Grily Weber

Grily Weber patří k těm nejlepším a nejoblíbenějším grilům v celosvětovém měřítku. Pořídit můžete plynové grily, peletové, elektrické a grily na dřevěné uhlí. Za vším stojí George Stephen, která stvořil první kotlový gril na dřevěné uhlí.

Gril tehdy tvořila rozpůlená námořnická bójka, do které vložil rošt, žhavé uhlí a bylo hotovo. Od té doby vyrábí grily právě pod značkou Weber. Díky modelu Genesis, došlo k opravdovému rozkvětu plynových grilů tak, v jaké podobě je známe v dnešní době.

Všechny grily Weber

Grily Weber vynikají vysokou kvalitou zpracování, která zajistí, že zařízení odolá nejen zubu času, ale také všem nepříznivým vlivům počasí. Co potěší je záruka na dlouhých deset let, která patří u tohoto výrobce k naprostému standardu u porcelánem smaltovaných kotlových grilů, a u plynových grilů velké velikosti.

Existují dokonce důkazy, že mnoha zákazníkům vydržel gril Weber klidně až 40 let. Přestože nabízí grily Weber tu nejlepší kvalitu a patří tak k naprosté špičce mezi výrobci grilů, není nikdy vyloučeno, že se nemůže s grilem něco stát.

Ovšem ani tady není problém, neboť Weber má dokonale propracovaný a excelentně fungující zákaznický servis, díky čemuž máte jistotu, že o váš gril bude vždy perfektně postaráno.

Weber provozuje tu nejrozsáhlejší síť kurzů o grilování na světě, v podobě Weber Grill Academy, aby byl každý zákazník naprosto skvěle připraven na používání jakéhokoliv grilu, ale také schopen vytvářet ty největší kulinářské zážitky.

Zákazník má k dispozici katalog obsahující bohatou nabídku různého příslušenství, ať už potřebujete grilovací nářadí, rukavice nebo cokoliv jiného. Dokonce můžete sehnat i náhradní díly k modelům grilů, která se na trhu neprodávají po mnoho let.

Problémem nejsou ani reklamace, které jsou vyřízeny doslova rychlostí blesku, to vše, aby byl zákazník vždy maximálně spokojen.

O značce Weber

Společnost Weber byla založena v roce 1893, tehdy jako Weber Bros. Metal Works. Zakladatelem byl George Stephen Sr., který se svým kotlovým grilem zajistil obrovský úspěch na tehdejším trhu a odkoupil celý podíl společnosti. Díky tomu se z něj stal jediný vlastník a společnost dostala nový název Weber-Stephen Products Co. V současné době má své pobočky ve více jak 40 zemích po celém světě.

Grily Weber můžete nakoupit v e-shopu: Alza.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Jestli existuje značka, která je mezi grily TOPka, tak je to Weber, protože mají fakt luxusní kousky. Doma máme Weber Master-Touch GBS E-5750 14701004 v černé barvě a pecka.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo