Philips Sonicare DiamondClean 9000

Klasický manuální kartáček používal snad každý z nás, proč se ale spokojit s tím obyčejným, když můžete mít špičkový sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean 9000. Ten byl stvořen přímo pro tu nejšetrnější péči o zuby i dásně, navíc se postará také o zubní náhrady či rovnátka.

KLADY
 • Sonická technologie
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Moderní nabíjení
 • Ergonomický tvar
 • Pouzdro vhodné na cestování
 • Možnost volby intenzity
 • Masážní program pro dásně
 • Krásný design
 • Nízká hmotnost
 • Možnost propojení s aplikací
 • Upozornění na výměnu hlavice

ZÁPORY
 • Občas zlobí aplikace
 • Vyšší pořizovací cena

Za jedinou minutu je schopen vygenerovat neuvěřitelných 62 000 pohybů, navíc má časovač na dvě minuty. Tento sonický zázrak dokonale vyčistí nejen zuby, ale ošetří také nemocné dásně. Navíc se dá používat i s rovnátky, výplněmi, fazetami či korunkami. Zkrátka jej můžete využívat každý den a budete mít čisté zuby i svěží dech.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Philips Sonicare má bílou barvu, přičemž štětiny mají nádech modrého odstínu. Dlouhé štíhlé tělo padne perfektně do ruky díky kompaktním rozměrům a ergonomicky propracovanému tvaru. Na těle kartáčku najdete tlačítka, s jejich pomocí můžete vybrat až 4 režimy čištění nebo 3 stupně intenzity. Součástí zubního kartáčku je i zabudovaný tlakový sensor.

Samotná hlavice Philips sonicare diamondclean má ve svém středu vlákna daleko hustější než po okrajích, díky čemuž se mnohem snáze odstraňuje nežádoucí plak i skvrny od jídla, které se na zubech v průběhu dne zachycují. Nechybí ani indikátor baterie, který včas upozorní, že je potřeba kartáček dobít. Rovněž se nachází na těle kartáčku.

Funkce

Nastavit si můžete 4 režimy – Clean, Deep Clean+, Gum Health nebo White, a také 3 stupně intenzity, tedy Nízká, Střední a Vysoká. Díky zabudovanému tlakovému senzoru jste upozorněni, jestli na zuby moc netlačíte. Chytrá technologie BrushSync hlídá, aby Philips sonicare diamondclean včas upozornil na nutnost výměny hlavice.

Na to upozorní krátkým pípnutím spolu s rozsvícenou světelnou kontrolkou. Speciální mikročip umí rozpoznat a synchronizovat chytrou hlavici a tělo kartáčku, takže vás snadno varuje, kdy je potřeba vyměnit hlavici. K dispozici je chytrá mobilní aplikace pro operační systémy iOS a Android.

Příslušenství

Nabíjení zajišťuje designová sklenička vybavená indukčním nabíjením. Jejím prostřednictvím je Philips Sonicare DiamondClean HX9911/27 plně nabitý na 14 dní. Pro uložení kartáčku využijete elegantní a velmi stylové cestovní pouzdro. Součástí balení je i nabíječka na USB nabíjení. Na cestách i kdekoliv jinde nabíjejte přes zásuvku či notebook, případně stolní počítač.

Parametry

Výrobce: Philips Sonicare
Provedení: elektrický zubní kartáček
Typ: sonický
Napájení: akumulátorové
Výdrž baterie: 14 dní
Počet pulzací: 62 000 za minutu
Počet čistících režimů: 4 režimy (Clean, Deep Clean+, Gum Health, White)
Hmotnost: 1124 g
Příslušenství: nabíjecí sklenička, cestovní pouzdro a 1 hlavice
Časovač: ano
Bluetooth: ano
Tlakový senzor: ano
Mobilní aplikace: ano
Dětský: ne

Fotografie

Philips Sonicare DiamondClean 9000

Philips Sonicare DiamondClean HX9911/27

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

10 Celkové hodnocení

Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean 9000 dosahuje špičkových výsledků, protože čistí opravdu důkladně a do hloubky. Pořizovací cena se pohybuje v rozmezí od cca 4 600 do 6 000 korun. Uvidíte, že bude dělat dobře jak vašim zubům, tak dásním a svou vyšší cenu si poctivě odpracuje. Za nás dáváme rozhodně palec nahoru, protože je to kartáček, co si zaslouží svou šanci.

Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • 4 režimy
 • pěkný design
 • mobilní aplikace
 • snadná manipulace
 • poměr cena/kvalita
 • dlouhá výdrž baterie
Zápory
 • pořizovací cena
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Nazuby.cz.

Nejprodávanější elektrické zubní kartáčky

Podobné články, co by vás mohli zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

5 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Philips Sonicare DiamondClean je super, čistí dobře a rychle. Zatím jsem používal jen klasický mechanický kartáček, takže je to velká změna k lepšímu.

 2. Kartáček je senzační, jen mě teda nepotěšila jeho cena. Ta by mohla být rozhodně o něco nižší, ale co se dá dělat, za kvalitu si hold člověk musí připlatit.

 3. Baterie vydrží opravdu hodně dlouho, navíc mi vyhovují masážní programy, protože fakt uleví dásním. Je úžasně lehký, takže v ruce ho skoro necítíte.

 4. Dobře padne do ruky, člověku se s ním skvěle čistí. Zuby vypadají opravdu úžasně a potěší i to, že se nemusí tak často nabíjet.

 5. Neměl jsem ani tušení, že existuje nějaký sonický kartáček, byl jsem zvyklý na klasiku. Díky vašemu článku jsem zkusil jít s dobou a pořídil si Philips Sonicare DiamondClean 9000. Je super.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo