Red Bull TV

Když se řekne Red Bull, každý si určitě představí především legendární energetické nápoje, nicméně možná vás překvapí, že tato značka má i svoji vlastní televizní stanici. Jedná se primárně o online televizi, dá se ale kromě internetu naladit i u některých operátorů.

Red Bull TV

Představení společnosti

Za projektem online televizního kanálu Red Bull TV stojí společnost Red Bull GmbH. Jedná se o rakouskou firmu, která byla založena v roce 1984 a jde o giganta na trhu s energetickými nápoji (které jsou sice oproti konkurenci hodně drahé, ale přesto oblíbené). Red Bull se také věnuje sponzoringu, je majitelem celé řady sportovních klubů (hokej, fotbal, formule 1 nebo NASCAR).

Program

Red Bull TV se zaměřuje především na sportovní obsah – v jejím programu tak najdeme např. různé extrémní sporty, motorismus nebo cyklistiku, věnuje se ale také tanci, vysílá různé dokumenty, magazíny a jiné pořady. Svým programem se orientuje zejména na mladší generaci diváků.

Dostupnost

Řada sportovních stanic je u nás hůře dostupná, sledovat Red Bull TV ale může prakticky každý – tento program vysílá přes internet a přes aplikace do mobilu nebo do Smart TV. V nabídce ho ale mají i někteří poskytovatelé placené televize, např. Lepší TV.

Cena

Vzhledem k obsahu, který Red Bull TV nabízí, se nejedná o placenou stanici, ale její vysílání si může každý naladit zdarma – stačí mít jen přístup k internetu.

Online

Chcete si něco z programu Red Bull TV pustit? Stačí si otevřít internetové stránky a můžete rovnou – bez jakékoli registrace – začít její obsah sledovat. Web Red Bull TV je přehledný a jednotlivé pořady, přenosy a záznamy jsou v něm seřazeny do kategorií podle žánrů.

Živě

I když zde většina fanoušků svoje oblíbené sporty nenajde, mnoho lidí může zaujmout obsah vysílaný na Red Bull TV živě. Jsou na ní přímé přenosy především z různých sportovních disciplín, ale i hudební koncerty, soutěže v moderním tanci a další obsah.

Výhody a nevýhody

K výhodám této internetové televize určitě patří to, že vysílá zdarma a volně, takže si ji přes internet může naladit každý – navíc má i vlastní aplikaci pro mobilní telefony i pro chytré televizory. Plusem je také celkem zajímavý obsah včetně přímých přenosů a přehledné webové stránky. Mezi nevýhody se dá zařadit absence české lokalizace.

Nejčastější otázky

Jak mohu sledovat televizní stanici Red Bull TV?

Abyste mohli přijímat Red Bull TV, nemusíte si předplácet žádnou placenou televizní službu – tento program je dostupný online a sledovat ho lze jak přes internetové stránky, tak i přes aplikace pro chytré televize a chytré mobilní telefony. Je také v nabídce platformy Lepší TV.

Vysílá Red Bull TV i v češtině?

Ne, do českého jazyka obsah této stanice bohužel lokalizovaný není.

Na jaké sporty se Red Bull TV zaměřuje?

V programu této televize je celá řada sportovních odvětví, najdete v něm např. motoristické sporty, cyklistiku, surfing, různé druhy extrémních a adrenalinových sportů a mnoho dalších.

Shrnutí

Online televizní program Red Bull TV je unikátním projektem internetové televize, zaměřené zejména na fanoušky různých extrémních sportů, moderního tance (street dance, break dance) a celé řady dalších sportovních disciplín, které jiné stanice nevysílají. Sledovat Red Bull TV může každý zdarma přes internet, vysílání je dostupné na webu i přes aplikace.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (151 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Vzhledem k tomu, že máme předplacenou službu Lepší TV, tak můžeme koukat i na tuto stanici. Já tedy ne, ale partner takové kanály sleduje pravidelně, pro mě je to absolutně nezajímavé, ale prý tam dávají dobré věci.

Přidat komentář

Recenzer
Logo