Erekční kroužky

Nejoblíbenější typy erekčních kroužků

Erekční kroužky jsou těmi vůbec nejjednoduššími erotickými pomůckami, které slouží k udržení erekce. Úkolem kroužku však není erekci navodit, mužům, kteří mají s erekcí potíže, nepomůže ani ten nejlepší erekční kroužek. S tímto problémem vám pomohou například vakuové pumpy nebo lékařem předepsané prášky.

Erekční kroužek penis zaškrtí, takto z něho nemůže odtékat nahromaděná krev a penis tak vydrží ve ztopořeném stavu mnohem delší dobu.

Erekční kroužek má hned několik podob. Každý typ nabízí něco trochu jiného. Poté, co budete vědět, který konkrétní typ vám bude vyhovovat nejvíce, musíte zvolit správnou velikost kroužku. Ačkoliv má kroužek penis zaškrtit, nesmí být jeho používání nijak nepříjemné. Proto zvažte i to, z jakého materiálu by měl být kroužek vyroben.

Porovnat ceny kroužků

Nejlepší erekční kroužky

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Vibrační erekční kroužek Rumble Bee 95 % 1 322 Kč Zobrazit Ruzovyslon.cz
2. Fun Factory NOS black 92 % 1 439 Kč Zobrazit Sexicekshop.cz
3. You2Toys Get Hard 84 % 95 Kč Zobrazit Sexihracky.cz
4. Satisfyer Power Ring 84 % 486 Kč Zobrazit Vibratory.net
5. Erekční kroužky Elephant Rings 349 Kč Zobrazit Ruzovyslon.cz
6. Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit 999 Kč Ruzovyslon.cz
7. Erekční kroužek na penis a varlata Bondage 299 Kč Ruzovyslon.cz

Typy

Erekční kroužky lze rozdělit na dvě hlavní skupiny. V té první najdete elastické kroužky a ve druhé pevné erekční kroužky. K dostání jsou také vibrační či škrtící kroužky.

Elastické kroužky

Tyto kroužky se dokáží přizpůsobit velikosti penisu a dokáží ho tak adekvátně zaškrtit. Sílu zaškrcení určuje síla stěny kroužku. Tloušťku kroužku volte uvážlivě, ty silné způsobí silné zaškrcení, příliš slabé kroužky však nemusí fungovat úplně správně.

Pokud si nebudete výběrem úplně jistí, vyplatí se vám investovat do sady, ve které najdete hned několik kroužků v různých velikostech. Kromě velikosti se může měnit i podoba jednotlivých kroužků. Kromě hladkých můžete vyzkoušet kroužek se stimulačními kuličkami nebo výstupky.

Nevýhodou elastických kroužků může být složitější a někdy i bolestivé nasazování. Nepříjemnou aplikaci kroužku mohou cítit zejména muži, kteří se nejsou zvyklý v intimní oblasti holit.

Pevné kroužky

Na výrobu pevných kroužků se používá kůže, kov či pryž. Před výběrem pevného proužku musíte znát velmi přesně svoje míry. Změřit si musíte průměr penisu u kořene a to při plné erekci. Před výběrem konkrétního pevného kroužku si zjistěte, zda je ho možné v případě potřeby ze ztopořeného penisu sundat. Některé kroužky lze sundat poměrně složité a v nejhorších případech budete dokonce muset vyhledat lékařskou pomoc.

Škrtící kroužky

Erekční kroužky se mohou velikosti penisu přizpůsobit, v tomto případě může míru zaškrcení nastavit.

Vibrační kroužky

Oblíbené jsou erekční kroužky, jejichž součástí je malý vibrátor. Úkolem vibrátoru je správným způsobem dráždit klitoris. Vibrační kroužek dokáže rozvibrovat nejen penis, ale i jeho okolí. Tato funkce je příjemná pro ženy i muže.

Součástí vibračních kroužků jsou různě velké vibrační výstupky. Tyto výstupky dráždí během pohlavního styku klitoris, což může urychlit nástup orgasmu i zvýšit jeho intenzitu. Více rozkoše poskytnou erekční kroužky s dvojitou stimulací.

Vibrační kroužky nejsou nijak složitou pomůckou, v mnoha případech nemusíte mít možnost vibrace regulovat, některé kroužky však mohou tuto možnost míst.

Počet smyček

Erekční kroužky mohou mít jednu nebo dvě smyčky.

  • Jedna smyčka – je možné nasadit ke kořeni penisu, tímto kroužkem je však možné provléknout i varlata. Výhodou kroužku s jednou smyčkou je možnost natočit kroužek tak, aby bylo jeho použití příjemné i pro váš protějšek.
  • Dvě smyčky – je vhodný pro ty, kteří vyžadují pevnější tlak hned na několika místech. V tomto případě však nemáte tolik možností, co se nasměrování kroužku týká.

Způsob napájení

Vibrační erekční kroužky lze napájet různými způsoby. Součástí kroužku mohou být baterie, které je možné po vybití vyměnit. Moderní kroužky disponují dobíjecí baterií. Jejich nevýhodou je vyšší pořizovací cena. Naopak nejlevnější kroužky není možné baterii nabít ani vyměnit a po vybití baterie budete muset kroužek vyměnit.

Materiál

Na výrobu vibračních kroužků se používají různé materiály. Oblíbené jsou kroužky z gelu i silikonu. V obou případech se jedná o měkké materiály, přičemž menší výdrž je možné očekávat od gelových kroužků. Některým mužům mohou více vyhovovat kroužky z pevnějších materiálů, jako je kůže, pryž nebo kov. Luxusní kroužky mohou být vyrobeny i z latexu nebo materiálů, které imitují vzhled a vlastnosti lidské kůže. Jejich nevýhodou je náročnější údržba a rychlejší opotřebení.

Značka

V erotických i internetových obchodech najdete kroužky mnoha typů a designů. Výrobci do obchodů dodávají jednoduché kroužky i sofistikované hračky, jejichž součástí jsou vibrační motorky. Mnoho erekčních kroužků zase doplňují různé textury nebo výstupky, které zvýší stimulaci vašeho protějšku.

Některé kroužky jsou speciálně určeny pro anální styk. Výběr konkrétního kroužku souvisí s osobními preferencemi každého. Na trhu jsou erekční kroužky zastoupeny značkou You2Toys, Willi, Boners, Seven Creations, California Exotic, Lelo, Sexy Elephant i jinými.

Cena

Erekční kroužky jsou oblíbené i pro svoji příznivou pořizovací cenu. Jednoduché měkké kroužky koupíte již v rozmezí 50 – 200 Kč. První vibrační kroužky je možné koupit za cenu nižší než 500 Kč. Za nejdražší vibrační kroužky zaplatíte více než 1 000 Kč.

Přejít do e-shopu

Údržba

Od každé sexuální hračky budete pravděpodobně chtít, aby dlouho vydržela. Dlouhou výdrž můžete očekávat od erekčního kroužku, o který budete správným způsobem pečovat. Měkké kroužky není vhodné zbytečně natahovat, aby nedocházelo k jeho ničení. V kombinaci s kroužkem byste neměli používat lubrikanty na silikonové bázi. Po každém použití je třeba kroužek důkladně omýt a desinfikovat.

Otázky a odpovědi

Je používání erekčního kroužku bezpečné?

Erekční kroužek je nutné používat v rozumné míře. Dle doporučení je vhodné kroužek sundat po cca 10 – 20 minutách. Po sundání kroužku dojde k obnovení plného průtoku krve. Kroužek je nutné odstranit ihned, pokud zpozorujete cokoliv neobvyklého, například ztrátu citlivosti, křeče, změnu barvu nebo tlak v pánevní oblasti.

Používání erekčního kroužku by měli zvážit ti, kteří řeší potíže s kardiovaskulárním systémem, cukrovkou. Kroužek není vhodný ani pro muže, kteří pravidelně užívají léky na ředění krve nebo psychofarmaka.

Jak správně erekční kroužek nasadit?

Kroužek je možné nasadit ke kořeni penisu, zaškrtit však můžete nejenom penis, ale i varlata. V obou případech je důležité, aby bylo použití kroužku příjemné. Pro jednodušší nasazení je možné použít vhodný lubrikační gel. Vhodné jsou lubrikanty na vodní bázi. Způsob, kterým je možné kroužek nasadit souvisí i s výrobním materiálem. Některé kroužky lze roztáhnout, jiné mívají konkrétní zapínání.

Je možné erekční kroužek používat společně s kondomem?

Erekční kroužek můžete používat společně s kondomem. V tomto případě se kroužek nasazuje na kondom. Díky správnému postupu budete mít jistotu, že kroužek kondom neporuší.

Závěr

Erekční kroužky jsou populární erotickou pomůckou. Přednosti kroužku pocítí nejen muži, ale také ženy. V případě mužů dokáže kroužek oddálit ejakulaci a tím prodlouží samotný pohlavní akt. Erekční kroužek není primárně určen pouze mužům, kteří mají potíže s erekcí, díky kroužku bude erekce silnější a tvrdší a kroužek dokáže zvýšit i citlivost penisu.

Erekční kroužky mají více podob, každý z nich je něčím specifický a každý bude vyhovovat někomu jinému. Konkrétní kroužek vybírejte podle toho, co od této sexuální hračky přesně očekáváte.

Některé kroužky mohou pouze oddálit ejakulaci, jiné pak poslouží i ke stimulaci partnerky. Tuto možnost mají zpravidla vibrační kroužky. Erekční kroužek je hračka, která není pro každého. Někteří muži řešící různé zdravotní potíže, by měli používání kroužku raději konzultovat s lékařem.

Erekční kroužky můžete nakoupit v e-shopu: Ruzovyslon.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroje: www.ruzovyslon.cz, www.sexshop.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo