Tyčové vysavače ETA

Tyčové vysavače ETA mají elegantní design a špičkovou kvalitu. Jsou skladné a praktické, navíc se dají snadno sestavit, takže je úklid velmi rychlý a jednoduchý. Výhodou je automatické napájení prostřednictvím dobíjecí základny.

Všechny tyčové vysavače ETA

Vybrané modely disponují mopovacím nástavcem, takže kromě vysávání se dá s těmito vysavači rovněž vytírat. U většiny modelů je součástí kompaktní ruční jednotka, kterou jednoduše oddělíte a použijete na drobný úklid, jako například na vysátí nečistot ze sedací soupravy, z autosedaček, nebo třeba drobečků ze stolu.

V závislosti na zvoleném modelu mohou mít tyto vysavače také různé chytré funkce či praktické příslušenství. Mezi vychytávkami jsou například LED diody na hubici, sklopná rukojeť, rotační kartáč a další.

Tyčové vysavače ETA 2v1 jak jsme již tyto modely zmiňovali v souvislosti s ruční jednotkou, mají kvalitní HEPA filtr schopný zachytit i ty nejmenší částečky nečistot a prachu. Jednom pohybem se jednotka oddělí od základny vysavače a můžete vysávat podle libosti. Tyčové vysavače ETA s mopovacím nástavcem jsou perfektní pro každou domácnost, kde potřebujete vytřít.

Jednoduše naplníte nádobu vodou a je možné se pustit do úklidu. Spotřeba vody je minimální, takže ušetříte oproti klasickému vytírání s kbelíkem a hadrem. Když si pořídíte tyčový vysavač 3v1, tak máte nejen pomocníka na vysávání a vytírání, ale i model s ruční jednotkou.

Můžete narazit i na takové modely, které jsou vyzbrojeny speciálními funkcemi. Snadno tak lze podlahu vysát, vytřít a vysušit. Vybrané modely dokonce i dezinfikují, případně čistí hodně do hloubky. Některé vysavače mají k dispozici tzv. PET nástavec, který pomůže se sběrem zvířecí srsti.

Jejich předností je velmi silný sací výkon, účinnou filtraci a UV sterilizace. Díky tomu zbavíte podlahy všeho prachy, nečistot i choroboplodných zárodků. Existují i modely s parním čištěním pro důkladné vyčištění podlahy včetně spár.

O značce Eta

Tradiční česká značka ETA vznikla původně jako Elektrotechnická akciová společnost ESA. Během 2. světové války jí založil Jan Prošvic a na počátku se specializovala zejména na výrobu žehliček. V průběhu 60. let se pak přeměnila v dnes již nezapomenutelnou značku ETA.

Postupně se vypracovala na největší a nejúspěšnější společnost u nás. Navíc se zbavila typického zaškatulkování, kdy byla pro veřejnost známá jen jako výrobce žehliček či vysavačů. Naopak se pustila do výroby širšího sortimentu, který je dnes opravdu velmi bohatý. Pořídíte tak nejen tyčové vysavače, ale i ty klasické, stejně jako kávovary, pečící pánve, mixéry, kuchyňské roboty atd.

Tyčové vysavače ETA můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo