Tablety Lenovo

Tablety Lenovo patří k oblíbeným kouskům nejen vašich dětí, kteří je využívají pro zábavu, ale také třeba na plnění domácích úkolů, ale skvěle poslouží i vašim účelům, ať už chcete sledovat oblíbený film, procházet novinky na sociální síti nebo si například projít své maily.

Zakoupením jakéhokoliv tabletu Lenovo se vám do ruky dostane malý tenký přístroj, který velmi rychle surfuje na internetu, umožňuje hraní graficky náročných her, ale mnoho dalších činností.

Všechny tablety Lenovo

Vzhledem k tomu, že mají tyto tablety velmi výkonné baterie, jež vydrží až 11 hodin, je možné si brát Lenovo i na delší cesty. Hravě ho tak využijete jako GPS navigaci v autě, abyste se na svých cestách neztratili a nezabloudili.

Tablety Lenovo potěší dotykovým displejem, přijatelnou velikostí, díky níž můžete svého malého pomocníka snadno přenášet a ještě ho dostatečně využít pro mnoho účelů, za což vděčíte dostatečné paměti, skrývající se pod jeho kapotou.

Všechny tablety Lenovo nabízí nepřekonatelné zážitky a neomezené možnosti. Mají originální neokoukaný design, svůj osobitý styl, všestrannost a produktivitu. Dotykové ovládání usnadňuje manipulaci a zajišťuje perfektní mobilitu. Výkonné procesory se postarají o bezproblémové fungování. Tablety Lenovo jsou vhodné i pro firemní účely.

O společnosti Lenovo

Značka Lenovo (Lenovo Group Limited) patří k největším výrobcům počítačů a další výpočetní techniky v celosvětovém měřítku. Tato nadnárodní společnost má sídlo v Hong Kongu, USA a také v Singapuru. Ostatně je to právě Singapur, kde dochází nejen k vývoji počítačů, ale i všech technologií, které s nimi souvisí. Po celém světě jsou i další výzkumná střediska a obchodní pobočky Lenovo.

Původně se společnost prezentovala pod značkou Legend, to se pak změnilo na „nová legenda“, což se latinsky řekne Legend novo, to dalo vzniknout současné podobě názvu značky Lenovo. Když pak v roce 2005 koupilo Lenovo počítačovou divizi IBM, zařadilo se mezi největší výrobce počítačů na celém světě.

Značka Lenovo je známá tím, že přichází se stálými novinkami, neboť patří k velkým inovátorům a taky se řadí mezi výrobce velmi kvalitních notebooků. Ty svými nejlepšími vlastnostmi plynule navázaly na produkty IBM. Pokud jde o inovační strategii, kterou se společnost Lenovo řídí, pak se jedná o dva základní pilíře.

Tím prvním je dlouhodobé investování do výzkumu nových technologií a druhým pak specializace na rozvoj idejí, jež mohou být uvedeny na trh v průběhu dvou let. Obojí má za cíl řešení všech reálných problémů jednotlivých zákazníků.

Lenovo je specialistou na výpočetní techniku, ať už jde o počítače, notebooky, servery, pracovní stanice atd., i na ostatní související sortiment, jako monitory, dokovací stanice, replikátory portů, baterie a spoustu dalšího příslušenství k počítačům.

Ovšem pořídíte i další produkty pod touto značkou, jako třeba smartphony, dotykové tablety a různé příslušenství, například kryty a pouzdra pro tablety, kryty pro mobilní telefony, brašny pro notebooky, redukce, adaptéry atd.

Tablety Lenovo můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo