Voyo zdarma

Streamovací služby plné filmů a seriálů jsou u nás čím dál oblíbenější a počet jejich předplatitelů neustále roste. K největším skokanům v této kategorii patří česká streamingová platforma Voyo, která v posledních letech masivně investovala do nového obsahu a stala se na našem trhu druhou nejpoužívanější videotékou hned po Netflixu. V tomto článku si řekneme, jakými způsoby lze sledovat Voyo zdarma.

Voyo

Základní informace o videotéce Voyo

Voyo funguje podobně jako většina ostatních streamovacích služeb, po uhrazení měsíčního předplatného nabízí svým abonentům širokou nabídku filmů a seriálů. Oproti konkurenci se Voyo zaměřuje zejména na českou tvorbu, je ideální volbou především pro ty, co mají rádi seriály typu Ulice, Ordinace v růžové zahradě apod.

Voyo ale nabízí také různé české a zahraniční reality show a sledovat v něm lze také sportovní přenosy, např. z hokeje, basketbalu, bojových sportů nebo fotbalu. Součástí služby je i většina televizních kanálů skupiny Nova, konkrétně Nova, Nova Cinema, Nova Action, Nova Fun, Nova Gold, Nova Lady, Nova Sport 1, Nova Sport 2, zpravodajská platforma TN Live a slovenská Markíza International.

Získejte Voyo na týden zadarmo

Láká vás streamovací služba Voyo, ale rádi byste si ji nejdříve vyzkoušeli? Na rozdíl od většiny konkurenčních služeb zde máte tu možnost. Můžete si snadno objednat Voyo na 7 dní zdarma a týden tak sledovat filmy a seriály, které jsou v katalogu této platformy.

Bezplatná zkušební doba ale neplatí na veškerý obsah, neodemknou se vám některé originální seriály nebo filmy a nebudete mít přístup ani k živému vysílání TV kanálů. Součástí Voyo na zkoušku nejsou ani žádné sportovní přenosy (pokud chcete sledovat např. NHL zdarma, najdete ji např. na TV Tipsport nebo Fortuna TV.)

Přejít na web

Aktivace služby Voyo na zkoušku

Aktivovat si Voyo na zkoušku na 7 dní zdarma je snadné, podívejte se na přesný postup:

  • otevřete si webové stránky na adrese voyo.nova.cz
  • do políčka uprostřed stránky vyplňte vaši mailovou adresu
  • klikněte na fialové tlačítko Vyzkoušejte 7 dní zdarma
  • opište ještě jednou mail a nastavte si přihlašovací heslo
  • odklikněte souhlasy s podmínkami a klikněte na Pokračovat
  • z nabídky dvou variant zvolte levou možnost Voyo na zkoušku
  • klikněte na platbu kartou a vyplňte její údaje a dokončete objednávku

Následně se vám Voyo zdarma na 7 dní aktivuje, z účtu se vám strhne maximálně 1 Kč. Po uplynutí 7 dní už se pak ale automaticky strhne 159 Kč a budete mít klasický plnohodnotný přístup na Voyo na měsíc, včetně prémiového a sportovního obsahu a živého vysílání.

Pokud byste ale nechtěli nic platit a stačí vám pouze 7 dní zdarma, musíte před uplynutím této doby předplatné sami zrušit. Ke zrušení se dostanete tak, že kliknete vpravo nahoře na odkaz Hlavní profil, pak na Moje předplatné a následně na červené tlačítko Zrušit předplatné. Pokud byste to do 7 dní nestihli, automaticky se vám strhne platba na další měsíc.

Voyo zdarma jako součást televize od O2

Jednou z možností, jak získat přístup na Voyo zdarma, je internetová televize od společnosti O2. Pokud si u ní objednáte televizní tarif Zlatá, můžete si vybrat ze dvou variant – buď k němu dostanete zdarma HBO Max anebo můžete mít zdarma právě Voyo (+ 2 kanály AXN).

Voyo zdarma pro klienty Vodafone TV

Voyo zdarma mohou mít i ti, kteří mají placenou televizi od operátora Vodafone. V jeho případě je Voyo součástí hned několika tarifů. Je v balíčku Family, kde je 19 TV kanálů (a dá se přikoupit k základnímu TV tarifu), dále je v tarifu ALLinONE, kde jsou všechny kanály a Voyo zdarma mají i ti, kteří ještě využívají původní televizní tarif Komplet.

Voyo zdarma ve verzi Start u T-Mobile TV

I T-Mobile TV má smlouvu s Voyo, v jeho případě je ale zdarma pouze v osekané verzi. U Magenta TV je sice Voyo zdarma součástí všech televizních tarifů, jedná se ale pouze o balíček Voyo start. V něm si můžete za měsíc vybrat pouze 5 titulů z celé knihovny. Plná verze se sice u T-Mobile objednat dá, ale pouze za plnou cenu, tedy 159 Kč na 30 dní.

Často kladené dotazy

Jak dlouho se dají sledovat filmy a seriály na Voyo zdarma?

Bezplatné Voyo na zkoušku si můžete užívat až 7 dní, po uplynutí této doby se vám odečte standardní měsíční poplatek (pokud mezitím službu nezrušíte).

Jsou součástí bezplatného období i sportovní přenosy včetně zápasů NHL?

Ne, ve Voyo zdarma na zkoušku nejsou žádné TV kanály a ani žádný sportovní obsah – pouze filmy a seriály (vyjma některých prémiových titulů).

Dá se Voyo zdarma na zkoušku aktivovat i bez bankovního účtu?

Abyste si mohli Voyo na zkoušku aktivovat, musíte zadat číslo platební karty, jiná možnost aktivace není. Kdo nemá účet, může si koupit kupon v trafice a platit Voyo touto cestou, bez karty ale nelze vyzkoušet Voyo zdarma na 7 dní.

Shrnutí

Nemáte předplacenou žádnou streamovací službu, ale lákalo by vás si nějakou vyzkoušet? Voyo můžete mít na 7 dní zcela zdarma, stačí se jen zaregistrovat, zadat číslo karty a získáte na celý týden bezplatný přístup k bohatému katalogu filmů a seriálů.

Díky Voyo na zkoušku si tak můžete otestovat, zda vás tato streamingová platforma zaujala a následně se rozhodnout, jestli přejdete na klasické předplatné. To stojí 159 Kč/měsíc a v ceně jsou nejen filmy a seriály, ale i různé televizní pořady, dokumenty, reality show nebo sportovní přenosy.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (130 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo