Elektrokola Cube

Elektrokola Cube jsou charakteristické perfektní konstrukční úrovní, vysoce kvalitními materiály, inovativními technologiemi a řadou exkluzivních patentů, které mají původ od jiných společností, s nimiž má firma partnerství.

Všechna elektrokola Cube mají označení Hybrid, přičemž jsou rozdělen na základě konstrukční úrovně, ale také podle toho, jestli jsou určena do města nebo přírody. Tato německá kola mají za cíl především náročnější klientelu.

Všechny elektrokola Cube

Výrobce si dává záležet na tom, že každé kolo odpovídá co nejvyššímu komfortu, a to u každého modelu. Největší část sortimentu představují horská či treková kola, ta však můžete využít i do města. Pravdou je, že elektrokola Cube patří do vyšších cenových kategorií, protože je to vskutku exkluzivní značka.

Právě cena kol je předpokladem, že jsou při výrobě používány komponenty té nejvyšší kvality. U všech kol je použit středový motor Bosch i kvalitní kotoučové brzdy. Faktem je, že maximální rychlost kola vždy přesahuje 25 km/h, což je zákonem stanovené maximum.

Díky senzorické technologii však máte o dodržování daného limitu postaráno. Na jedno nabití má baterie dojezd více než 150 km i v tom nejnáročnějším terénu. Elektrokola Cube mají rám z karbonu, který byl o bohacen o několik dalších přísad, díky čemuž mám mnohem delší životnost, ale i optimální hmotnost a odolnost vůči nárazům.

Nechybí také kompletní odpružení, s jehož pomocí jsou tlumeny nárazy i vibrace způsobené jízdou. Sortiment zahrnuje kolem 80 elektrokol, z nichž převážná část představuje treková a horská kola, modely pro jízdu ve městě najdete jen výjimečně.

Značka Cube

Společnost Cube byla založena v roce 1993 a od svého počátku se zabývala horskými jízdními koly. Od svého vzniku si zakládala na těch nejmodernějších technologiích, ale i vlastní inovaci. Je oblíbená dokonce u profesionálních závodníků, ale i běžných zákazníků po celém světě.

Postupně se firma dopracovala až ke špičkovým elektrokolům, která si získala oblibu v celosvětovém měřítku. Obchodní zastoupení této společnosti se nachází ve více než 62 zemích světa a ročně se prodá kolem 800 000 výrobků.

Elektrokola Cube můžete nakoupit v e-shopu: Cube-store.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (62 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Dlouho jsem se rozmýšlela, jaký model elektrokola vlastně pořídit, až jsem našla Cube Stereo Hybrid 120 Pro 625 2022, které mi opravdu padlo do oka. Jsem s ním velmi spokojená a plánuji, že koupím ještě jedno pro dceru, ať můžeme jezdit na projížďky společně.

Přidat komentář

Recenzer
Logo