Voyo přihlášení

Streamovací služba Voyo patří na českém trhu k těm nejoblíbenějším, přináší spoustu atraktivního obsahu zejména pro ty, kteří rádi sledují české seriály a filmy. Nabízí ale i reality show, dokumenty nebo živé sportovní přenosy. V tomto článku si podrobněji vysvětlíme, jak se do této videotéky na různých zařízeních můžete přihlásit.

Voyo

Voyo přihlášení na počítači

Voyo přihlášení na počítači je jednoduché, stačí v pravém horním rohu kliknout na odkaz Přihlášení, vyplnit mailovou adresu a přihlašovací heslo na Voyo a kliknout na Přihlásit. Pokud nechcete zadávat údaje pokaždé znovu, zaškrtněte i volbu Pamatovat si mě.

Voyo přihlášení na mobilním telefonu

Na mobilu se na Voyo můžete přihlásit stejným způsobem jako na PC, stačí tedy jen vyplnit mailovou adresu a přihlašovací heslo. Nejdříve si ale musíte stáhnout mobilní aplikaci Voyo, ta je zdarma k dispozici jak na Google Play, tak i v App Store.

Voyo přihlášení na Smart TV

Při přihlášení do Voyo na chytrém televizoru musíte pouze napoprvé zadat vaši mailovou adresu a přihlašovací heslo. Tím se vaše údaje uloží a při dalších návštěvách už nic nevyplňujete a po výběru aplikace Voyo se do ní dostanete rovnou.

Voyo přihlášení přes operátora

Pokud máte předplatné na Voyo v rámci služeb od společnosti T-Mobile, tak při přihlášení postupujete tak, že nejdříve kliknete vpravo nahoře na Přihlášení, pak zvolíte možnost Přihlásit přes operátora, potom vyberete T-Mobile a zadáte uživatelské jméno a heslo, které máte pro vaše televizní služby od T-Mobile. V případě O2 a Vodafonu si jejich klienti u Voyo vytvoří vlastní účet a jednoduše se přihlašují přes něj.

Voyo přihlášení přes kód z kuponu

Pokud si Voyo platíte prostřednictvím kuponů, které se prodávají např. v trafikách apod., postup se liší podle toho, jestli už máte u Voyo svůj účet nebo je to váš první kupon.

Pokud se na Voyo přes kupon přihlašujete poprvé, musíte na úvodní stránce nejdříve kliknout na odkaz Registrace, vyplnit mailovou adresu a nastavit si přihlašovací heslo. Jestliže už na Voyo účet máte, kliknete vpravo nahoře na profil, pak na Aktivace kuponu, vyplníte kód a potvrdíte tlačítkem Uplatnit.

Správa jednotlivých přihlášení na Voyo

Pokud používáte Voyo na více zařízeních nebo třeba heslo sdílíte s jinými lidmi, můžete si snadno zkontrolovat, jaká zařízení jsou k vašemu účtu registrovaná. To zjistíte po kliknutí vpravo nahoře na váš profil a následně na odkaz Správa zařízení. Zobrazí se vám výpis všech zařízení včetně data, kdy na nich byl někdo naposledy přihlášen. V případě potřeby můžete kterékoliv z nich snadno jedním kliknutím odebrat.

Přihlášení na Voyo ze zahraničí

Streamovací službu Voyo můžete používat nejenom v Česku, ale bude vám fungovat třeba i na zahraniční dovolené. Platí to ale pouze pro státy EHP (Evropského hospodářského prostoru), což jsou např. země EU, Chorvatsko nebo Norsko, naopak nepatří už mezi ně Velká Británie.

Často kladené dotazy

Na kolika zařízeních se může používat Voyo u jednoho účtu?

Zaregistrovaných můžete mít více zařízení (televize, mobily, tablet, stolní počítač, notebook apod.), podle webu Voyo lze jeden uživatelský profil registrovat až na pěti různých zařízeních.

Dá se přihlásit na Voyo zdarma i u T-Mobile?

Ano, ale na rozdíl od O2 a Vodafone má T-Mobile Voyo zdarma pouze v režimu Voyo start, kdy si můžete pustit max. 5 videí. Za plnohodnotné Voyo si u T-Mobile musíte zaplatit plnou cenu.

Mohu být přihlášený na Voyo zároveň na počítači i na televizi?

Ano, v jeden okamžik ale můžete Voyo používat maximálně na dvou zařízeních.

Shrnutí

Přihlášení na Voyo je jednoduché, ať už si obsah z této streamovací služby chcete pustit v televizi, na počítači nebo na mobilním telefonu. Na Voyo se přihlásíte i z většiny zahraničních zemí v Evropě, navíc v jednom okamžiku ho můžete používat na dvou zařízeních zároveň. Bez problémů zatím můžete Voyo sdílet i s někým dalším.

Přejít na web

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo