Elektrokola Crussis

Elektrokola Crussis jsou dílem českého výrobce, který nabízí velmi pestrý sortiment, vysokou kvalitu a příznivé ceny. Na výběr máte jak městská elektrokola, tak treková/krosová. Zřejmě nejvíce modelů pak najdete v kategorii horských elektrokol, která mají největší zastoupení.

Právě horská elektrokola Crussis patří mezi naprostou špičku. Nabízí to nejlepší pro fanoušky extrémních terénů, jejichž cílem je pořídit kolo s dostatečným odpružením a maximální odolností, ovšem to neznamená, že tu nejsou i kola pro rekreační cyklisty či výletníky na vyjížďky ve volném čase.

Všechny elektrokola Crussis

Každý jednotlivý model z kategorie horských elektrokol se pyšní špičkovým zpracováním a dá se zařadit do střední až vyšší třídy. Na výběr máte univerzální elektrokola, pánská, ale i dámská elektrokola Crussic, jejichž tvarování bylo vyladěno do nejmenšího detailu.

Pro děti jsou k dispozici juniorská elektrokola, která jsou schopná udržet tempo s elektrokoly pro dospělé, což nebývá u jiných výrobců tak běžnou záležitostí, neboť tento typ kol má ve většině případů mnohem nižší kvalitu než pánská/dámská elektrokola.

Jednotlivá elektrokola Crussis, která se pyšní zejména tím, že jsou ryze české výroby, jsou vyráběna v Hovorčovicích u Prahy. Výhodou je, že se nejedná o tzv. pásovou výrobu, ale kola jsou sestavována individuálně na montážním stojanu. Jsou tak pod dohledem od začátku do konce, kdy jsou provedeny potřebné testy.

Vše má na starost zkušený technik, který zná každé kolo do posledního dílku. Máte tak záruku, že kupujete opravdu kvalitní a důkladně sestavený produkt. Pevnost i spolehlivost jsou nezbytnou samozřejmostí. Komponenty mají skutečně dlouhou životnost.

Elektrokola Crussis bez problémů splňují veškeré normy. Dosahují vynikajících jízdních vlastnosti a nabízí dlouhý dojezd, některé modely jsou schopné ujet až 200 km na jedno plné nabití baterie. Však se také tváří této značky stal Jaromír Jágr, který si své elektrokolo nemůže vynachválit.

Pyšní se nejen kvalitním zpracováním, ale i vysokým výkonem s vyšším výkonem motoru a daleko větší kapacitou baterie, než je tomu u jiných značek. Nevýhodou elektrokol této značky může být jednoznačně jejich pořizovací cena, kdy ta nejdostupnější se pohybují kolem 30 000 až 40 000 korun, horská elektrokola už seženete do 50 000 Kč.

Nejdražší modely můžete koupit klidně i za 120 000 Kč. K nejlevnějším modelům patří městská elektrokola, zatímco horská jsou nejdražší. Vzhledem k tomu, že je Crussis český výrobce, není pro zákazníky problém komunikace kvůli případné reklamaci, radě nebo výměně jakékoliv součástky.

Na výrobu jsou použity jen osvědčené, a hlavně značkové komponenty pocházející od ověřených výrobců. Všechna elektrokola se vyrábí ze slitiny hliníku, takže jsou nejen dostatečně odolná, ale mají i nízkou hmotnost.

Co se týká kapacity baterie, ta se nejčastěji pohybuje v rozmezí od 630 do 900 Wh. Počítejte s tím, že krosová a horská elektrokola nemají skoro žádnou doplňující výbavu, takže si jí budete muset přikoupit samostatně. Podle toho, jaký typ elektrokola zvolíte, se budou lišit i jeho parametry a způsob využití.

Městská elektrokola

Jsou perfektní zejména při cestování do školy či do práce, ale využijete je i při jízdě na nákup. Jednoduše jsou to kola pro rychlé a bezproblémové cestování po městě.

Tomu odpovídá i vybavení, kdy nechybí světlo nebo stojánek pro uložení zavazadla, stejně jako disponuje blatníky a nosičem. Dojezd bývá cca do 150 km.

Krosová/treková elektrokola

Samozřejmě, že s nimi můžete jezdit po městě, ale dají se vytáhnout i na cesty do přírody, ať už jezdíte po parku nebo si vyrazíte třeba někam k rybníku a podobně. Je to taková střední cesta, když se nemůžete rozhodnout, jestli pořídit městské elektrokolo, nebo rovnou horské.

Dojezdová vzdálenost je 150 km a více, ale výbavu moc nečekejte. Pokud nějakou bude mít, pak se bude podobat té, kterou mají městská elektrokola.

Horská elektrokola

Pro milovníky dlouhých jízd, častých výletů, ale i trochu agresivnější způsob jízdy jsou horská elektrokola nejlepší volbou.
Mají dost dlouhou výdrž, ale zase jim chybí různé vybavení, aby nebyla tolik těžká, maximálně mají instalovaný stojánek, ale to je vše. Maximální dojezdová vzdálenost je ovšem přes 200 km, což za chybějící výbavu rozhodně stojí.

O značce Crussis

Značka ryze českého původu byla založena v roce 2021 a již od začátku se zabývá právě výrobou elektrokol. Však již rok od svého vzniku představila úplně první kolekci. Výrobní linka je umístěna v Hovorčovicích u Prahy, kde se produkuje zhruba 50 000 elektrokol ročně. Kromě evropských států, se elektrokola značky Crussis prodávají rovněž v USA.

Elektrokola Crussis můžete nakoupit v těchto e-shopech: insportline.cz, Mall.cz a Crussis.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo