Elektrokola Leader Fox

Elektrokola Leader Fox jsou charakteristické vynikajícím poměrem cena/výkon. Ve výbavě mají kvalitní akumulátor s vysokou kapacitou, výkonný motor a mnoho inovativních technologií. Tato ryze česká značka nabízí elektrokola pro běžné uživatele, aby si takový produkt mohl dovolit opravdu kdokoliv.

Rozhodně nehledejte super drahé modely za cenu vyšší než 100 000 Kč, ale ani reklamní spot, kde by některé z elektrokol vychvalovala nějaká celebrita či mistr světa v cyklistice. Elektrokola Leader Fox jsou z řemeslného hlediska kvalitní, poctivé a dokonale zpracované do nejmenšího detailu.

Všechny elektrokola Leader Fox

Nejlepší elektrokola Leader Fox

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Leader Fox Park City 2020 98 % 21 479 Kč Zobrazit Kaufland.cz
2. Leader Fox Acron 2023 97 % 59 000 Kč Zobrazit Kolaglaser.cz
3. Leader Fox Holand 2022 90 % 28 500 Kč Zobrazit Fitham.cz
4. Leader Fox Sandy 2021 90 % 30 880 Kč Zobrazit Kola-lunak.cz
5. Leader Fox Neba 2021 70 % 46 990 Kč Zobrazit Koloshop.cz

V nabídce jsou elektrokola horská, treková i městská. Základním kamenem každého elektrokola je špičkový akumulátor s výkonnými články LG. Tyto akumulátory vynikají mega kapacitou, která činí 17,5 Ah/630 Wh. Hravě tak můžete na tomto kole ujet více než 130 kilometrů na jedno nabití a to i tím nejnáročnějším terénem.

Pokud pojedete po lepších cestách, které jsou pevné a nenáročné, bude dojezdová vzdálenost mnohem delší. Potěší rovněž rychlé nabíjení, kdy je kolo během několika desítek minut plně nabité a připravené k jízdě.

Skvělé jsou mnohé inovativní technologie, které zpříjemní používání elektrokola na maximum. Senzor frekvence šlapání se postará o vyslání impulsu motoru, aby se rozjel, a ve chvíli kdy kolo zastaví a přestanete šlapat, zase vyšle impuls, aby se vypnula pohonná jednotka.

Senzor brzdění se zase postará o předání impulsu, aby ihned vypnul motor. Battery management system zabrání hlubšímu vybití akumulátoru a vypne motor, jakmile se baterie vybije. Senzor rychlosti jízdy zcela automaticky omezí vaši maximální rychlost na 25 km/h. Vynikající je rovněž automatická nabíječka, která automaticky ukončí nabíjení elektrokola ve chvíli, kdy je akumulátor nabitý na 100 %.

Pokud jde o nabídku elektrokol Leader Fox, ta obsahuje více než 180 modelů, nejčastěji se vyskytují krosová, vhodná jak do města, tak do náročnějšího terénu v přírodě. Nechybí ani městská či horská elektrokola. Oproti jiným výrobcům, nejsou elektrokola Leader Fox rozdělena do jednotlivých produktových řad, ale na trhu je můžete vyhledat podle roku, kdy byla uvedena do prodeje.

O značce Leader Fox

Společnost Bohemia Bike, která je výrobcem kol značky Leader Fox, byla založena roku 1996 v Českých Budějovicích. Od svého počátku se firma zaměřuje na výrobu klasických horských, krosových, trekingových i dětských kol. Sortiment obsahuje rovněž odrážedla pro děti a tříkolky pro dospělé. Během posledních několika let se portfolio výrobků rozšířili ještě o elektrokola.

Elektrokola Leader Fox můžete nakoupit v těchto e-shopech: Koloshop.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (63 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Uz druhe e-kolo teto znacky vracim v ramci zaruky. Jsou to smejdy akorat pro tluste duchodce.

  2. Chtěla jsem pro svého bratra malé překvapení v podobě elektrokola a náhodně jsem narazila na vaše stránky. Ze všech značek, které jsem tu objevila mi do oka padla Leader Fox, takže jsem mrkla prostřednictvím vašeho odkazu na Heureku a objednala Leader Fox Park City 2020. Měl z něj velikánskou radost, moc děkuji za pomoc.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo