Můj otrok

BDSM seznamka Můj otrok je určená pro ty uživatele, kteří mají rádi tvrdý styl sexuálních praktik. Můžete flirtovat a užívat si zcela nezávazně, ale klidně se můžete pokusit hledat milenecký vztah trvalejšího rázu. Přestože uživatelská základna není nijak velká, neboť je tvořena cca 150 000 uživateli, je z čeho vybírat.

Můj otrok

Představení seznamky

Každá seznamka má svou konkrétní charakteristiku. Ta, kterou najdete na adrese mujotrok.cz se zaměřuje na tzv. BDSM (tato zkratka představuje sadistické erotické představy, sexuální chování s dobrovolnou účastí).

Je tedy vhodná pro všechny fanoušky tvrdšího sexu. Vše funguje zcela nezávazně a je jen na vás, jaký druh vztahu budete hledat, zda jen flirt na jednu či více nocí, nebo dlouhodobější vztah s jedním či více milenci, případně milenkami.

Zaregistrováno je na 150 tisíc uživatelů, přičemž poměr můžu a žen je relativně vyvážený, i když je to oproti jiným seznamkám malá uživatelská základna. Za seznamkou Můj otrok stojí společnost CB Media Limited se sídlem Spaces Business Center ElstowRoad, Suite #A3, Bedford, MK42 8PL, United Kingdom.

Rozhodně je důležité zmínit, že si portál mujotrok.cz vyhrazuje ve svých podmínkách právo využívat profily moderátorů/animátorů, aby se rozproudila konverzace a také byl uživatel ochoten zaplatit si prémiové členství.

Množí uživatelé tyto praktiky odsuzují, neboť je to v podstatě to stejné, jako falešné profily. Také není reálná šance, že uživatel, se kterým si píšou, v tomto případě moderátor půjde na skutečné rande s protějškem, který se na seznamce zaregistroval za účelem nalezení BDSM kontaktu.

Samozřejmě, že pokud máte pocit, že jde o falešný profil, máte možnost jej nahlásit, aby byl technickou podporou zkontrolován, ovšem u moderátorů je to tak trochu zbytečná námaha. Pokud jde o registraci, ta je velmi rychlá, protože jen zadáte svou e-mailovou adresu a první fáze je vyřízena. Každý musí nakonec nabrat vlastní zkušenosti a zjistit, jak se věci mají.

Do schránky vám poté přijde e-mail s potvrzovacím odkazem, kterým aktivujete svůj účet na mujotrok.cz, tím je v podstatě hotovo to hlavní. Jakmile kliknete na tento potvrzovací odkaz, přesměruje vás to na portál seznamky Můj otrok, kde po vás budou chtít vyplnění vašeho profilu, tedy podrobnosti o tom, kdo jste, co hledáte, co máte rádi a další.

Budete rovněž vyzvání k nahrání vaší profilové fotografie. Jasné je, že profily s fotografií, mají větší pravděpodobnost pro nalezení vhodného protějšku. Když se jako uživatel registruje žena, bude po ní požadováno rychlé a velmi jednoduché ověření identity v podobě fotografie, na které bude zachycena spolu se svou přezdívkou. Následně je tento snímek odeslán správcům dané seznamky a ti jej zpracují.

Přejít na mujotrok.cz

Cena

Přestože je možné účet aktivovat zdarma a používat bezplatnou verzi, je vám ve svém základu prakticky k ničemu. Můžete se sice na seznamku jako takovou podívat, ale to je asi tak všechno.

Samozřejmě, že je možné si VIP funkce vyzkoušet po dobu 14 dní a teprve potom se rozhodnout, jestli si zaplatíte VIP členství, nebo to necháte plavat. VIP členství si můžete předplatit na 1, 3 nebo 12 měsíců.

Čím delší předplatné, tím nižší cena za 1 měsíc. Pokud si totiž zakoupíte předplatné na pouhý 1 měsíc, zaplatíte 499 korun, ovšem u předplatného na 3 měsíce je to pouhých 333 Kč za 1 měsíc. Úplně nejvýhodnější je VIP členství na celý rok, protože v přepočtu vychází 1 měsíc na 199,-, takže oproti předplatnému na měsíc, je u tohoto tarifu rozdíl tři sta korun.

Ovšem tyto ceny platí pouze pro pánské osazenstvo, protože ženy mají VIP členství zcela zdarma. U nich je pouze náročnější registrace, ale zase jim to vynahradí bezplatné služby. V případě, že si pořídíte VIP členství a budete jej chtít zrušit, musíte to udělat písemně formou odstoupení od smlouvy.

Jakmile jej sepíšete, dá se poslat prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře. Odstoupení je potřeba poslat nejpozději 7 dní před koncem daného období s předplatným. Sepište jej na základě vzoru, který najdete v obchodních podmínkách.

KLADY
 • Živý chat
 • Možnost nahlásit falešné profily
 • Profily jsou zcela soukromé
 • Seznamka pro fanoušky BDSM
 • Erotické fotografie
 • VIP členství zdarma pro ženy
 • Seznamka, která se zaměřuje na erotiku a sex

ZÁPORY
 • Není k dispozici žádná mobilní aplikace
 • Žádné ověření totožnosti
 • Menší základna uživatelů než u jiných seznamek
 • VIP účet zdarma jen pro ženy

Zajímavosti

Webová stránka této seznamky je propracovaná do posledního detailu a celkový design je dokonale funkční. Díky tomu je možné na seznamku zavítat prakticky odkudkoliv, ať už je to stolní počítač, notebook, tablet nebo chytrý telefon.

Jediné co zatím chybí je mobilní aplikace, která není doposud k dispozici. Pokud nejste zaregistrovaní, nemůžete vidět vůbec žádné profily. Veškerá data, která prostřednictvím internetové seznamky mujotrok.cz odesíláte, procházejí přes SSL, takže nehrozí nežádoucí zachycení vašich zpráv.

Hodnocení

Z našeho pohledu ztrácí seznamka hodně procent díky velkému výskytu falešných profilů a také používání moderátorů, kteří vystupují jak oficiální zájemci o BDSM bez reálné šance na osobní setkání. To se nám moc nelíbí. Jinak po designové stránce je seznamka povedená, dobře funguje a je přehledná. Dámy jistě potěší možnost mít VIP členství zdarma. Co chybí je mobilní aplikace, která by usnadnila používání seznamky i těm, kteří si potrpí právě na používání různých appek.

Vyzkoušet mujotrok.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

1 komentář
 1. Jsem na seznamce Můj otrok již dva měsíce a kromě nějakého neurčitého nezávazného a nic neříkajícího chatování se nic hmatatelného nestalo.
  Hodně mých zpráv zůstalo vůbec bez odpovědi, ačkoliv já odpovídám na vše.
  Takže zatím je to pro mne docela ztráta času.

Přidat komentář

Recenzer
Logo