Plynové grily Weber

Plynové grily Weber se těší velké oblibě, přičemž můžete vybírat od přenosných grilů až po ty veliké. Zásadní u těchto grilů je jednoduchá obsluha, bezpečnost, rychlost pečení, ale i snadné čištění a údržba.

Nemusíte se bát zbytečně přepáleného tuku, během grilování se tvoří jen minimální množství kouře i nečistot. Díky použití těch nejnovějších a nejmodernějších technologií, které jsou v mnoha případech ojedinělé, dosahují plynové grily Weber vysokých a rovnoměrně rozložených teplot po celé grilovací ploše.

Všechny plynové grily Weber

Nejlepší plynové grily Weber

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Weber Spirit II E-320 GBS černý 45012147 98 % 20 990 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Weber Genesis II E-310 GBS černý 97 % 29 990 Kč Zobrazit Alza.cz
3. Weber Go-Anywhere plynový 1141075 95 % 4 699 Kč Zobrazit Grilovani.cz
4. Weber Q 1200 93 % 8 699 Kč Zobrazit Alza.cz
5. Weber Q 200 85 % 10 489 Kč Zobrazit Mall.cz

Jsou schopné uspokojit i tu nejnáročnější klientelu, u kterých je grilování pravidelnou a oblíbenou záležitostí. Všechny plynové grily Weber jsou vhodné pro každého milovníka grilovaných pochoutek. Velkou výhodou je, že takový gril je ihned připravený na použití, jednoduše jen otočíte příslušným kolečkem a zhruba za 2 minuty je grilovací plocha žhavá.

Teplotu grilu i její rozložení lze upravit pomocí otočných regulátorů. Jedná se o jeden z nejpříjemnějších způsobů grilování. Na trhu můžete narazit na menší plynový gril, který je dokonce přenosný a je to vlastně mini verze klasického grilu.

K použití na zahradě, terase či v jakémkoliv jiném venkovním prostoru jsou vhodné grily z řady Weber Q 1200, které jsou takovou klasickou variantou s běžnou plochou pro grilování. Grily s hodně velkou grilovací plochou představují kategorie Weber Q 3000 a Weber Q 3200.

Ty využijete zejména pro větší grilovací party na zahradách. Nechybí ani grily na cesty, do karavanu, kempu a podobně. Řady Spirit, Genesis a Summit jsou určeny pro náročné zákazníky, kteří už patří ke špičce mezi kulinárními umělci v přípravě pokrmů na grilu.

Tyto grily se pyšní robustní konstrukcí i použitím těch nejlepších materiálů nejvyšší kvality. Mají postranní vařiče, Gourmet BBQ systém, skříňku s úložným prostorem a spoustu vybavení. Skvělé jsou aroma stříšky nad hořáky Flavorizer Bars, které zajistí, že připravované pokrmy budou ještě voňavější než kdykoliv předtím.

Jde totiž o patentovaný systém, který zachycuje šťávu odkapávající z pokrmů a ta se ihned přeměňuje v úžasné aroma. Další z výhod, kterou plynové grily Weber mají je velmi nízká spotřeba plynu i při vysokém žáru, takže ještě uspoříte.

O značce Weber

Společnost Weber byla založena v roce 1893, tehdy jako Weber Bros. Metal Works. Zakladatelem byl George Stephen Sr., který se svým kotlovým grilem zajistil obrovský úspěch na tehdejším trhu a odkoupil celý podíl společnosti. Díky tomu se z něj stal jediný vlastník a společnost dostala nový název Weber-Stephen Products Co. V současné době má své pobočky ve více jak 40 zemích po celém světě.

Plynové grily Weber můžete nakoupit v e-shopu: Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Plynové grily Weber jsou na rodinné oslavy nebo pařby s kamarády naprostou špičkou. Za žádnou jinou značku bych je už nevyměnil, protože s nimi pracuji už dlouho, a když se člověk chce dobře najíst a užít si grilovací sezonu na zahradě, jsou pro to jako stvořené.

  2. Dlouho jsme vybírali vhodný plynový gril, až jsme zvolili Weber Spirit II E-320 GBS. Je to vymazlený pomocník na grilování, s jehož pomocí je každá zahradní párty vždycky pecka.

Přidat komentář

Recenzer
Logo