Tablety Asus

Tablety Asus, zejména tedy ty moderní, se pyšní velkou dotykovou obrazovkou, která je vskutku přehledná, špičkovým hardwarem a také spoustou chytrých funkcí a aplikací. Co potěší ze všeho nejvíc je opravdu mimořádně dlouhá výdrž baterie. Pokud se chcete například pravidelně fotit a vše sdílet s přáteli na sociálních sítích a podobně, pak jsou tablety Asus jasnou volbou.

Nabízejí maximálně pohodlný přístup k internetu, navíc mají velkou operační paměť, takže se nic neseká a dokonce i ty náročnější aplikace zaručují plynulý chod bez případných komplikací. Kromě toho má integrovanou kameru s vysokým rozlišením, takže fotky i videa jsou perfektně ostré a čisté. Klidně je můžete rovnou sdílet bez jakýchkoliv úprav.

Tablety Asus jsou ideální pro využití v práci, ale také jen tak pro zábavu. Chcete-li tablet využít opravdu maximálně a usnadnit si psaní i celkové ovládání, je možné si dokoupit Bluetooth klávesnici – ASUS Mobile Dock. Kromě pohodlného ovládání, získáte i jednodušší přístup ke všem hrám, ale také aplikacím. Tablety Asus jsou vítanými společníky a veškeré vybavení je velmi kvalitní, navíc za příznivé ceny.

O společnosti Asus

Asus založili roku 1989 v Taipei (Taiwan) čtyři inženýři z firmy Acer. Název vznikl podle okřídleného koně, známého z řecké mytologie Pegasus – Asus. Společnost Asus má dalších 14 poboček v Asii a OCeánii, 11 poboček v Evropě a 1 také v USA. Výrobní továrny a servisní střediska jsou umístěny v Taiwanu, Číně, Mexiku a rovněž v České republice.

Značka ASUS byla založena v rámci několika základních hodnot, kterým se říká ASUS DNA a tvoří je 5 zásad, kterými se tato společnost řídí. Je to pokora, píle, integrita, odvaha a čilost. Asus se zároveň zaměřuje na podstatu a výsledky, inovace i estetiku, stejně jako na tzv. štíhlé myšlení. To spočívá v zavedení otevřené komunikace mezi jednotlivými spolupracovníky a to na všech úrovních, dále redukci nákladů i plýtvání, maximalizací hodnot všech procesních řetězců, ale rovněž se snaží zlepšit procesy řízení.

Společnost Asus se snaží poskytovat moderní, pokroková a inovativní IT řešení, u nichž budou moci zákazníci i celé podniky využít potenciál na 100 %. Asus je oblíbený zejména jako výrobce základních desek i notebooků. Samozřejmě, že sortiment se dále rozrůstal, takže se objevily stylové a velmi výkonné stolní počítače, včetně All-In-One, což je počítač, který je součástí LCD panelu.

Také netbooky Asus Eee, jež zaručují maximální výkon a dokonalou mobilitu kdekoliv na světě, kam si ho s sebou vezmete. Pod značkou Asus najdete na trhu kvalitní LCD monitory, IT příslušenství, PC komponenty (grafické karty, optické mechaniky atd.).

Nejprodávanější tablety

Tablety Asus můžete nakoupit v e-shopu: Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo