Elektrokola Apache

Elektrokola Apache patří k velmi oblíbené značce v této kategorii. Tento výrobce má více než 20letou historii a svou popularitu si získal nejen v České republice, ale také v zahraničí. Své fanoušky má nejen mezi rekreačními a hobby cyklisty, ale těší se přízni rovněž u profesionálů.

Jedná se o českou značku, jejíž produkty jsou montovány pouze v českých továrnách/závodech. Pokud si kolo této značky pořídíte, máte jistotu špičkové konstrukční kvality, ale i příznivých cen a pestré nabídky mnoha modelů.

Všechny elektrokola Apache

Pro elektrokola Apache je specifická kvalita každé konstrukce i zaměření na výrobu jízdních kol, která jsou vhodná nejen pro běžného cyklistu, ale i závodního sportovce. Každý jednotlivý model se pyšní použitím jen těch nejlepších a nejkvalitnějších materiálů, ale i mnoha zajímavými technologiemi, a především dlouhou životností.

Od začátku spolupracuje tento výrobce s profesionálními závodníky, přičemž jim vždy zajišťovala nejvyšší možnou kvalitu odpovídající jejich potřebám. Základním kamenem každé konstrukce jsou špičkové a vysoce kvalitní hliníkové a karbonové rámy, jejichž původem jsou pouze certifikované a profesionální dílny.

Výhodou karbonové konstrukce každého modelu je fakt, že je schopná odolat i silnějším nárazům a zvládá bez větších obtíží i náročnější terén. Samozřejmostí je také nízká hmotnost a díky tomu i jednoduchá manipulace.

Přestože se jedná o ryze českou značku, používá i technologie od jiných výrobců, včetně zahraničních. Motor Bosch má nejvyšší kvalitu, vysoký výkon, je spolehlivý a má vynikající středový systém.

Bafang Max Drive je velice tichý, ale výkonný středový motor, který se používá pro levnější modely elektrokol Apache. Shimano Steps je jeden z nejlehčích středových motorů a hodí se pro nenáročné cyklisty. Vedle motorů používá značka i jiné komponenty, ale vždy jen to nejlepší, co se na trhu vyskytuje.

Typy elektrokol

Elektrokola Apache jsou rozdělena do tří základních kategorií, tedy horská elektrokola, krosová elektrokola a městská elektrokola. Co se týká počtu modelů, tam nečekejte nějaké závratné počty, naopak v každé kategorii jen hrstku modelů, mnohdy jen jeden jediný.

Horská elektrokola Apache

V nabídce jsou 4 modelové řady. Quruk patří k nejdražším a nejlepším elektrokolům v nabídce. Jejich základem je středový motor Bosch, pohon Shimano či vzduchová vidlice. Kapacita baterie je 750 Wh. Dále Hupachu, což je vyšší modelová řady se středovým motorem Bosch, pohonem Shimano a vzduchovou vidlicí.

Jejich kapacita u baterie je 625 Wh. Cenově dostupnější modelová řada je Hawk, která má také středový motor Bosch či pohon Shimano. Baterie mají kapacitu 500 Wh. Poslední řadou horských kol je Rio Grande s kapacitou baterie 625 Wh.

Krosová elektrokola Apache

Tady se výrobce drží dvou modelových řad. Tou první je Matto, což jsou pánská krosová elektrokola a druhou Matta, kam patří dámská elektrokola. V obou případech ja kapacita baterie 500 Wh.

Městská elektrokola Apache

Tady je to jednoduché, neboť v tomto případě se jedná pouze o jednu modelovou řadu Sota s kapacitou baterií 500 Wh.
Celkově máte na výběr přes 200 špičkových modelů elektrokol Apache. Pokud jde o cenu, tak nejlevnější elektrokolo je možné pořídit od cca 20 000, zatímco nejvyšší cena se pohybuje klidně až nad 100 000 korun.

O značce Apache

Společnost Apache vznikla roku 2001 v Úpici u Trutnova a od začátku se věnovala výrobě jízdních kol. Brzy se stala tato značka špičkovým hráčem na trhu výrobců kol, zejména díky přízni profesionálních sportovců, kteří nejen, že zajistili reklamu samotných kol, ale podíleli se i na jejich výrobě svými radami. Po čase se ke klasickým jízdním kolům přidala i elektrokola, která patří k vysoce kvalitním produktům.

Elektrokola Apache můžete nakoupit v těchto e-shopech: Koloshop.cz a Apache-bike.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (92 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Na elektrokolo jsem si myslel už hodně dlouho a jelikož mám i klasické kolo od Apache, rozhodl jsem se zůstat této značce věrný. To byl také důvod, proč jsem si nakonec vybral Apache Hupahu 3 2022, které naprosto splnilo mé očekávání. Má moc pěkný design, je pohodlné a snadno se ovládá.

Přidat komentář

Recenzer
Logo