eBay

eBay je nákupní galerie a aukční server v jednom. Je největším prodejcem ve světě online a toho prvenství mu asi jen tak někdo nevezme. Používají ho miliony uživatelů po celém světě – prodejci i nakupující.

Díky velké uživatelské základně na eBay seženete prakticky cokoliv, módu, elektroniku, vybavení do domácnosti či kosmetiku. Výhodou také je, že můžete nakupovat i z druhé ruky, a výrazně tak ušetřit.

1x1.trans - eBay

Logo – ebay

Představení

eBay byl založen v roce 1995 v americkém San José programátorem Pierrem Omidyarem jako aukční web. Později začal propojovat skutečné obchodníky se zákazníky a stal se eshopem/online nákupní galerií.

Pro nákup i prodej je nutné se registrovat. eBay má velmi spolehlivou uživatelskou databázi, ve které si můžete okamžitě jednoduše ověřit, zda je daný prodávající spolehlivý a jak na tom jsou jeho produkty. Snadno se tak vyhnete nákupu nekvalitního zboží.

Přejít do eBay

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Sortiment je rozdělen do následujících velkých kategorií: Elektronika, Móda, Zdraví a krása, Dům a zahrada, Sport (kettlebell, zátěžové vesty, gymnastické míče, podložky na cvičení, trampolíny), Sběratelství a umění, Průmyslové vybavení, Auto-moto. Všechny sekce mají další podkategorie, které vám pomohou se ve zboží zorientovat.

Pokud máte představu, co přesně hledáte, napište to jednoduše do kolonky vyhledávače a eBay vám dané zboží nabídne. Doména není lokalizována do češtiny, můžete však využít automatického překladu, který vám nabídne prohlížeč. Zboží na eBay je zpravidla kvalitní. A pokud by tomu tak nebylo, uživatelské recenze vás předtím budou varovat. V tomto ohledu je portál opravdu spolehlivý.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Náklady a doba doručení se liší v závislosti na tom, odkud je zboží odesíláno. U řady produktů nabízí poštovné zdarma. V obchodě je nutné platit předem, jelikož se zboží posílá z velké dálky. Můžete platit buď přes službu PayPal nebo kartou online přes zabezpečenou platební bránu.

Zákazníky často zajímá, jak to probíhá s reklamací. Ta je samozřejmě možná. Spolehlivý prodejce s dobrými recenzemi vám vždy vyjde vstříc. Přesto je dobré si pohlídat, aby bylo zboží chráněno garancí vrácení peněz – eBay Guarantee: eBay money Back Guarantee.

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • PayPal
zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakt

 • Telefon: 1-866-492-3229
 • Vrácení peněz
 • Blog
 • Sídlo společnosti: eBay Inc., San Jose, Kalifornie, USA nebo eBay Czech Republic s.r.o., Karolinská 654/2, Karlín, 186 00 Praha
 • Facebook: eBay
 • Instagram: ebay
9.5 Hodnocení
Aukční portál

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
KLADY
 • přehledný web
 • příznivé ceny
 • množství kategorií
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  Jana 4.5.2022 v 19:40

  eBay používám dlouhodobě a jsem spokojená.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz