WEDO

WEDO je logistický operátor a přepravní společnost. Tato společnost převzala službu Uloženka a spedici InTime. Zaměřuje se především na komfort a potřeby zákazníka, kterému se snaží vyjít maximálně vstříc. Vybírat můžete hned ze tří možností doručování zásilky.

WEDO

Logo – WEDO

Představení dopravce

WE|DO je česká společnost, která vznikla v roce 2020 spojením InTime a Uloženky. Za touto logistickou službou stojí jména třech vlivných Čechů – Kellnera, Křetínského a Havrlanta. V brzké budoucnosti firma plánuje expanzi i do zahraničí.

Web WEDO.cz

Web WEDO.cz

Přehled služeb

Koncept stojí na třech základních způsobech doručování. Za prvé si budete moci vybrat doručování přímo na adresu, za druhé na výdejní místo a za třetí do výdejního boxu. Třetí varianta ale bude dostupná až od roku 2021. Boxů by mělo být po celé republice okolo 100.

Pokud dostojí svému slibu, půjde o jediného logistického operátora, který nabízí až tři kanály doručování. Zásilku si již teď můžete vyzvednout na více než tisíci výdejních místech po Čechách. Mezi další užitečné služby WE|DO patří například změna doručení, nebo spojování zásilek.

Společnost má velké ambice – prezentuje se jako budoucí jednička mezi přepravními společnostmi v Čechách. Toho chce docílit díky moderním technologiím a inovacím, na které se během poskytování služeb spoléhá. V blízké budoucnosti by měla spustit také vlastní mobilní aplikaci, která zákazníkovi celý proces doručování ještě usnadní.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Telefon: +420 246 092 912 (Po-Pá 08:00 – 18:00 hod.)
 • E-mail: info@wedo.cz
 • Kariéra
 • Sídlo společnosti: WE|DO CZ s.r.o., Pražská 180, 250 66 Zdiby

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Evropská přepravní společnost

8.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
8.5
Jednání se zákazníkem
8.5
3Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.2
Jednání se zákazníkem
2.9
Klady
 • možnost změny doručení
 • široká nabídka služeb
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
 • spojení dvou zaběhlých dopravců
Zápory
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 157 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Za mě doporučuji řidič volal , přijel, předal …. super

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. vzdy cekam a ridic nikde jis po nekolikate hruza des

 3. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Vše proběhlo v naprostém pořádku

  Klady: Musím a jsem tomu moc ráda,jen chválit
  Zápory: Žádné
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 2.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  80

  Dne 10.5.2023 ráno mi bylo zasláno na mobil, že zásilka bude doručována 11.5.2023 – paráda. Druhý den přišla sms v 07:26, že mezi 08 – 11:00 budou doručovat zásilku. V 08:26 to bylo změněno na 10 – 13:00. Ve 13:20 jsem volal řidiči a ten raději nebral mobil. Ve 13:37 jsem volal na zákaznické centrum a bylo mi řečeno, že mají špatnou adresu a dneska to nestihne. Domluvili jsme se, že budou doručovat tedy druhý den do zaměstnání. Ráno přišla sms, že budou doručovat mezi 14 – 17:00 …. opravdu???? 2 dny mi doručujete zásilku a pak mám čekat do 17-tý v práci a pak třeba znova volat v 17:30 kde je řidič???? Vážně hrozná služba.

  Klady: Zákaznická linka - super jednání
  Zápory: Zákaznická linka - sice super chování, ale dohoda na prd.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. Chci si už po nèkolikáté stěžovat na mladou, drzou kurýrku z Lipníku, Nikol Krausovou, to je tak sprostá holka, nikdy nepřivezla balík, vždy ho bez zavolání, zazvonění hodila do výdejního místa, to je vrchol. Jsem z Oseku n/B, už s tím něco udělejte, děkuji.

 6. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  po pěti dnech od odeslání a dvou telefonátech nemám svoji zásilku , neprofesionalita rozhodně se této společnosti vyvarujte

  Klady: žádné
  Zápory: vše
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. Nedoporučuji tuto společnost. Třetí a poslední zkušenost a už nikdy více!!! Rano napíšou ze zásilku doručí ten den a skutek utek.!!!!

 8. 0.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  20

  „Doručili“ zásilku bez jakékoliv komunikace na jiné místo než bylo objednáno. NEDOPORUČUJI.

  Klady: Nic
  Zápory: Nedoručili předem uhrazenou zásilku
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
  • V žádném případě nedoporučuji. Garance dodání do druhého dne je jen reklamní trik. Kurýr ráno naloží balík, za celý den se neozve a večer jej vyloží v depu a vůbec nic neřeší. Na lince vám řeknou, tak si pro balík přijeďte na depo. Následující den se situace opakuje. Určitě vyberte jinou společnost a nebo se obrňte trpělivostí.

 9. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zlatá Česká pošta.

  Klady: Nic
  Zápory: Dlouhá doba doručení
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
 10. Nechápu proč mají takové slušné hodnocení. Za mně bída, velká prodleva a absolutní nekomunikace ze strany WEDO. Jen snad je to lokální. Ale já se tomuto přepravci už příště vyhnu určitě.

1 2 3 109

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo