Sušičky prádla Hoover

Sušičky prádla Hoover dosahují špičkových výsledků sušení. Výrobce klade důraz na to, aby bylo veškeré prádlo efektivně usušeno, a zároveň nedocházelo k namáhání vláken. Sušičky dokonale respektují citlivost každého vlákna, o to se stará inovativní program Auto Care, kterým se pyšní právě sušičky Hoover.

Všechny Sušičky Hoover

Nejlepší sušičky prádla Hoover

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Hoover NDPEH9A3TCBERXSS 100 % 15 189 Kč Zobrazit Okay.cz
2. Hoover NDPEH9A3TCBEXS-S 99 % 16 990 Kč Zobrazit Planeo.cz
3. Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S 93 % 13 990 Kč Zobrazit Allegro.cz
4. Hoover NDPEH8A3TCBEXS-S 92 % 13 889 Kč Zobrazit Alza.cz
5. Hoover ND4 H7A2TSBEX-S 91 % 12 629 Kč Zobrazit Alza.cz
6. Hoover NDPEH8A2TCBEXS-S 84 % 12 990 Kč Zobrazit Expert.cz

Vynikající je rovněž funkce Active Dry, která perfektně vydezinfikuje prádlo a zajistí, aby bylo zbaveno všech nežádoucích mikrobů a bakterií. Prádlo je vždy krásně měkké, snadno se žehlí, i když mnohdy ani žehlení není nutné, díky šetrnému způsobu sušení.

Sušičky prádla Hoover mají dostatečnou programovou nabídku a velmi slušnou kapacitu. Ostatně kapacita bubnu se u jednotlivých modelů pohybuje v rozmezí od 7 do 11 kilogramů prádla.

O značce Hoover

Značka Hoover má velmi dlouhou historii, která se začala psát v roce 1098 v New Berlin v americkém Ohiu. Dnes se toto město nazývá Canton a společnost od té doby urazila dalekou cestu.

Na počátku byla sice tato značka zaměřena na pomocníky pro úklid, ale postupně se měnila, až přišla kategorie velkých spotřebičů pro praní a sušení prádla. Kromě praček s vrchním i předním plněním, jsou to právě sušičky prádla, které se dnes řadí mezi populární produkty na trhu a mají vynikající hodnocení.

Sušičky prádla Hoover můžete nakoupit v těchto e-shopech: Expert.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Předtím jsem měla sušičku prádla od Candy, ale nebyla jsem s ní moc spokojená. Tak jsem na radu kamarádky zkusila značku Hoover a musím uznat, že je super. Nevím, jestli je to tím, že jsem trefila vhodný model, ale je fakt skvělá, protože prádlo krásně voní a je pěkně suché.

Přidat komentář

Recenzer
Logo