Grily Weber

Grily Weber patří k těm nejlepším a nejoblíbenějším grilům v celosvětovém měřítku. Pořídit můžete plynové grily, peletové, elektrické a grily na dřevěné uhlí. Za vším stojí George Stephen, která stvořil první kotlový gril na dřevěné uhlí.

Gril tehdy tvořila rozpůlená námořnická bójka, do které vložil rošt, žhavé uhlí a bylo hotovo. Od té doby vyrábí grily právě pod značkou Weber. Díky modelu Genesis, došlo k opravdovému rozkvětu plynových grilů tak, v jaké podobě je známe v dnešní době.

Všechny grily Weber

Nejlepší grily Weber

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Weber Q 2400 97 % 10 990 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Weber Master-Touch GBS Premium SE E-5775 17401004 Černá 96 % 11 290 Kč Zobrazit Grilovani.cz
3. Weber Q 1400 Dark Grey 95 % 9 469 Kč Zobrazit Mall.cz
4. Weber Q 1200 93 % 8 699 Kč Zobrazit Alza.cz
5. Weber Bar-B Kettle 47 cm 1231004 89 % 3 699 Kč Zobrazit Mall.cz

Grily Weber vynikají vysokou kvalitou zpracování, která zajistí, že zařízení odolá nejen zubu času, ale také všem nepříznivým vlivům počasí. Co potěší je záruka na dlouhých deset let, která patří u tohoto výrobce k naprostému standardu u porcelánem smaltovaných kotlových grilů, a u plynových grilů velké velikosti.

Existují dokonce důkazy, že mnoha zákazníkům vydržel gril Weber klidně až 40 let. Přestože nabízí grily Weber tu nejlepší kvalitu a patří tak k naprosté špičce mezi výrobci grilů, není nikdy vyloučeno, že se nemůže s grilem něco stát.

Ovšem ani tady není problém, neboť Weber má dokonale propracovaný a excelentně fungující zákaznický servis, díky čemuž máte jistotu, že o váš gril bude vždy perfektně postaráno.

Weber provozuje tu nejrozsáhlejší síť kurzů o grilování na světě, v podobě Weber Grill Academy, aby byl každý zákazník naprosto skvěle připraven na používání jakéhokoliv grilu, ale také schopen vytvářet ty největší kulinářské zážitky.

Zákazník má k dispozici katalog obsahující bohatou nabídku různého příslušenství, ať už potřebujete grilovací nářadí, rukavice nebo cokoliv jiného. Dokonce můžete sehnat i náhradní díly k modelům grilů, která se na trhu neprodávají po mnoho let.

Problémem nejsou ani reklamace, které jsou vyřízeny doslova rychlostí blesku, to vše, aby byl zákazník vždy maximálně spokojen.

O značce Weber

Společnost Weber byla založena v roce 1893, tehdy jako Weber Bros. Metal Works. Zakladatelem byl George Stephen Sr., který se svým kotlovým grilem zajistil obrovský úspěch na tehdejším trhu a odkoupil celý podíl společnosti. Díky tomu se z něj stal jediný vlastník a společnost dostala nový název Weber-Stephen Products Co. V současné době má své pobočky ve více jak 40 zemích po celém světě.

Grily Weber můžete nakoupit v e-shopu: Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Jestli existuje značka, která je mezi grily TOPka, tak je to Weber, protože mají fakt luxusní kousky. Doma máme Weber Master-Touch GBS E-5750 14701004 v černé barvě a pecka.

Přidat komentář

Recenzer
Logo