Nakluky

Už podle názvu Nakluky vám dojde, že tato seznamka je určená pro gaye a bisexuály.

1x1.trans - Nakluky

Logo – Nakluky

Prohlédnout si můžete profily jednotlivých mužů i bez registrace. To je jedna ze slabin seznamky. Svého partnera můžete vyhledávat pomocí více kritérií – lokalita, věk, výška, nebo zda má piercing.

Přejít na Nakluky

Představení

Internetová seznamka má českého majitele – Zdeněk Večeřa. Tato seznamka pro kluky nabízí i poradnu a magazín, které mohou zaregistrovaní uživatelé využívat. Portál si přečtou i v mobilní verzi. Přestože není v moderním designu, tak je plně funkční a přehledná. Bohužel nenabízí mobilní aplikaci, ale i tak patří mezi nejoblíbenější seznamky v Česku.

zpět k obsahu ↑

Cena

Seznamka je kompletně zdarma, proto si ji oblíbilo mnoho mužů. Registrovat se mohou hlavně Češi, ale i Češi žijící v zahraničí.

zpět k obsahu ↑

Výhody a nevýhody

Nakluky.cz patří mezi úzce zaměřené seznamky pro gaye a bisexuály s širokými možnostmi filtrace uživatelů. Je zdarma a nabízí i poradnu a magazín. Dalším pozitivem je množství aktivních uživatelů.

Mezi nevýhodami jsme odhalili to, že profilové fotografie uživatelů jsou snadno veřejně přístupné. Dalšími jsou starší design webu a chybějící mobilní aplikace.

zpět k obsahu ↑

Zajímavosti

Zmíníme například funkci Souboj, při které dva muži soupeří o vaši přízeň. Tato funkce je pro tento portál specifická.

zpět k obsahu ↑

Závěr

Nakluky je cílená seznamka s velkým objemem aktivních mužů. Nabízí velké možnosti filtrace a neotřelé způsoby seznámení, jako je funkce Souboj. U této funkce soutěží dva muži najednou o vaši přízeň. Nevadí-li vám starší vzhled webu, tak je seznamka Nakluky.cz správnou volbou, kde můžete najít může svého života.

Vyzkoušet Nakluky


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

1 komentář
  1. Reagovat
    Libor 23.2.2022 v 14:48

    Rád jsem navštěvoval v minulostí tuhle seznamku. Díky seznamce jsem poznal úžasného přítele se kterým jsem do teď.

    Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz