Erotické hry

Jestliže patříte mezi páry, které si chtějí okořenit život, můžete si se svým protějškem pořídit erotickou hru. Erotické hry patří i mezi oblíbené dárky, kterými můžete obdarovat svoje přátele. Erotické hry dokáží navodit příjemnou lechtivou atmosféru a při jejich hraní si zajisté užijete i mnoho legrace. Sexy hry vás dokonale nažhaví na narozeninových oslavách, zahrát si můžete na rozlučce se svobodou atd.

Erotické hry mají mnoho podob, karetní hry jsou skladné a přibalit je můžete i do batohu. Deskové hry jsou větší, ale oblíbené, protože při hraní budete muset plnit různé úkoly. Zábavu vám poskytne každá erotická hra, a výběr je tak spíše otázkou vkusu. Přesto je však dobré alespoň vědět, co vše dnešní trh nabízí.

Porovnat ceny erotických her

Nejlepší erotické hry

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit v e-shopu
1. Erotická karetní hra – Sex Sex Sex 95 % 156 Kč Zobrazit e-kondomy.cz
2. Partnerské hrátky 89 % 459 Kč Zobrazit Mall.cz
3. Sexperimenty 86 % 249 Kč Zobrazit Sexicekshop.cz
4. Kostky lásky svítící ve tmě 86 % 69 Kč Zobrazit Sex-shop.cz
5. Francouzská hra lásky 85 % 209 Kč Zobrazit Ruzovyslon.cz

Typy

Erotické hry lze do několika kategorií. Koupit můžete deskovou, karetní či stolní hru. Při výběru hry zvažte, s kým budete hru hrát a kam až chcete při hraní zajít. Zatímco některé hry si můžete zahrát ve společnosti přátel, jiné jsou vhodné spíše pro milenecké dvojice.

Deskové hry

Deskové hry patří k oblíbeným, zahrát si je můžete v páru i ve společnosti přátel. Deskové hry se zaměřují na páry, muže i ženy. Deskové hry jsou určeny především dvěma hráčům. Méně často narazíte na tzv. rodinnou verzi, kterou může hrát i více osob.

  • Pro páry – páry si mohou vybrat, zda si vystačí s méně peprnou, spíše lechtivou hrou, jejíž hraní přinese spíše zábavu. Takovéto hry jsou vhodné i jako dárek pro přátele. Jiné hry jsou však určeny odvážnějším párům, které si chtějí užít intimní hrátky se vším všudy.

Společenské hry

Společenské hry patří do kategorie deskových a fungují na ověřeném a jednoduchém principu. Úkolem hráče je dostat figurku u bodu A do bodu B. Po cestě však budete muset plnit i různé úkoly. Ty bývají uvedeny na několika kartičkách. Společenské hry nejsou o nic méně zábavné, úkoly mohou být klasické ale i velmi pikantní.

Karetní hry

Karetní hry můžete hrát stejně jako běžné karty. Zde však najdete karty a pexeso s motivy poloh z Kamasutry či jinými peprnými obrázky. Také karetní hry mají různou podobu, nejsou však na trhu v takovém množství jako hry deskové. Na rozdíl od deskových her je hra rychlá. Karetní hry jsou pro dva i více hráčů.

Online hry

Erotickou hru si můžete zahrát i na počítači nebo mobilním telefonu. V tomto případě se však jedná spíše o zábavu pro jednoho. Erotické hry lze stáhnout zadarmo, nebo si je jednoduše koupíte.

Další alternativy

Erotické hry nejsou jedinou možností, jak oživit vztah s partnerem nebo si užít zábavu s přáteli. Dnešní trh toho nabízí mnohem více a mimo sexy her můžete udělat radost například žhavými knihami, erotickými sladkostmi nebo různými žertovnými předměty.

  • Žertovné předměty – zábavné předměty, nebo také ptákoviny, patří na večírky a oslavy všeho druhu. Do skupiny žertovných předmětů patří předměty s podobou penisu, erotické losy, vibrační hračky, nálepky na bradavky, zástěry do kuchyně, plyšové hračky a mnoho dalšího.
  • Sladkosti – pro ty, co mají rádi sladké, jsou k dostání i různé erotické sladkosti v podobě čokolády, lízátka nebo bonbonů. Erotické sladkosti mají tvar penisu, prsou i vaginy a jsou určeny ženám i mužům. Mlsat pak můžete sami, společně nebo rozteklou čokoládu ze svého protějšku slízáte.
  • Erotické knihy – svého partnera můžete potěšit i žhavým čtením. Kromě klasických erotických knih je možné koupit i různé vzdělávací časopisy. Erotické romány jsou zaměřeny spíše na ženy.

Značka

Nejvíce erotických her nabízí značka Albi. Tento výrobce se zaměřuje na hry určené dětem i dospělým a v současnosti je pravděpodobně tím nejoblíbenějším výrobcem. Mezi další výrobce patří i Teddies, Ptákoviny CB, Vogadgets, You2Toys a jiní.

Cena

Pořizovací cena erotických her je srovnatelná s klasickými hrami. Tyto hry nejsou tolik propracované a dá se říct, že je dokonce pořídíte mnohem levněji než hry zaměřené na děti a rodinu. Cena se obvykle pohybuje od 200 – 600 Kč, přičemž karetní hru můžete koupit i levněji.

Porovnat ceny erotických her

Otázky a odpovědi

Co vše se bude hodit při hraní erotických her?

Erotickou hru si můžete zahrát kdekoli, stejně jako jakoukoliv jinou hru. Jestliže chcete, aby bylo napětí maximální a hra opravdu peprná, můžete si obléknout do erotického prádla. Po ruce můžete mít i masážní olej i lubrikační gel.

Jak vybrat erotickou hru?

Erotické hry lze vybírat i podle zaměření. Kromě universálních her, které jsou vhodné pro každého, můžete koupit hry se zaměřením na orální sex, BDSM nebo polibky. Proto před výběrem dobře zvažte, kam až bude váš protějšek ochoten zajít. Erotická hra může chvíle s partnerem oživit, ale pouze v případě, kdy vyberete hru správného zaměření. Jestliže je například vaše partnerka romantická duše, hra se zaměřením na BDSM ji pravděpodobně nenadchne.

Proč se vyplatí pořídit erotickou hru?

Sexy hry mají do vztahu přinést především zpestření a zábavu. Někdo je však pořizuje i z praktického hlediska. Během mnoha her budete totiž muset různé úkoly, které jsou podrobně popsány na kartičkách. Úkolem může být i něco, co byste normálně neměli odvahu svému partnerovi navrhnout. Tuto řekněme TABU zónu vám tak mohou pomoci překlenout právě různé erotické hry.

Závěr

Erotické hry mohou být vítaným zpestřením každého vztahu. Zahrát si mohou milenci i manželé každého věku. Při výběru je však dobré odhadnout, co vše je schopen váš protějšek strávit, protože některé hry jsou opravdu velmi peprné. Méně odvážným jsou určeny spíše laškovné hry, jestliže jste pro každou legraci, můžete si vyzkoušet tvrdé BDSM hry, či Hříšné kostky.

Erotická hra vás však může i mnohé naučit. Výborná je vědomostní hra Sexpert, která obsahuje mnoho otázek se zaměřením na sex. Výběr erotických her je opravdu pestrý, vhodné je tyto hry nakupovat spíše prostřednictvím internetu. V pohodlí domova si můžete v klidu přečíst vše, co hra nabízí a budete mít mnohem větší jistotu, že při výběru hry nešlápnete vedle.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (43 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Stahuji si pravidelně erotické hry do telefonu a je to příjemný relax, když čekáte třeba u doktora nebo na zastávce autobusu. Hraju jakoukoliv, která má dobré hodnocení, přestože u mnohých mě značně rozčilují hromady reklam, ale to s tím asi musí člověk počítat, když si něco stáhne zdarma.

  2. Manžel mi k výročí koupil žertovný předmět v podobě penisu, no a já mu koupila antistresové prso. Obojí skutečně dost pobaví a není to přitom vůbec drahé. To prso vyšlo na necelou stokorunu.

  3. Zábavné erotické hru do mobilu

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo