Sušičky prádla Philco

Sušičky prádla Philco jsou v kategorii nejlevnějších, což ovšem neznamená, že nemají co nabídnout. Kapacita bubnu se ve většině případů pohybuje v rozmezí od 7 do 10 kg. Sušičky se rozdělují na dvě produktové řady. Tou první je řada Chiva, která je základní a druhou je Crown, což je pokročilejší řada.

Všechny sušičky Philco

Faktem je, že oproti jiným značkám, nejsou sušičky prádla Philco zastoupeny v tak hojném počtu, jako jiné značky, ale i tak je z čeho vybírat. Co se týká rozměrů, najdete jen klasické, SLIM verzi nehledejte.

Energetická třída není špatná, v současnosti se dají najít modely, které patří do aktuálně nejlepších kategorií s nízkou spotřebou. Cenově jsou poměrně dostupné, neboť ty nejlevnější modely se pohybuje kolem cca 7 000 korun, ty dražší jsou pak za 10 000 Kč a více, většinou mezi 12 000 Kč – 15 000 Kč, což je stále ještě slušné.

Sušičky prádla Philco nemají žádné extra funkce, pouze základní, protože na inovativní novinky si výrobce jednoduše nepotrpí. Samozřejmě, že je k dispozici taková klasika jako odložený start či dětská pojistka, ale jinak nic super moderního, možná ještě tak osvětlení bubnu nebo systém proti mačkání.

U lepších modelů je invertorový motor s velmi tichým chodem, který se pyšní delší životností, přičemž i značka Philco poskytuje záruku na motor 10 let, podobně jako ostatní výrobci.

Sušičky prádla Philco – řada Chiva

V této skupině najdete základní modely, které mají jen ty nejběžnější funkce, navíc patří většinou do horších energetických tříd. Jsou zde modely vhodné pro nepříliš náročného zákazníka, kterému stačí jen levná sušička.

Sušičky prádla Philco – řada Crown

Přestože mají stejný design jako sušičky z řady Chiva, mají spotřebiče v této kategorii o něco více funkcí a lepší energetickou třídu, tedy nižší spotřebu.

O značce Philco

Značka Philco byla založena v roce 1892 v USA, ve městě Philadelphia, tehdy ovšem pod názvem Helios Electric Company. Na počátku všeho byla oblouková lampa, po nějakém čase pak autobaterie.

Postupně ovšem začala stoupat poptávky po domácích spotřebičích, takže nezbývalo, než se přizpůsobit trhu a nabídnout i takové produkty, které nabízela konkurence. To byl také důvod, proč se výroba značky Philco rozšířila až do dnešní podoby, kdy nabízí sušičky prádla i pračky.

Sušičky prádla Philco můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Sušičku od Philco máme a je docela dobrá. Původně jsem od této sušičky moc nečekala, když ji manžel dovezl, ale suší dobře.

Přidat komentář

Recenzer
Logo