Zahradní traktory Stiga

Zahradní traktory Stiga zaujmou na první pohled robustním vzhledem, díky kterému jsou předurčeny pro náročnější druhy práce. Snadno si poradí se svahem, překonají překážky a problém nejsou ani menší kameny.

Všechny zahradní traktory Stiga

Co potěší je sběrný koš s dostatečně velkou kapacitou, takže jej nemusíte tak často vyprazdňovat. To samé platí také o palivové nádrži, která je rovněž dost velká a doplňování paliva není tak časté. Pro traktory je k dispozici i spousta příslušenství, s jehož pomocí se dá takový traktor používat klidně po celý rok, ať už na čištění přístupových cest od listí a jiných nečistot, k hnojení, sekání, ale také v zimě na odklizení sněhu či převážení materiálu, květin atd.

Na výběr jsou akumulátorové zahradní traktory a benzínové sekací traktory. Benzinové traktory jsou skvělou volbou pro velké plochy a náročnější terén. Zvládají různé funkce od sběru trávy, přes mulčování, až po boční výhoz. Zahradní traktory Stiga si poradí s různým terénem, přičemž mají velmi slušný výkon, aby stačil na jakékoliv práce v rámci zahrady a jejího okolí.

Zahradní traktory Stiga jsou vhodné pro plochy od cca 1 000 m2, ale najdou se i takové modely, co si poradí s plochou nad 5 000 m2. Na výběr jsou traktory s výkonem do 10kW, které zvládají menší zahrady a rovnou plochu. Pro středně velké a členitější pozemky je lepší zvolit výkon mezi 10 až 15 kW. S traktorem, jehož výkon je od 15 kW výše už můžete vyrazit na velký pozemek i do kopcovitého terénu.

O značce Stiga

Značka Stiga byla založena v roce 1934 a pochází ze Švédska. Od začátku se zaměřuje na výrobu zahradní techniky, kam patří nejen zahradní traktory, ale také sekačky, motorové pily a mnoho dalšího.

Zahradní traktory Stiga můžete nakoupit v e-shopu: Stiga.com

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (101 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo