Badoo je oblíbená a v současnosti hodně navštěvovaná sociální síť, jejímž cílem je seznamovat lidi. Není to jen o partnerském vztahu, klidně si zde můžete najít kamarády, přátelé, nebo třeba jen protějšek na flirt.

Nejen, že si můžete prohlížet profily jednotlivých uživatelů, ale lze s nimi bez problémů také chatovat.

Kromě webové verze, je k dispozici i mobilní aplikace. Pokud přemýšlíte, jak funguje Badoo, pak je tato seznamka upravena tak, že „lajkujete“ profily, čímž je hodnotíte a když je nalezena shoda, jste s daným protějškem propojeni.

badoo

Logo – Badoo

Částečně je zdarma, ale za něco si hold musí člověk zaplatit. To ovšem neznamená, že nemůžete bez zaplacení chatovat či si prohlížet profily jednotlivých uživatelů.

Rozhodně však není na škodu si nejdříve přečíst o Badoo recenze a teprve potom se vrhnout do seznamování.

Přejít na Badoo

Představení

Zakladatelem je Andrey Andreev, ruský podnikatel. K založení došlo v listopadu roku 2006 a stalo se to v Londýně. Pokud jde o vývoj, svůj podíl na něm mělo mnoho lidí, zejména pak z Ruska a Velké Británie. Vlastníkem je Badoo Trading Limited, jedna z kyperských společností.

Badoo

Náhled webu Badoo

Profily na Badoo

Vzhledem k tomu, že se profily nijak neschvalují, často dochází k tomu, že se objeví různí podvodníci a falešné profily. Můžete narazit i na takové případy, kdy druhá strana chce získat vaše lechtivé fotografie, finanční prostředky a mnoho dalšího.

Důležité je, aby člověk dokázal takové profily odlišit od těch správných. Samozřejmě, že to není jednoduché, zvlášť když vezmeme v úvahu počet uživatelů.

V celosvětovém měřítku využívá Badoo více než 414 milionů uživatelů, přičemž jsou započítány i profily, které se již nepoužívají, a měsíčně jej navštíví cca 60 milionů z nich.

Badoo profily

Badoo – profily na seznamce

Cena

Jak již bylo zmíněno výše, velká část seznamky lze využívat bezplatně. Zdarma je možná běžná komunikace i prohlížení profilů. Ovšem s Badoo Premium budete mít řadu výhod.

Jakmile máte zaplaceno, můžete vidět, jestli se někomu líbil váš profil a také navštěvovat cizí profily, aniž by se o tom dotyčný uživatel dozvěděl.

Placené členství umožňuje rovněž umístit svůj profil mezi TOP uživatele a přednostně chatovat s nejnovějšími či nejpopulárnějšími uživateli. Členství je možné předplatit na 1 týden, ale také na 1 nebo 3 měsíce, 6 měsíců, a nakonec i na dobu neurčitou (napořád). Jak bude komu vyhovovat.

Výhody a nevýhody

Když to vezmeme stručně, tak největší výhodou je možnost zaplatit si členství a využívat všech služeb, které v bezplatné verzi nejsou možné. Skvělá je i obsáhlá databáze uživatelů. Naopak nevýhodou je, že nejsou profily nijak schvalovány, takže lze narazit na podvodné i falešné, před kterými je nutné být ve střehu.

Zajímavosti

Sociální síť Badoo pomáhá s nalezením protějšku na flirt i vážný vztah, případně můžete její službu využít i pro obyčejné chatování a hledání přátel na „pokec“.

Největším plusem je možnost používání prostřednictvím mobilní aplikace. To umožňuje připojit se kdekoliv a kdykoliv, aniž by byl uživatel omezován webovou verzí a pevným připojením k internetu. Aplikace je určena pro majitele iOS i Android.

Přestože se jedná o mezinárodní/celosvětovou sociální síť pro seznámení, potěší, že Badoo je plně lokalizováno pro Česko. Pestrá a bohatá databáze umožňuje vybírat z mnoha kandidátů, navíc můžete už v rámci bezplatného používání nahrát až 100 různých fotek. Skvělé je, že celý web je jednoduchý a neobsahuje v placené verzi reklamy.

Hodnocení na závěr

Badoo musíme hodnotit kladně, protože i přes možnost výskytu falešných nebo podvodných profilů je to dobrá služba. Kromě kamarádů si můžete najít protějšek na flirtování, ale i partnera na vážný vztah.
Celosvětová síť nabízí bohatý výběr.

U základních funkcí je skvělé, že jsou zdarma a když si zaplatíte Badoo Premium získáte mnoho služeb navíc. Badoo je tak trochu podobné seznamce Tinder.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroje: www.emimino.cz, www.odpovedi.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

3.8/5 (129 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

40 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Nové _Badoo je katastrofa!Nechápu hodnocení pisatelky ovšem může být za názor hezky zaplacená.Nejde již koukat na protějšky s cizích zemí.A ostatní funkce jsou silně omezené.

 2. Na badoo se platí za vše jen za prohlížení ne zpráva za 250 bodů 200kč zloději to není seznamka pro lidi ale pro ně na vydělávání peněz

 3. Jsou tam podvodné profily, vlastní ověřená zkušenost!!!!!

 4. Holky pozor,na Františka 62,Praha-robotnik,vdovec.Lže jde mu jen o sex.

 5. Reply
  Jiří Vaňáček 20.8.2023 v 17:37

  Dobrý den,

  tvrdit, že výhodou badoo je možnost zaplatit si, je výhoda dobrá leda tak pro majitele toho webu! Schválně zkuste si tam zaplatit, ale pokud se nebudete druhé straně líbit, tak vám ani nenapíše a budou to jen vyhozené peníze! Na badoo vidím celou řadu profilů, přitom řada z nich se mi zamlouvá, ale z jakéhosi důvodu jim nelze napsat, pokud nevysolím příslušný obnos. Vzhledem k nelichotivým praktikám badoo, které byly popsané jinde a spočívají v tom, že když jednou zadáte číslo karty, tak je pak problém znemožnit další platby, tak bych si rozhodně nedovolil badoo vychvalovat tak, jak popisuje server recenzer.cz! Jsou daleko levnější seznamovací servery, které se chovají daleko solidněji.

 6. proč Badoo nejde

 7. Jde tady i o život jeden blázen mě pořád lajkuje a pak píše, že mě podřízne jako svini a že si na mě počká na starou tlustou krávu,až poteče krev jak seleti.Vubec nevím kdo to jde mění si profily ale fotky stejné.Ani nahlášení nepomohlo.porad mě vyhrožuje.

  • Ano,na badoo samí podvodník a lhář.Pozor na Františka 62,Vdovec,za jeho úsměvem jen lži.Nechapu co takoví chlapi chtějí,jde jim jen o sex.Ale dnes pravda,lže se a podvádí všude.A taky tu nemusíme na badoo být a zbytečně jse rozčilovat.Hezky de.

 8. Veškeré seznamky jsou podvod a okrádání lidí. Upřímnou soustrast lidi co tam jste. :-)

  • Seznamka k hovnu. Proč tu chodí chlapy lovit milenky. Jsem sice vdaná ale jen prostě vedle sebe žijeme. Ale 5ady najít normálního chlapa který to myslí vážně ani náhodou. Tolik pánských nádher co chlapy posílají beze studu je hnus. Nezajímá je nic jiného jak od žen dostat akty. Uchylarna a abych za to ještě platila No tak to ani náhodou. Klidně to smažte svůj profil jsem už se pokoušela několikrát smazat ale nešlo mi to. Tak tu jdu vše smaží a jdu pryč měli by stě se styfetet za takovou seznamku.

 9. Dobrý den.
  Souhlasím jedná ku milionu že narazíte na protějšek.Taky jsem nalitla,a nedá si pokoj,nejde mu o vztah,ale seznámit,a postupně z žen formou půjčky peníze(a že netroskari) a když se vám to zdá už divné tak začne být sprostý a vůbec nemá v úmyslu vrátit.
  Vím že nejsem sama.
  Je to Miroslav Klimeš -predstavi se i jako Novák.
  Věřím že jich je hodně a můžete se ozvat.dekuji Romča

 10. Jeden velký PODVOD A ŤAHANIE Z PEŇAZÍ

1 2 3

Přidat komentář

Recenzer
Logo