eBay

eBay je nákupní galerie a aukční server v jednom. Je největším prodejcem ve světě online a toho prvenství mu asi jen tak někdo nevezme. Používají ho miliony uživatelů po celém světě – prodejci i nakupující.

Díky velké uživatelské základně na eBay seženete prakticky cokoliv, módu, elektroniku, vybavení do domácnosti či kosmetiku. Výhodou také je, že můžete nakupovat i z druhé ruky, a výrazně tak ušetřit.

eBay

Logo – ebay

Představení

eBay byl založen v roce 1995 v americkém San José programátorem Pierrem Omidyarem jako aukční web. Později začal propojovat skutečné obchodníky se zákazníky a stal se eshopem/online nákupní galerií.

Pro nákup i prodej je nutné se registrovat. eBay má velmi spolehlivou uživatelskou databázi, ve které si můžete okamžitě jednoduše ověřit, zda je daný prodávající spolehlivý a jak na tom jsou jeho produkty. Snadno se tak vyhnete nákupu nekvalitního zboží.

Přejít do eBay

Přehled sortimentu

Sortiment je rozdělen do následujících velkých kategorií: Elektronika, Móda, Zdraví a krása, Dům a zahrada, Sport (kettlebell, zátěžové vesty, gymnastické míče, podložky na cvičení, trampolíny), Sběratelství a umění, Průmyslové vybavení, Auto-moto. Všechny sekce mají další podkategorie, které vám pomohou se ve zboží zorientovat.

Pokud máte představu, co přesně hledáte, napište to jednoduše do kolonky vyhledávače a eBay vám dané zboží nabídne. Doména není lokalizována do češtiny, můžete však využít automatického překladu, který vám nabídne prohlížeč. Zboží na eBay je zpravidla kvalitní. A pokud by tomu tak nebylo, uživatelské recenze vás předtím budou varovat. V tomto ohledu je portál opravdu spolehlivý.

Služby a ostatní

Náklady a doba doručení se liší v závislosti na tom, odkud je zboží odesíláno. U řady produktů nabízí poštovné zdarma. V obchodě je nutné platit předem, jelikož se zboží posílá z velké dálky. Můžete platit buď přes službu PayPal nebo kartou online přes zabezpečenou platební bránu.

Zákazníky často zajímá, jak to probíhá s reklamací. Ta je samozřejmě možná. Spolehlivý prodejce s dobrými recenzemi vám vždy vyjde vstříc. Přesto je dobré si pohlídat, aby bylo zboží chráněno garancí vrácení peněz – eBay Guarantee: eBay money Back Guarantee.

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • PayPal

Zajímavé odkazy

Kontakt

 • Telefon: 1-866-492-3229
 • Vrácení peněz
 • Blog
 • Sídlo společnosti: eBay Inc., San Jose, Kalifornie, USA nebo eBay Czech Republic s.r.o., Karolinská 654/2, Karlín, 186 00 Praha
 • Facebook: eBay
 • Instagram: ebay
9.5 Celkové hodnocení
Aukční portál

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
 • přehledný web
 • příznivé ceny
 • množství kategorií
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

6 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Objednala jsem si několik dekorací a dorazilo to všechno. Také nejsem zastáncem platby předem, ale to zboží jsem chtěla, takže jsem to musela překousnout. Ovšem dobírku bych uvítala více.

 2. Kupovala jsem tu doplňky do domácnosti a vše dorazilo v pohodě. Jen se mi teda nezamlouvá ta platba předem, ale nakonec i to bylo v pořádku.

  • Zboží zaplaceno 12.8. doteď nedošlo ani peníze nevrátili. Za mě banda zlodějů. Kateřina

 3. Objednávám pravidelně a zatím se mi ani jednou nestalo, že by něco nedorazilo. Dají se tu sehnat parádní věcičky, které člověk kolikrát ani nikde v obchodě neobjeví.

 4. Na začátku jsem se bála z takového portálu něco objednávat, ale nakonec jsem to zkusila a nakoupila z eBay pár drobností. Platbu sem provedla přes PayPal a nebyl žádný problém, vše dorazilo v pohodě.

 5. eBay používám dlouhodobě a jsem spokojená.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo