Badoo

Badoo je oblíbená a v současnosti hodně navštěvovaná sociální síť, jejímž cílem je seznamovat lidi. Není to jen o partnerském vztahu, klidně si zde můžete najít kamarády, přátelé, nebo třeba jen protějšek na flirt.

Nejen, že si můžete prohlížet profily jednotlivých uživatelů, ale lze s nimi bez problémů také chatovat.

Kromě webové verze, je k dispozici i mobilní aplikace. Pokud přemýšlíte, jak funguje Badoo, pak je tato seznamka upravena tak, že „lajkujete“ profily, čímž je hodnotíte a když je nalezena shoda, jste s daným protějškem propojeni.

badoo

Logo – Badoo

Částečně je zdarma, ale za něco si hold musí člověk zaplatit. To ovšem neznamená, že nemůžete bez zaplacení chatovat či si prohlížet profily jednotlivých uživatelů.

Rozhodně však není na škodu si nejdříve přečíst o Badoo recenze a teprve potom se vrhnout do seznamování.

Přejít na Badoo

Představení

Zakladatelem je Andrey Andreev, ruský podnikatel. K založení došlo v listopadu roku 2006 a stalo se to v Londýně. Pokud jde o vývoj, svůj podíl na něm mělo mnoho lidí, zejména pak z Ruska a Velké Británie. Vlastníkem je Badoo Trading Limited, jedna z kyperských společností.

Profily na Badoo

Vzhledem k tomu, že se profily nijak neschvalují, často dochází k tomu, že se objeví různí podvodníci a falešné profily. Můžete narazit i na takové případy, kdy druhá strana chce získat vaše lechtivé fotografie, finanční prostředky a mnoho dalšího.

Důležité je, aby člověk dokázal takové profily odlišit od těch správných. Samozřejmě, že to není jednoduché, zvlášť když vezmeme v úvahu počet uživatelů.

V celosvětovém měřítku využívá Badoo více než 414 milionů uživatelů, přičemž jsou započítány i profily, které se již nepoužívají, a měsíčně jej navštíví cca 60 milionů z nich.

Cena

Jak již bylo zmíněno výše, velká část seznamky lze využívat bezplatně. Zdarma je možná běžná komunikace i prohlížení profilů. Ovšem s Badoo Premium budete mít řadu výhod.

Jakmile máte zaplaceno, můžete vidět, jestli se někomu líbil váš profil a také navštěvovat cizí profily, aniž by se o tom dotyčný uživatel dozvěděl.

Placené členství umožňuje rovněž umístit svůj profil mezi TOP uživatele a přednostně chatovat s nejnovějšími či nejpopulárnějšími uživateli. Členství je možné předplatit na 1 týden, ale také na 1 nebo 3 měsíce, 6 měsíců, a nakonec i na dobu neurčitou (napořád). Jak bude komu vyhovovat.

Výhody a nevýhody

Když to vezmeme stručně, tak největší výhodou je možnost zaplatit si členství a využívat všech služeb, které v bezplatné verzi nejsou možné. Skvělá je i obsáhlá databáze uživatelů. Naopak nevýhodou je, že nejsou profily nijak schvalovány, takže lze narazit na podvodné i falešné, před kterými je nutné být ve střehu.

Zajímavosti

Sociální síť Badoo pomáhá s nalezením protějšku na flirt i vážný vztah, případně můžete její službu využít i pro obyčejné chatování a hledání přátel na „pokec“.

Největším plusem je možnost používání prostřednictvím mobilní aplikace. To umožňuje připojit se kdekoliv a kdykoliv, aniž by byl uživatel omezován webovou verzí a pevným připojením k internetu. Aplikace je určena pro majitele iOS i Android.

Přestože se jedná o mezinárodní/celosvětovou sociální síť pro seznámení, potěší, že Badoo je plně lokalizováno pro Česko. Pestrá a bohatá databáze umožňuje vybírat z mnoha kandidátů, navíc můžete už v rámci bezplatného používání nahrát až 100 různých fotek. Skvělé je, že celý web je jednoduchý a neobsahuje v placené verzi reklamy.

Hodnocení na závěr

Badoo musíme hodnotit kladně, protože i přes možnost výskytu falešných nebo podvodných profilů je to dobrá služba. Kromě kamarádů si můžete najít protějšek na flirtování, ale i partnera na vážný vztah.
Celosvětová síť nabízí bohatý výběr.

U základních funkcí je skvělé, že jsou zdarma a když si zaplatíte Badoo Premium získáte mnoho služeb navíc. Badoo je tak trochu podobné seznamce Tinder.

Vyzkoušet Badoo


Zdroje: www.emimino.cz, www.odpovedi.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.7/5 (59 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

20 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Zaregistrovala jsem se na Badoo už před lety a tam jsem potkala i jednoho z bývalých manželů. Chodím tam dodnes, ale už jen na přátelský pokec.

 2. No já sem tu našla současného manžela a zatím dobrý. Na nervy lezou občas všichni, tak si člověk moc nevybere. Jinak ale docela spolupracuje a nepudí, tak to ujde.

 3. Na Badoo jsem poznala svého bývalého přítele, no půl roku s ním bohatě stačilo. Jestli si chcete znechutit vztahy, tak se zde určitě zaregistrujte. Ale je fakt, že sem tu našla skvělé přátelé na výlety.

 4. Badoo je jen o sexu..poznala tam svého ex. 9let jsme se scházeli, stále lovil všude možně ženy. Mlžení, lhaní, výmluvy Už je tam zase každý den do noci. Prý chce randit, foto obnažené tělo kšiltovkou. Se mnou nechtěl jít ani na večeři i když slíbil. Narozeniny mé ignoroval, nikdy ani malý dárek. Já mu k narozkám vždy něco dala. Jedno období se u mne najedl,dostal sebou koláče atd. Kdo chce opravdové přátelství či vztah, tak Badoo je ztráta času, hrozí zlomené srdce a promarněný čas..v tom lepším případě

  • Dobrý den, prosím jak tady píšete můžu se zeptat jak tam je, jak se jmenuje? Někoho mi to připomíná. Děkuji za odpověď Nikol.

 5. Na badoo sem se zaregistroval ve chvíli, kdy mi skončil chat, kam jsem pravidelně chodil. Protějšek jsem tam sice zatím nenašel, ale parťáka na rybaření ano.

 6. badoo je naprostý ,,PODVOD,,mám zaplacené kredity,ale chtějí ověřit fotku,to ale vůbec nejde.Takto tito ,,podvodníci,,vydělávají.na emaily mlčí-holt jsou to zahrniční zloději,kteří na důvěřivcích perfektně vydělávají proto Nenalette těmto k++++m.

 7. Reply
  Jana Tikalová 3.7.2022 v 12:34

  Ano, profil na Badoo nejde odstranit. Bez zaplacení se nedostanu nikam, nelze se nechat vyfotit, nelze stáhnout aplikaci, tudíž nelze vůbec s nikým navázat jakýkoliv kontakt. Je to fakt nesmyslná seznamka.

 8. Jsem na badu a jen o sexu a o milenkách

 9. Dala jsem se přemluvit k registraci na Badoo, ale zatím jsem tam vhodný protějšek nepotkala. Jinak je to docela zajímavá seznamka, oproti jiným.

  • Přes Badoo se seznamují jenom zenaci a pochybné existence. Zničilo mi to život. Nechodit vůbec na seznamky s tím, že rám budete někomu věřit. Slusnej chlap hned uteče. Jen chtějí sex, praxy a výhody. Spousta starých fotek azzkreslenych informací. Jsou tam mafie na vyhledávání movitých žen. Že Rozo.

 10. Bez zaplacení se ani nedozvíte, zda protějšek vaší zprávu přečetl… Bez peněz do hospody a na Badoo nelez…

1 2

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo