SugarDaters

SugarDaters je zajímavá internetová seznamka, která spočívá v sugardatingu. V podstatě jde o to, že dobře zajištěný a ve většině případů i starší uživatel hledá protějšek, který je mladší, atraktivní a má chuť se nechat rozmazlovat. Za odměnu získá takový člověk příjemnou společnost, respekt a samozřejmě náklonnost.

SugarDaters

Představení seznamky

Online seznamka SugarDaters je perfektní příležitostí pro specifický druh randění či flirtování. Jen na tomto portálu si můžete najít svou SugarBabe/Toy boye nebo svého SugarDaddy, případně svou Sugar Mama.

Pokud vám to nic neříká, tak Sugar Daddy je ve většině případů starší muž, jehož přáním je někoho (mladou ženu) co nejvíce rozmazlovat a učit všemu, co sám zná. Sugar Mama je zase starší žena, která se rozhodne postarat o mladšího muže, ovšem stává se i to, že si Sugar Mama najde Sugar babe, tedy mladší ženu.

Tato seznamka je o vztazích, které se zakládají na jasném očekávání a společných cílech, rozhodně nejde jen o erotické výhody a finance. Oba partneři, kteří se na seznamce spojí, vědí do čeho vlastně jdou.

Atraktivní partner je vždy tzv. vydržován movitým protějškem, který ho zahrnuje vším, co mu přijde na mysl. Vztah je naprosto otevřený, stejně jako samotná komunikace mezi uživateli, kteří si padnou do oka.

Mnozí se domnívají, že díky rozdílnému věku, kdy jsou partneři ve zcela jiné věkové kategorii a zároveň se pohybují v jiných společenských kruzích, se mohou navzájem poučit, obohatit a poskytnout si mnohé informace a znalosti ze svého života a světa kolem nich.

Registrace je jednoduchá a nezabere moc času. Když se rozhodnete vytvořit profil je potřeba vyplnit několik základních údajů – věk, pohlaví, bydliště, datum narození nebo třeba vzdělání. Pak je potřeba popsat svůj vzhled a odpovědět na několik důležitých otázek, jejichž cílem je co nejlépe personalizovat váš účet.

Přejít na web

Pro začátek zadáte, jestli chcete být Sugar Mama, SugarPapa, SugarBaby nebo ToyBoy. Poté zvolíte, jestli hledáte muže, ženu nebo klidně obojí, to už záleží na vás, co chcete vyzkoušet. Nutná bude také aktuální fotografie, rozhodně nepochodíte, když například jako šedesátiletý uživatel vložíte fotku ze školních let.

Když nenahrajete svou profilovou fotku, máte smůlu s prohlížením fotek ostatních uživatelů. Ovšem při zaplacení VIP účtu je možné účet využívat naplno a vyzkoušet cokoliv, co seznamka nabízí. Odpovíte rovněž na otázky typu, proč jste na seznamce tohoto typu, co vás láká, baví, jaké umíte jazyky atd.

Nakonec ještě ověřit svou e-mailovou adresu a můžete si hledat ten nejlepší protějšek. Bezplatná verze je natolik okleštěná, že si bez VIP členství ani neškrtnete. Bude sice fungovat, ale když chcete někoho oslovit, bezplatná verze vám to neumožní.

Jakmile si aktivujete členství, můžete přijímat i odesílat zprávy bez jakéhokoliv omezení. Dále jste anonymní a nemusíte mít ani profilovou fotku.
Předplatné je možné kdykoliv zrušit, navíc se můžete podívat, kteří uživatelé vás mají v oblibě, kdo navštěvuje váš profil atd. V současné době je na seznamce SugarDaters zaregistrováno přes 1 000 000 členů po celém světě, z toho je zhruba 49 % žen a 51 % mužů.

Největší oblibě se tento portál těší v Spojených státech amerických. Provozovatelem je DaTech ApS, c/o TransaktionsKompagniet ApS, Lyngebækgårds Alle 10, 2990 Nivå. Pokud se někdy rozhodnete účet zrušit, stačí jen zaskočit do nastavení účtu a tam jednoduše odstranit uživatele.

Cena

Kdo chce mít přístup k prémiovým funkcím, potřebuje platné prémiové členství. Předplatné můžete zkusit na 2 týdny, kdy jeden týden vychází na 8 Eur, dále na 4 týdny v ceně 6 Eur měsíčně, nebo 12 týdnů, přičemž jeden týden vyjde na 5 Eur.

KLADY
 • Rychlá registrace
 • Přehledný web
 • Naprostá anonymita
 • Snadné odstranění uživatele
 • Možnost nahlásit spamové profily
 • Bezplatná registrace
 • Ověřená seznamka
 • Dostatečný počet uživatelů
 • Ověření fotografie

ZÁPORY
 • Vyšší ceny VIP předplatného
 • Chybějící mobilní aplikace
 • Nelze odesílat zprávy bez VIP členství

Zajímavosti

Největší zajímavosti jsou jednoznačně funkce a VIP členství, i když ona samotná existence této seznamky je velkou zajímavostí.

Hodnocení

Jestli vám vyhovuje podobný styl seznamovacích služeb, pak je SugarDaters přesně pro vás. Trochu chybí aplikace pro mobilní zařízení, ale to vynahradí užitečné funkce. Přestože je VIP členství trochu dražší, rozhodně stojí za vyzkoušení.

SugarDaters je vhodné místo pro seznámení krásné mladé ženy či muže, kteří chtějí zažít nové dobrodružství, nechat se hýčkat, zkrátka se seznámit s co nejvhodnějším partnerem, který splní vše, co člověku uvidí na očích. Neváhejte a rozhodně vyzkoušejte dosud nepoznané. Mrkněte i na ostatní seznamky na našem webu.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroj: www.lovino.cz

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo