Čističky vzduchu Dyson

Čističky vzduchu Dyson zaujmou na první pohled elegantním a velmi inovativním vzhledem. Jsou velmi kvalitní, spolehlivé a upravené tak, aby zajistily až o 50 % čistší vzduch. Některé modely nejen automaticky čistí vzduch, ale také jsou schopné diagnostikovat a řídit kvalitu vzduchu, za což vděčí trojici senzorů s jedinečným algoritmem.

Všechny čističky vzduchu Dyson

Stejně tak umí vzduch hygienicky zvlhčovat. Jsou rovněž plně kompatibilní s aplikací Dyson Link. U vybraných modelů je dokonce součástí přístroje i ventilátor s funkcí topení. Čističky vzduchu Dyson jsou vybaveny moderní technologií Air Multiplier, která umí nasát i vzdálené látky, které znečišťují ovzduší a zpět do celé místnosti následně vrací již zcela vyčištěný svěží vzduch.

Díky HEPA filtru, který má filtr s aktivním uhlíkem zvládnou tyto čističky zachytit až 99,97 % i těch nejminiaturnějších částic. Aplikace Dyson Link umožňuje ovládání jakékoliv čističky vzduchu tzv. na dálku, ať už se aktuálně nacházíte kdekoliv.
Kromě toho můžete kdekoliv také sledovat kvalitu ovzduší ve svém domově. Pomocí kompatibilních hlasových služeb se dá pomocí této aplikace čistička ovládat i bezkontaktně.

O značce Dyson

Společnost Dyson byla založena 1993 ve Velké Británii. Tato britská značka patří k naprosté špičce ve využívání moderních technologií. V roce 1993 se na trhu objevil první bezsáčkový vysavač této značky DC01. Značka se neustále vyvíjí a stále se snaží co nejvíce posouvat kupředu a držet krok s konkurencí. Její produkty najdete v mnoha kategoriích.

Vedle čističek vzduchu jsou to také vysavače, přístroje pečující o vlasy, osvětlení a samozřejmě nechybí ani oblast robotiky. Cílem této společnosti je vyvíjet stále nové technologie. Zaměřuje se také na polovodičové bateriové články, systémy vidění, technologii strojového učení atd.

Čističky vzduchu Dyson můžete nakoupit v těchto e-shopech: Dyson.czAlza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (131 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Původně jsme měli jinou značku, ale manželka chtěla čističku vzduchu od Dyson a byla to skutečně vynikající volba. Je fakt skvělá a ten rozdíl je dost znát, určitě mohu tuto značku vřele doporučit.

Přidat komentář

Recenzer
Logo