě nás seznamka v podstatě ničím extra nezaujala, takže jí řadíme mezi ty obyčejné bez jiskry, jen s tím, že je to místo, kde najít protějšek na užívání si života. To je tak v kostce vše, což ovšem neznamená, že nestojí za vyzkoušení, ale zkuste se na začátku nejdříve rozkoukat. Mrkněte také na ostatní recenze seznamovacích portálů, které najdete v kategorii Seznamky.

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo