Badoo

Badoo je oblíbená a v současnosti hodně navštěvovaná sociální síť, jejímž cílem je seznamovat lidi. Není to jen o partnerském vztahu, klidně si zde můžete najít kamarády, přátelé, nebo třeba jen protějšek na flirt.

Nejen, že si můžete prohlížet profily jednotlivých uživatelů, ale lze s nimi bez problémů také chatovat.

Kromě webové verze, je k dispozici i mobilní aplikace. Pokud přemýšlíte, jak funguje Badoo, pak je tato seznamka upravena tak, že “lajkujete” profily, čímž je hodnotíte a když je nalezena shoda, jste s daným protějškem propojeni.

1x1.trans - Badoo

Logo – Badoo

Částečně je zdarma, ale za něco si hold musí člověk zaplatit. To ovšem neznamená, že nemůžete bez zaplacení chatovat či si prohlížet profily jednotlivých uživatelů.

Rozhodně však není na škodu si nejdříve přečíst o Badoo recenze a teprve potom se vrhnout do seznamování.

Přejít na Badoo

Představení

Zakladatelem je Andrey Andreev, ruský podnikatel. K založení došlo v listopadu roku 2006 a stalo se to v Londýně. Pokud jde o vývoj, svůj podíl na něm mělo mnoho lidí, zejména pak z Ruska a Velké Británie. Vlastníkem je Badoo Trading Limited, jedna z kyperských společností.

zpět k obsahu ↑

Profily na Badoo

Vzhledem k tomu, že se profily nijak neschvalují, často dochází k tomu, že se objeví různí podvodníci a falešné profily. Můžete narazit i na takové případy, kdy druhá strana chce získat vaše lechtivé fotografie, finanční prostředky a mnoho dalšího.

Důležité je, aby člověk dokázal takové profily odlišit od těch správných. Samozřejmě, že to není jednoduché, zvlášť když vezmeme v úvahu počet uživatelů.

V celosvětovém měřítku využívá Badoo více než 414 milionů uživatelů, přičemž jsou započítány i profily, které se již nepoužívají, a měsíčně jej navštíví cca 60 milionů z nich.

zpět k obsahu ↑

Cena

Jak již bylo zmíněno výše, velká část seznamky lze využívat bezplatně. Zdarma je možná běžná komunikace i prohlížení profilů. Ovšem s Badoo Premium budete mít řadu výhod.

Jakmile máte zaplaceno, můžete vidět, jestli se někomu líbil váš profil a také navštěvovat cizí profily, aniž by se o tom dotyčný uživatel dozvěděl.

Placené členství umožňuje rovněž umístit svůj profil mezi TOP uživatele a přednostně chatovat s nejnovějšími či nejpopulárnějšími uživateli. Členství je možné předplatit na 1 týden, ale také na 1 nebo 3 měsíce, 6 měsíců, a nakonec i na dobu neurčitou (napořád). Jak bude komu vyhovovat.

zpět k obsahu ↑

Výhody a nevýhody

Když to vezmeme stručně, tak největší výhodou je možnost zaplatit si členství a využívat všech služeb, které v bezplatné verzi nejsou možné. Skvělá je i obsáhlá databáze uživatelů. Naopak nevýhodou je, že nejsou profily nijak schvalovány, takže lze narazit na podvodné i falešné, před kterými je nutné být ve střehu.

zpět k obsahu ↑

Zajímavosti

Sociální síť Badoo pomáhá s nalezením protějšku na flirt i vážný vztah, případně můžete její službu využít i pro obyčejné chatování a hledání přátel na “pokec”.

Největším plusem je možnost používání prostřednictvím mobilní aplikace. To umožňuje připojit se kdekoliv a kdykoliv, aniž by byl uživatel omezován webovou verzí a pevným připojením k internetu. Aplikace je určena pro majitele iOS i Android.

Přestože se jedná o mezinárodní/celosvětovou sociální síť pro seznámení, potěší, že Badoo je plně lokalizováno pro Česko. Pestrá a bohatá databáze umožňuje vybírat z mnoha kandidátů, navíc můžete už v rámci bezplatného používání nahrát až 100 různých fotek. Skvělé je, že celý web je jednoduchý a neobsahuje v placené verzi reklamy.

zpět k obsahu ↑

Hodnocení na závěr

Badoo musíme hodnotit kladně, protože i přes možnost výskytu falešných nebo podvodných profilů je to dobrá služba. Kromě kamarádů si můžete najít protějšek na flirtování, ale i partnera na vážný vztah.
Celosvětová síť nabízí bohatý výběr.

U základních funkcí je skvělé, že jsou zdarma a když si zaplatíte Badoo Premium získáte mnoho služeb navíc. Badoo je tak trochu podobné seznamce Tinder.

Vyzkoušet Badoo


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

2 komentářů
 1. Reagovat
  Lukas 27.10.2021 v 20:49

  tato seznamka je ztráta peněz a času

 2. Reagovat
  Hinzova 17.1.2022 v 18:41

  nemohu komentovat kdyz nejsem tak rikajic v obraze,nevim zatim nic o Badoo

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz