Tyčové mixéry Sencor

Tyčové mixéry Sencor mají vynikající kvalitu a velmi hezké zpracování s moderním designem. Jsou to praktičtí pomocníci, které můžete pořídit v pestré škále barev. Disponují špičkovým výkonným motorem, s jehož pomocí jsou pokrmy připraveny bleskovou rychlostí.

Všechny tyčové mixéry Sencor

Výhodou těchto motorů je jejich poměrně tichý chod. Nerezové nože mají titanovou úpravu, takže jsou mixéry schopné nejen mixovat, ale také sekat či šlehat. K dispozici je několik rychlostních stupňů, přičemž samotné ovládání probíhá prostřednictvím kolečka umístěného v horní části mixéru.

Rukojeť je ergonomicky tvarovaná tak, aby perfektně pasovala do ruky. Díky tomu je práce s mixérem příjemnější a pohodlnější. Součástí výbavy je i nádoba, která má protiskluzovou podložku. Ta zamezuje tomu, aby se nádoba pohybovala po kuchyňské lince, a zajišťuje tak bezpečnou práci s nádobou i samotným mixérem.

O značce Sencor

Byla vytvořena v roce 1969 v Japonsku. Na počátku to byly kazetové magnetofony, ale postupem času se sortiment rozvíjel. Navíc došlo k prodeji této značky české firmě Fast ČR, která provozuje síť prodejen Planeo.

V současné době jsou to právě kuchyňské spotřebiče, které patří mezi produkty této značky k naprosté špičce. Vedle tyčových mixérů je možné pořídit také kuchyňské roboty, kávovary, grily, ale také trouby a další.

Tyčové mixéry Sencor můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz a Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (101 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo