Moje milfka

Seznamka Moje milfka je dostupná opravdu pro každého, kdo se chce seznámit se starší ženou, která se pyšní spoustou zkušeností. Zárukou je naprostá anonymita a dostatečně velká uživatelská základna.

Moje milfka

Představení seznamky

Moje milfka je zajímavá seznamka pro dospělé, kde se může seznámit každý muž i lesbická žena, upřednostňující ženy starší a značně zkušené. Denně je online několik tisíc uživatelů, přičemž každý den se nově zaregistruje na tisíc nových uživatelů.

Vzhledem k tomu, že jsou ženské profily ověřovány, máte záruku, že při komunikaci s nějakou uživatelkou budete skutečně komunikovat s reálnou ženou. Provozovatelem této online seznamky je společnost CB Media Limited se sídlem Spaces Business Center Elstow Road, Suite #A3, Bedford, MK42 8PL, United Kingdom.

Každý, kdo se zaregistruje, si může bez problémů domluvit schůzku za účelem nezávazného sexu, případně si užívat erotickou konverzaci. Výhodou je, že máte jistotu anonymity, ať už jde o samotné seznámení či platby za VIP členství. Pokud jde o registraci, tak nejdříve je potřeba zadat vaši e-mailovou schránku.

Přejít na web

Chvíli poté vám do e-mailové schránky dorazí registrační email. Počítejte s tím, že téměř ve vždy jej najdete v záložce SPAM. Potvrdíte registraci kliknutím na odkaz v mailu a budete přesměrování na stránku seznamky. Tam se vám otevře váš osobní profil, kde vyplníte jednotlivé údaje, jako datum narození, vaše pohlaví, kraj, měst a koho hledáte.

Pak přidáte stručný popis a jak by měl vypadat váš partner. Ještě nahrát profilovou fotografii, vybrat si své uživatelské jméno a zvolit heslo. Tím je registrace hotová a vy se můžete začít poohlížet po vhodném protějšku.

Veškeré funkce jsou pro ženy, jejichž profil je ověřený, zcela zdarma, ovšem pánové si je mohou zdarma užívat jen po dobu 14 dní a poté je potřeba aktivace pomocí platby. V průběhu prvních dvou týdnu je možné oslovit jen 10 uživatelů za den, ovšem s aktivním členstvím je to až 30 nových členů. Seznamku tvoří z 57 % muži, zejména mladší, a 43 % žen, které jsou starší a zralé.

Z funkcí je zde chatování, hra „Setkání“ s výsledky shody, dále přehled nových uživatelů, seznam, kdo navštívil váš profil, ale i možnost hledat uživatele ve svém okolí. Pokud se rozhodnete ze seznamky odejít, je možné svůj profil deaktivovat nebo požádat, aby byl smazán. Deaktivaci zvládnete v nastavení svého profilu (Můj profil), kde stačí jen zneviditelnit svůj profil (zvolte Neaktivní – není nikde zobrazen).

Cena

VIP členství na jeden měsíc stojí 499 korun, přičemž můžete hodnotit 40 profilů, neomezeně chatovat, zobrazovat si profily návštěvníků a využívat pokročilý filtr, navíc máte k dispozici užitečné funkce.

Pokud si předplatíte VIP účet na 3 měsíce najednou, bude vás jeden měsíc stát jen 333 Kč. Při ročním předplatném vychází poplatek za měsíc na 199 korun, což je rozhodně nejvýhodnější.

KLADY
 • Možnost seznámení se zralými a zkušenými ženami.
 • Anonymita a bezpečnost členství.
 • Pro ženy je VIP členství zcela zdarma.
 • Denně je možné poslat zprávu až 30 novým členům.
 • Filtrování uživatel z vašeho okolí.
 • Soukromé chatování.
 • Stránky je možné spustit i na mobilním zařízení.
ZÁPORY
 • Muži musí zaplatit za přístup ke všem funkcím.
 • Smazání účtu je možné až když je zrušeno VIP členství.
 • Seznámení bez profilové fotografie je v podstatě nemožné.
 • Chybějící mobilní aplikace.
 • Možnost výskytu falešných profilů.

Zajímavosti

Zjednodušeně řečeno, seznamka Moje milfka je zajímavá sama o sobě, protože seznámení se starší ženou je pro mnoho mužů velkým lákadlem.

Běžně do zajímavosti řadíme existenci aplikace, přes kterou se dá seznamka ovládat odkudkoliv, ale v tomto případě žádná aplikace neexistuje, protože stránky jsou plně funkční i na chytrém telefonu či tabletu. Takže jediné, co je zajímavé na této seznamce jsou praktické funkce, které jsou dostupné pouze pro VIP.

Hodnocení

Tato seznamovací stránka je velmi zajímavá a pro uživatele jistě lákavá. Můžete zde nechat svou fantazii běžet na plné obrátky a najít si vhodný protějšek, který uspokojí veškeré vaše touhy i potřeby.

Zpracování webu je sice jednoduché, ale praktické, takže máte dobrý přehled o všech uživatelích i zprávách, které obdržíte nebo odešlete. Za nás dáváme jednoznačně palec nahoru, i když by nás pro členy seznamky určitě potěšila fungující a přehledná aplikace fungující na mobilních zařízeních, ale třeba se uživatelé časem dočkají.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (124 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo