Kuchyňské roboty Sencor

Kuchyňské roboty Sencor patří k naprosté špičce v kategorii kuchyňských spotřebičů. Mají vynikající kvalitu, luxusní a velmi elegantní design, ale i perfektní zpracování. S každým jednotlivým modelem je zpracování těsta i všeho ostatního jednoduché, rychlé a vždy za každých okolností zcela dokonalé.

Vysoce kvalitní šlehací metly zajistí, že těsto bude nadýchané, lehoučké, krém hladký a šlehačka úžasně jemná. Kuchyňské roboty Sencor jsou velmi moderní, ale také multifunkční.

Všechny kuchyňské roboty Sencor

Nejlepší kuchyňské roboty Sencor

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Sencor STM 3780GG 98 % 4 999 Kč Zobrazit Pilulka.cz
2. Sencor STM 7900 97 % 9 990 Kč Zobrazit Mall.cz
3. Sencor STM 3700WH 90 % 4 999 Kč Zobrazit Tipa.eu
4. Sencor STM 6350WH 89 % 4 999 Kč Zobrazit Mall.cz
5. Sencor STM 4467CH 85 % 5 990 Kč Zobrazit Datart.cz

Dají se použít nejen na přípravu, respektive hnětení těsta, ale rovněž vám vyšlehají krémy, umelou maso, rozmixují polévku nebo lahodné a velmi zdravé smoothie. Pracují velmi rychle a spolehlivě, takže svůj úkol zvládnou během několika desítek vteřin.

Principem každého kuchyňského robota značky Sencor je tzv. planetární míchání. Jedná se o pohyb, kdy se metla otáčí kolem své vlastní osy, ale zároveň se ve stejnou chvíli točí i kolem nádoby. Pro kynutá těsta je určen hnětací hák, zatímco pro náročnější typy těsta je vhodná plochý šlehač.

Oproti tomu šlehací balonová metla obstará šlehání bílých hmot, jako je šlehačka a tomu podobné ingredience. Kuchyňské roboty Sencor mají metly vyrobeny z prvotřídní a vysoce kvalitní nerezové oceli. Jen u dvou modelů se používá hliník.

Velmi propracovaná je konstrukce nerezové nádoby, přičemž vertikální držadlo vám umožní, že je s ní možné manipulovat pomocí jediné ruky. Výhodou je i fakt, že u každé mísy máte k dispozici hermeticky uzavíratelné víko.

Vedle klasických kuchyňských robotů Sencor s planetárním míchání, najdete v nabídce rovněž kuchyňské roboty s mlýnkem na maso. Díky robustní konstrukci je maso rychle hotové a připravené k dalšímu použití.

Další z modelů je kuchyňský robot Sencor s mixérem, s jehož pomocí můžete mixovat polévky, omáčky, chystat si pravidelně smoothie, ale také snadno a rychle umlít ořechy, koření a jiné suroviny podobného typu. Mixéry tohoto typu disponují noži z vysoce kvalitní nerezové oceli, které mají speciální titanový povrch.

O značce Sencor

Byla vytvořena v roce 1969 v Japonsku. Na počátku to byly kazetové magnetofony, ale postupem času se sortiment rozvíjel.
Navíc došlo k prodeji této značky české firmě Fast ČR, která provozuje síť prodejen Planeo Elektro. V současné době jsou to právě kuchyňské roboty, které patří mezi produkty této značky k naprosté špičce.

Kuchyňské roboty Sencor můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo