Planeo

Planeo.cz je internetový obchod s elektronikou. Nakoupíte zde spotřební elektroniku, domácí elektrospotřebiče, ale i hodinářské zboží či dárkové předměty. Pokud vám nevyhovuje nakupování online, je vám k dispozici hned několik poboček po celé republice.

Aktuální leták rozesílají v tištěné podobě. Najdete ho také na stránkách e-shopu. Pokud vás zajímají novinky ze světa elektra, doporučujeme se podívat na sociální sítě obchodu.

Planeo

Představení e-shopu

Planeo provozuje společnost Fast ČR a.s., která je specialistou na elektroniku již od roku 1992. Planeo je populární především díky příznivým cenám, častým slevám a akcím a spoustě doprovodných služeb, které si pro zákazníky připravilo (záruka 36 měsíců atd.). Během svého působení bylo již několikrát vyznamenáno, například certifikátem kvality za splnění evropských standardů.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V kategorii Spotřební elektronika najdete televize, audio-video, kabely a konektory, prezentační techniku, sluchátka či záznamová média. Planeo dále prodává velké a malé domácí spotřebiče. Seženete vše pro vaši kuchyň (sporáky, lednice, mrazáky, pračky, sušičky prádla, mikrovlnné trouby) i koupelnu včetně praktických vychytávek jako jsou sušičky ovoce či nezbytnosti pro péče o dítě.

Obchod se specializuje také na prodej televizí (satelitní přijímače), mobilů, tabletů, digitální fotorámečky, skenery, notebooků, počítačů (monitorů), konzolí a chytrých hodinek. V oddělené Domácnost najdete doplňky, kterými zútulníte vaši domácnost a také kuchyňské nádobí.

V sekci Dům, hobby a zahrada nabízí vše pro dům a dílnu, měřící přístroje, osvětlení, seženete zde také sekačky i vysavače. Planeo prodává rovněž hračky a ochranné pomůcky. Při nákupu můžete uplatnit slevové kódy, které jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Prodejny najdete téměř v každém větším městě například v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Chrudimi a dalších. Dopravu zdarma máte ve dvou případech. Když si zboží vyzvednete osobně na některé z prodejen, nebo když objednáte alespoň za 15 000 Kč.

Pokud měníte starý spotřebič za nový, doporučujeme využít službu Odvoz starého spotřebiče. Přepravu zajišťují externě nasmlouvané přepravní služby.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 15 000 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • Vlastní doprava

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • Platba na splátky

Prodejny

Planeo prodejny v Brně

 • Kamenice 745, 625 00 Brno
 • Okružní 732/5, 638 00 Brno
 • Netroufalky 770, 625 00 Brno

Planeo prodejny v dalších městech

 • Sousedská 607, 460 01 Liberec
 • Spojovací 396, 725 27 Ostrava
 • Kafkova 493/9, 783 01 Olomouc
 • Vrchlického 591/63, 586 01 Jihlava
 • Bohúňova 1550/19, 149 00 Praha 11
 • Poděbradská 335, 530 09 Pardubice
 • Pilnáčkova 537, 500 02 Hradec Králové
 • České Vrbné 2392, 370 11 České Budějovice
 • Krušnohorská 3371/2, 400 11 Ústí nad Labem – Severní

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce elektroniky

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
6.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
7.7
Jednání se zákazníkem
6.4
Kvalita sortimentu
6.5
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • příznivé ceny
 • kvalita zboží
 • kamenné prodejny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

33 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 1.65
  Přehlednost obchodu
  50
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  50

  S Planeo Elektro jsme bohužel udělali tu nejhorší zkušenost. Objednaná pračka (skladová) měla dorazit dle informace v mailu za 5 pracovních dnů (!!!), žádná další informace, SMS, mail, nic. V den doručení nám na třetí pokus na zákaznickém centru sdělili, že „to dorazí po víkendu“. Nezájem, naprostá arogance v komunikaci. Další nákup v Planeo si opravdu ušetříme.

  Zápory: Naprosto otřesná komunikace ve fázi odbavení a doručení objednaného zboží
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Dobrý den,
  touto cestou bych chtěla udělit pochvalu těmto úžasným chlapíkum, jsou to pánové na správném místě! Vyjdou vstříc, milé vystupování. Mnohokrát děkuji. Prosím o předání pochvaly nadřízenému a pánům! Děkuji moc

  Klady: Vše v naprostém pořádku
  Zápory: Žádné
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Reklamace kávovaru De´Longhi, který jsem reklamoval při dopravě 2 krát poničen , odmítání výměny výrobku v záruce i když byl výrobek 2 měsíce v opravě . Nedoporučuji v této firmě cokoliv koupit . Při reklamaci to pochopíte .

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 1.3
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Nedoporučuji.

  Dnes jsem si na prodejně v Mohelnici koupil elektrokoloběžku Ducati pro 3.

  Jelikož byla poslední a jediná dostupná. Tak jsem pro ni jel až z Olomouce.

  Bylo mi jasné že když je poslední tak bude vystavená. To mi nevadilo.

  Jen mi vadí že mě prodavač ujišťoval že je vystavená a nepoužitá!!! Jelikož byla vybitá tak nešlo ověřit jestli má pravdu.

  Doma po nabití jsem zjistil že použitá bohužel byla! Na tachometru je najeto 12km a po podrobném zkoumání jsem zjistil že se někdo snažil tuto jízdu zamaskovat. Jde to poznat na brzdách a taky se někdo snažil očistit pneu.

  Je to smutné že prodavači lžou aby zboží prodali jako nové i když je použité!!!

  Klady: Nic
  Zápory: Prodavači
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 2
  Přehlednost obchodu
  70
  Jednání se zákazníkem
  40
  Kvalita sortimentu
  10

  V planeto Mělník jsem si koupil v řijnu 2022 mobil xiaomi 10 c nefugluje tak jak má zhruba do čtrnácti dnů jsem se ptal prodavače ,on mi řekl po „kontrole mobilu že je v pořádku,do dnes telefon blbne i v jiných funkcích,PLANETU“UŽ NEVĚŘÍM A V ŽIVOTĚ SI U NICH NIC UŽ NIC NEKOUPÍM PROTO TY SLEVY!!

  Klady: Lákadlo"
  Zápory: Pochbná kvalita-ŽÁDNÁ
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. Chci se tímto podělit se svojí zkušenosti, týkající se reklamace televizního přijímače, zakoupeného prostřednictvím e – shopu Planeo elektro, který mi byl dopraven přepravní společností Geis dne 29. 12. 2022, a to s prasklou obrazovkou. Tuto skutečnost jsem zjistil po jeho vybalení v souladu s uživatelskou příručkou.
  Po telefonické dohodě s operátorkou jsem poškození přístroje včetně obalového materiálu zadokumentoval fotoaparátem a odeslal na mailovou adresu http://www.reklamace@planeo.cz. K tomu jsem ještě dodatečně v dalším mailu zaslal několik fotografií, na kterých je lépe znát jeho poškození.
  Dne 02. 01. 2023 jsem se opětovně elektronickou poštou na výše uvedené mailové adrese dožadoval sdělení stavu mojí reklamace, a to s negativním výsledkem. Nikdo se mnou nekomunikoval.
  Jelikož jsem po celou dobu reklamace bez televizního přijímače, rozhodl jsem na základě výše daných skutečností opětovně dne 06. 01. 2023 telefonicky kontaktovat operátorku Planea na telefonním čísle 323 204 584, kterou mi byl ještě téhož dne přislíben telefonický kontakt s kompetentní osobou, oprávněnou se vyjádřit k mojí reklamaci. Nezavolal nikdo.
  Tento obchod důrazně NEDOPORUČUJI.

 7. V Planeo elektro jsme si objednali novou sušičku prádla, která byla akorát v akční slevě. Suší moc dobře a nedělá hluk.

 8. Katastrofa jak centrála, tak kamenný obchod v Ostravě.Dodání zboží na bodě 0,slibují, ovšem nedodají,rozhodně nedoporučuji.

 9. 1.15
  Přehlednost obchodu
  70
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  S Planeo mám teď velice nepříjemnou zkušenost. Objednala jsem po internetu lednici a byla mi doručena lednice s jasnou výrobní vadou. První týden byla moje reklamace zcela ignorována, na telefonu slibovali, že mi zavolají zpět, nikdo nezavolal. Jednání paní na e-mailu v reklamacích bylo laxní, zcela bez zájmu cokoliv udělat. Po téměř dvou týdnech nabídli, že k nám přijede technik, do lednice vyvrtá nové díry, na oko to jakože opraví, a tím považovali reklamaci za vyřízenou. Když jsem s tímto postupem nesouhlasila a chtěla buď novou nezávadnou lednici, za kterou jsem zaplatila, nebo alespoň výměnu vadné části, bylo mi sděleno, že pokud se mi jejich nabídka nelíbí, můžu odstoupit od smlouvy. To mi bylo sděleno 2 pracovní dny před vypršením 14ti dnů na vrácení, které zahrnuje to, že na své vlastní náklady musím zajistit dopravu lednice do prodejny Planeo. Vzhledem k jejich nezájmu toto řešit mám navíc obavu, že jim vadnou lednici vrátím, a oni ji opět budou na internetu nabízet, jako novou nezávadnou lednici a doufat, že napálí někoho dalšího.
  Naprosto příšerné zacházení, bez kouska slušnosti. Zde už nikdy nenakoupím a nikomu to nedoporučuji.

  Zápory: Velice nepříjemné až hrubé jednání na reklamacích. Nekomunikují. Velice nepříjemná zkušenost. Z Planeo elektro si už nikdy nic nekoupím.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Spokojenost

  Klady: Maximální spokojenosti a rychlost
  Zápory: Žádné
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3 4

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo