Zahradní traktory Husqvarna

Zahradní traktory Husqvarna nabízí vynikající kvalitu a efektivní výsledky. Traktory umožňují zvolit optimální systém sečení, ať už se rozhodnete pro sečení přímo do koše, mulčování nebo výhoz posečené trávy na zem.

Všechny zahradní traktory Husqvarna

Traktory se snadno ovládají a zcela bez problémů se na ně nastupuje. Díky spoustě příslušenství (přívěsný vozík, sněhová radlice, kartáče atd.), se dá takový stroj využít po celý rok, nejen když potřebujete posekat trávu. Naopak je to skvělý pomocník i na zimu, kdy ho můžete použít na odklízení sněhu. Na jaře jsou zahradní traktory Husqvarna perfektní na provzdušnění trávníku.

Tažné zařízení navíc umožňuje připojení přívěsného vozíku, takže pokud něco potřebujete převést, není to žádný problém. Jsou ovládány pomocí pedálů, přičemž obě ruce jsou volné pro volant. Každý jednotlivý traktor poskytuje maximální pohodlí, snadnou kontrolu a bezpečnost.

Špičková technologie řízení zajišťuje snadné a dostupné sečení kolem jakékoliv překážky, například kolem stromů, keřů atd. Sečení je dostatečně účinné, traktor se ovládá snadno a nehrozí zbytečně neposečené plochy.

Údržba zahradních traktorů Husqvarna rovněž nepředstavuje žádný problém. Jednoduše odmontujete žací nože a vyměníte za jiné, aniž by bylo nutné použít jakékoliv nářadí. Servis je tak bezpečný a rychlý. Ostré nože navíc zajistí perfektně posečený trávník a dokonalé výsledky. Samotné žací ústrojí je vysoce kvalitní a robustní, takže má i delší životnost. Potěší i vysoká odolnost vůči korozi.

O značce Husqvarna

Značka Husqvarna je původem ze Švédska a byla založena roku 1689. Začínala sice jako zbrojařský závod, ale postupně se začala měnit, až přešla na zcela jiné produkty. Později spatřily světlo světa zahradní traktory, ale také sekačky na trávu, křovinořezy, sněhové frézy, vertikutátory a mnoho dalších.

Zahradní traktory Husqvarna můžete nakoupit v e-shopu: Husqvarna.com

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (70 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo