Sušičky prádla Samsung

Sušičky prádla Samsung jsou zárukou, že prádlo bude mít maximální péči díky mnoha inovativním technologiím i bohaté programové nabídce. Třeba pro svěžest a vůni prádla je skvělá funkce Airwash, která používá horký vzduch, aby byly veškeré tkaniny zbaveny zápachu a nežádoucích bakterií.

Všechny Sušičky Samsung

Nejlepší sušičky prádla Samsung

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Samsung DV80T5220AW 100 % 16 990 Kč Zobrazit Alza.cz
2. Samsung DV80T5220AE 100 % 15 590 Kč Zobrazit Okay.cz
3. Samsung DV90BB7445GBS7 100 % 23 990 Kč Zobrazit Planeo.cz
4. Samsung DV90T5240AX 95 % 21 990 Kč Zobrazit Alza.cz
5. Samsung DV80TA020AE 80 % 14 990 Kč Zobrazit Tsbohemia.cz
6. Samsung DV90T7240BH/S7 70 % 19 844 Kč Zobrazit Aworld.eu

Kondenzační sušičky Samsung

Tento typ sušiček zajišťuje perfektní výsledky sušení při nízké spotřebě elektrické energie. Kondenzační sušičky Samsung disponují inteligentním systémem OptimalDry. Ten pomocí senzorů pravidelně snímá vlhkost, teplotu i čistotu tepelného výměníku

Stále je tak upravován čas určený pro sušení, aby byl optimální a bylo dosaženo těch nejlepších výsledků, aniž by došlo k poškození prádla. Naopak máte jistotu, že bude prádlo dokonale chráněno a usušeno za těch nejlepších podmínek. Dobré je, že digitální invertorový motor, kterým jsou sušičky Samsung vyzbrojené je nejen tichý, ale ještě na něj máte záruku 10 let.

Sušičky prádla Samsung s tepelným čerpadlem

Sušičky s tepelným čerpadlem patří k velmi úsporným spotřebičům. Každý jednotlivý model je velmi šetrný vůči prádlu. Principem těchto sušiček je využití horkého vzduchu, který je ochlazován přímo v bubnu, takže jsou tkaniny méně namáhané a bezpečně usušené, ať už je to jakýkoliv materiál.

Skvělý je systém Smart Check, ten se stará o veškeré chyby a automaticky je monitoruje, aby vás o nich mohl informovat prostřednictvím mobilní aplikace. Zároveň s tím umí najít také odstranění takové chyby, pokud samozřejmě není vyžadován zásah servisního technika.

Kromě samostatných sušiček prádla Samsung, můžete pořídit také pračky se sušičkou Samsung, případně set pračky a sušičky.

O značce Samsung

Společnost vznikla v roce 1969 pod názvem Samsung-Sanyo Electronics. Postupně se vyvíjela a se změnou názvu, přicházely i nové spotřebiče a rozšiřování kategorií. Na počátku všeho byl černobílý televizor, odkud se společnost postupně propracovala až k velkým spotřebičům, jako jsou pračky, nebo právě sušičky prádla.

Sušičky prádla Samsung můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (130 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Myslím si, že sušičky prádla Samsung jsou nejlepší. Mám jednu takovou už třetí rok a maximální spokojenost, dokonce jsem koupila sušičku této značky i mamce a je z ní nadšená stejně jako já. Prádlo je perfektně suché, krásně voňavé, jemné, nadýchané, naprostá paráda.

  2. Já jsem si vybrala sušičku prádla Samsung DV90BB7445GBS7 a jsem nadšená, protože je opravdu skvělá. Prádlo je úžasně nadýchané, voňavé a suché. Nic víc od sušičky ani nečekám.

Přidat komentář

Recenzer
Logo