WEDO je logistický operátor a přepravní společnost. Tato společnost převzala službu Uloženka a spedici InTime. Zaměřuje se především na komfort a potřeby zákazníka, kterému se snaží vyjít maximálně vstříc. Vybírat můžete hned ze tří možností doručování zásilky.

WEDO

Logo – WEDO

Představení dopravce

WE|DO je česká společnost, která vznikla v roce 2020 spojením InTime a Uloženky. Za touto logistickou službou stojí jména třech vlivných Čechů – Kellnera, Křetínského a Havrlanta. V brzké budoucnosti firma plánuje expanzi i do zahraničí.

Web WEDO.cz

Web WEDO.cz

Přehled služeb

Koncept stojí na třech základních způsobech doručování. Za prvé si budete moci vybrat doručování přímo na adresu, za druhé na výdejní místo a za třetí do výdejního boxu. Třetí varianta ale bude dostupná až od roku 2021. Boxů by mělo být po celé republice okolo 100.

Pokud dostojí svému slibu, půjde o jediného logistického operátora, který nabízí až tři kanály doručování. Zásilku si již teď můžete vyzvednout na více než tisíci výdejních místech po Čechách. Mezi další užitečné služby WE|DO patří například změna doručení, nebo spojování zásilek.

Společnost má velké ambice – prezentuje se jako budoucí jednička mezi přepravními společnostmi v Čechách. Toho chce docílit díky moderním technologiím a inovacím, na které se během poskytování služeb spoléhá. V blízké budoucnosti by měla spustit také vlastní mobilní aplikaci, která zákazníkovi celý proces doručování ještě usnadní.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Kontakt
 • Kariéra
 • Sídlo společnosti: WE|DO CZ s.r.o., Pražská 180, 250 66 Zdiby

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Evropská přepravní společnost

8.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
8.5
Jednání se zákazníkem
8.5
3Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.2
Jednání se zákazníkem
2.9
Klady
 • možnost změny doručení
 • široká nabídka služeb
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
 • spojení dvou zaběhlých dopravců
Zápory
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 240 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Číslo: 1AM00757808
  Ref. číslo: A0007BLG70 nejhorší dopravce co existuje
  Ani ta b*** pošta není tak šílená

 2. 4.75
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dnes jsem vyzvedával balík, čtyři brzdové kotouče plus 2 sady destiček, váha 20 kg a krabice v horní řadě zásuvek v téměř dvou metrech nad zemí,a krabice o pár centimetrů menší, než zasuvka… Kdyby tam byl ten,co to tam dal, myslím, že by se tam ještě k té krabici ještě vešel ..

  Zápory: Příště lehké balíky nahoru, těžké dolů
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Otřesná zkušenost.
  Zboží nemám, v aplikaci žádné aktuální informace, na dotazy přes formulář nikdo nereaguje a objednaný (!!!) telefonický hovor neproběhl. Jednání se zákazníkem nelze hodnotit – prostě neexistuje.

  Klady: Žádné
  Zápory: Nefungují, nekomunikují.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Hrozná zkušenost s touto přepravní společností, už nikdy více. Zlatá Česká pošta.

 5. Reply
  Nespokojený zákazník o berlích 24.11.2023 v 15:08

  Dopravce mi zavolal, odjel a řekl že jsem mu položil telefon. Domluvili jsme se, že mi balík přiveze za hodinu, nepřijel ani nezvedl telefon. Zásilku mi nechal na nějakém místě u nás ve městě. Jsem o berlích!

 6. 0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  S tímto dopravcem nejsem vůbec spokojená. Ráno mi přišla zpráva, že bude balíček doručen od 12 hod do 15 hod. Byla jsem kvůli tomu doma a čekala. Bohužel mě přišla pouze SMS, že bude zásilka uložena. Dovolat se nebylo možné. Od vás už nikdy více, zlatá Česká pošta.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Mé zkušenosti s tímto přepravcem jsou jenom ty nejhorší!
  Něklik objednávek v horizontu měsíců, ani jedna doručena druhý den (jako doručují všechny ostatní dopravci, i česká pošta je rychlejší).
  Ale zkušenost s poslední zásilkou přímo otřesná: objednáno na dobírku do alzaboxu, tam se nedá platit a je potřeba zaplait předem, zaplatím tedy, alzabox plný tak po 3 dnech pokusů o doručení to doručí 4.den do výdejního místa, až tam zjišťuji že kvůli změně výdejního místa mi vracejí mou platbu (nic mi nenapsali, dozvím se až přes dotaz u nich) a já musím platit podruhé – idioti, jinak nejdou nazvat! Doufám že ta první platba se mi v pořádku vrátí.
  Vřele nedoporučuji využívat tyto šašky!!!

  Klady: o žádných nevím
  Zápory: velké zpoždění velmi špatná komunikace se zákazníkem
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 8. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejhorší dopravce

  Klady: Žádné
  Zápory: Nejhorší dopravce,po stížnosti omluvy, druhý den ten samý problém, nespolehlivost
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  S doručením od společnosti WE|DO jsem velmi spokojen. Zboží došlo z Polska cca za
  2 pracovní dny. Balík nepřišel nijak poškozen. Nemám co bych vytkl. Doporučuji

  Klady: Rychlé doručení, dobrá komunikace, poměrně nízká cena doručení
  Zápory: Nic
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Byl nám zaslán balík z Nizozemí, když nás žádný dopravce nekontaktoval a balíček nebyl doručen, po poměrně složitém pátrání jsme zjistili, že doručovat má WE.DO. Na email, proč balíček nebyl doručen, nikdo dodnes nezareagoval (odesláno před 4 dny). Po telefonu nám bylo sděleno, že i když má WE.DO správnou doručovací adresu, doručovat se nepokusili, protože u zásilky nebylo uvedeno telefonní číslo příjemce. Proč není možné doručit balíček na adresu bez telefonního čísla nám bohužel WE.DO nedokázali vysvětlit. Pokud bychom se aktivně po balíku nesháněli, pravděpodobně by nebyl doručen nikdy. Rozhodně nedoporučujeme.

  Klady: žádné
  Zápory: Byl nám zaslán balík z Nizozemí, když nás žádný dopravce nekontaktoval a balíček nebyl doručen, po poměrně složitém pátrání jsme zjistili, že doručovat má WE.DO. Na email, proč balíček nebyl doručen, nikdo dodnes nezareagoval (odesláno před 4 dny). Po telefonu nám bylo sděleno, že i když má WE.DO správnou doručovací adresu, doručovat se nepokusili, protože u zásilky nebylo uvedeno telefonní číslo příjemce. Proč není možné doručit balíček na adresu bez telefonního čísla nám bohužel WE.DO nedokázali vysvětlit. Pokud bychom se aktivně po balíku nesháněli, pravděpodobně by nebyl doručen nikdy. Rozhodně nedoporučujeme.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3 117

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo