Nakluky

Už podle názvu Nakluky vám dojde, že tato seznamka je určená pro gaye a bisexuály.

nakluky

Logo – Nakluky

Prohlédnout si můžete profily jednotlivých mužů i bez registrace. To je jedna ze slabin seznamky. Svého partnera můžete vyhledávat pomocí více kritérií – lokalita, věk, výška, nebo zda má piercing.

Přejít na Nakluky

Představení

Internetová seznamka má českého majitele – Zdeněk Večeřa. Tato seznamka pro kluky nabízí i poradnu a magazín, které mohou zaregistrovaní uživatelé využívat. Portál si přečtou i v mobilní verzi. Přestože není v moderním designu, tak je plně funkční a přehledná. Bohužel nenabízí mobilní aplikaci, ale i tak patří mezi nejoblíbenější seznamky v Česku.

Cena

Seznamka je kompletně zdarma, proto si ji oblíbilo mnoho mužů. Registrovat se mohou hlavně Češi, ale i Češi žijící v zahraničí.

Výhody a nevýhody

Nakluky.cz patří mezi úzce zaměřené seznamky pro gaye a bisexuály s širokými možnostmi filtrace uživatelů. Je zdarma a nabízí i poradnu a magazín. Dalším pozitivem je množství aktivních uživatelů.

Mezi nevýhodami jsme odhalili to, že profilové fotografie uživatelů jsou snadno veřejně přístupné. Dalšími jsou starší design webu a chybějící mobilní aplikace.

Zajímavosti

Zmíníme například funkci Souboj, při které dva muži soupeří o vaši přízeň. Tato funkce je pro tento portál specifická.

Závěr

Nakluky je cílená seznamka s velkým objemem aktivních mužů. Nabízí velké možnosti filtrace a neotřelé způsoby seznámení, jako je funkce Souboj. U této funkce soutěží dva muži najednou o vaši přízeň. Nevadí-li vám starší vzhled webu, tak je seznamka Nakluky.cz správnou volbou, kde můžete najít může svého života.

Vyzkoušet Nakluky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

5/5 (26 hodnocení)

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

5 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Netušil jsem, že taková seznamka existuje, ale pak jsem náhodou našel váš článek, který mě moc potěšil. Děkuji, byl velmi přínosný.

  2. Nakluky.cz jsem narazil úplnou náhodou a hned jsem se ze zvědavosti zaregistroval. Udělal jsem dobře, protože jsem zde našel svou spřízněnou duši.

  3. Na začátku jsem byl k této seznamce skeptický, ale nakonec mě příjemně překvapila. Děkuji za tak pěkný článek, hodně mě inspiroval.

  4. Našel jsem vhodného partnera jen díky vašemu článku o této seznamce, o které jsem až dosud neměl ani tušení. Zatím nám to klape a doufám, že i do budoucna bude.

  5. Rád jsem navštěvoval v minulostí tuhle seznamku. Díky seznamce jsem poznal úžasného přítele se kterým jsem do teď.

Přidat komentář

Recenzer
Logo