Plynové grily Weber

Plynové grily Weber se těší velké oblibě, přičemž můžete vybírat od přenosných grilů až po ty veliké. Zásadní u těchto grilů je jednoduchá obsluha, bezpečnost, rychlost pečení, ale i snadné čištění a údržba.

Nemusíte se bát zbytečně přepáleného tuku, během grilování se tvoří jen minimální množství kouře i nečistot. Díky použití těch nejnovějších a nejmodernějších technologií, které jsou v mnoha případech ojedinělé, dosahují plynové grily Weber vysokých a rovnoměrně rozložených teplot po celé grilovací ploše.

Všechny plynové grily Weber

Jsou schopné uspokojit i tu nejnáročnější klientelu, u kterých je grilování pravidelnou a oblíbenou záležitostí. Všechny plynové grily Weber jsou vhodné pro každého milovníka grilovaných pochoutek. Velkou výhodou je, že takový gril je ihned připravený na použití, jednoduše jen otočíte příslušným kolečkem a zhruba za 2 minuty je grilovací plocha žhavá.

Teplotu grilu i její rozložení lze upravit pomocí otočných regulátorů. Jedná se o jeden z nejpříjemnějších způsobů grilování. Na trhu můžete narazit na menší plynový gril, který je dokonce přenosný a je to vlastně mini verze klasického grilu.

K použití na zahradě, terase či v jakémkoliv jiném venkovním prostoru jsou vhodné grily z řady Weber Q 1200, které jsou takovou klasickou variantou s běžnou plochou pro grilování. Grily s hodně velkou grilovací plochou představují kategorie Weber Q 3000 a Weber Q 3200.

Ty využijete zejména pro větší grilovací party na zahradách. Nechybí ani grily na cesty, do karavanu, kempu a podobně. Řady Spirit, Genesis a Summit jsou určeny pro náročné zákazníky, kteří už patří ke špičce mezi kulinárními umělci v přípravě pokrmů na grilu.

Tyto grily se pyšní robustní konstrukcí i použitím těch nejlepších materiálů nejvyšší kvality. Mají postranní vařiče, Gourmet BBQ systém, skříňku s úložným prostorem a spoustu vybavení. Skvělé jsou aroma stříšky nad hořáky Flavorizer Bars, které zajistí, že připravované pokrmy budou ještě voňavější než kdykoliv předtím.

Jde totiž o patentovaný systém, který zachycuje šťávu odkapávající z pokrmů a ta se ihned přeměňuje v úžasné aroma. Další z výhod, kterou plynové grily Weber mají je velmi nízká spotřeba plynu i při vysokém žáru, takže ještě uspoříte.

O značce Weber

Společnost Weber byla založena v roce 1893, tehdy jako Weber Bros. Metal Works. Zakladatelem byl George Stephen Sr., který se svým kotlovým grilem zajistil obrovský úspěch na tehdejším trhu a odkoupil celý podíl společnosti. Díky tomu se z něj stal jediný vlastník a společnost dostala nový název Weber-Stephen Products Co. V současné době má své pobočky ve více jak 40 zemích po celém světě.

Plynové grily Weber můžete nakoupit v e-shopu: Alza.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo