Sušičky prádla AEG

Na trhu můžete narazit celkem na tři různé skupiny či spíše označení, pod kterými jsou sušičky AEG vyráběny. Každá skupina obsahuje určité modely na základě užitých technologií. Jedná se o technologickou skupinu Lavatherm, AbsoluteCare a Prosense.

Všechny sušičky AEG

Co se týká skupiny Lavatherm, sem většinou patří klasické sušičky prádla s technologií OptiSense, která zajišťuje minimální spotřebu elektrické energie i času, bez ohledu na to, jak velká je náplň v bubnu. Druhou skupinou je AbsoluteCare, tyto sušičky mají zabudovaný systém (AbsoluteCare), který nabízí takové programy, díky nimž se dá sušení jednoduše přizpůsobit jakémukoliv druhu textilu.

V praxi to znamená, že můžete bez sebemenších obav sušit vlnu, hedvábí, bavlnu i sportovní oblečení. Poslední třetí skupinou jsou sušičky s technologií ProSense, ty dokážou prádlo zvážit a jeho váze nebo chcete-li náplni bubnu, pak přizpůsobit délku sušicího cyklu (do této skupiny se řadí i některé pračky AEG).

Když se na sušičky AEG zaměříme z obecného hlediska, jsou schopné konkurovat jakékoliv značce na trhu a oproti konkurenčním modelům vynikají nízkou mírou hlučnosti i minimální spotřebou. Mezi nevýhody patří menší počet programů u vybraných modelů, ale také vyšší cena, než je tomu u konkurenčních sušiček.

O značce AEG

Společnost AEG vznikla v Německu roku 1887 a průběhu let si vypěstovali své charakteristické motto „Perfekt in Form und Funktion“, což v překladu znamená Perfektní tvar i funkce, čehož se i dnes jejich designéři a specialisté na vývoj nejnovějších technologií drží. Jak už víme, v roce 2004 se AEG přidalo do skupiny Elektrolux, kde funguje po boku dalších značek jako třeba Zanussi. Tato organizace je známá tím, že produkuje jen špičkové výrobky a to jak v oblasti velkých, tak malých domácích spotřebičů.

Technologický pokrok jde stále kupředu a AEG o tom ví své, což je také důvod, proč neustále vyvíjejí nové technologie, jako je například řada výrobků SensiDry, což je speciální funkce, fungující na principu pumpování tepla, díky čemuž se prádlo suší velmi jemně, k prádlu je velice šetrné a to je pak následně úžasně jemné. Pokud jde o pračky AEG, ty si dokonce za tuto technologii vysloužily certifikát od Woolmarku, specialisty na vlnu. U modelů energetické třídy A+++ se běžně uspoří až 45 % energie, oproti klasickým spotřebičům, jenže AEG zachází ještě dál a je úspornější až o 60 %.

V produktech AEG nejsou obsaženy freony ani fluoruhlovodíky, takže nejsou škodlivé vůči životnímu prostředí. Kromě praček a sušiček můžete pod touto značkou pořídit spoustu dalších spotřebičů. Patří sem varné desky, tlakoměry, ventilátory, digestoře, espressa, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky nádobí, trouby, sporáky, holicí strojky, klimatizace, kulmy, vysavače, osobní váhy a také například fény na vlasy.

Sušičky prádla AEG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz, Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo