My Little Farmies

Ty nejzábavnější počítačové hry jsou placené, na internetu už dnes ale najdete nepřeberné množství volně dostupných, bezplatných her, které můžete začít hrát hned teď – bez placení, bez dlouhého stahování a s jednoduchými pravidly, která jsou navíc v češtině. Mezi tyto hry patří i My Little Farmies, která využívá popularity online her z farmářského prostředí.

Hrát online

Základní informace o hře

Z názvu hry je jasné, o co ve hře jde – budete se v ní starat o vlastní farmu. Specifické je, že se nejedná o moderní areál, ale úkolem hráče je postupné budování středověké vesnice. Hra je kompletně přeložená do češtiny a je velmi intuitivní, takže ji mohou bez problémů hrát i méně zkušení uživatelé, kteří zatím žádné strategické hry nehráli.

My Little Farmies je hra od německého vývojáře upjers. Jedná se o společnost, která se zaměřuje na online hry zdarma, které jsou určené pro hráče všech věkových kategorií. Ať už se jedná o hry v prohlížeči, hry ke stažení nebo mobilní aplikace, ve všech případech si můžete zahrát bez jakékoli investice (dokupovat předměty do hry za peníze ale možné je).

Na čem se dá hrát?

Je hned několik možností, kde si tuto oblíbenou internetovou hru můžete spustit. Na počítači si lze vyhledat přímo oficiální stránky hry, další variantou jsou pak různé weby, zaměřené na na online hry (ty vás ale jen přesměrují na oficiální web) a My Little Farmies najdete i na platformě Steam.

Zahrát si ji můžete i na mobilu, aplikace My Little Farmies Mobile je dostupná pro telefony s Androidem i pro zařízení od Applu. Není potřeba mít žádný nadupaný výkonný herní počítač ani drahý mobil, hra by vám měla vždy bez problémů běžet – bez internetu se ale neobejdete.

Hrát online

Podobné počítačové a mobilní hry

Počítačových a mobilních her s podobným zaměřením existuje celá řada, někteří si určitě budou pamatovat na oblíbenou hru FarmVille, která byla hodně populární na Facebooku kolem roku 2009 (dnes si můžete zahrát hru FarmVille 3, je dostupná pro mobilní telefony).

V současné době jsou v této kategorii her dostupné např. Farm Frenzy 2, My Free Farm, Goodgame Big Farm, Taonga, Tropical Merge, Farm Mania, My Little Farm, Youda Farmer a desítky dalších, více i méně zdařilých online her.

Často kladené dotazy

Dá se hrát My Little Farmies i na mobilu nebo jen na počítači?

Tato oblíbená strategie patří mezi hry, které jsou dostupné jak pro stolní počítače a notebooky, tak i pro mobilní telefony – stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci na Google Play nebo App Store a můžete začít hrát. Mobilní verze je ale samostatná a s prohlížečovou se nijak propojit nedá.

Kolik stojí hra My Little Farmies?

Stejně jako ostatní hry od společnosti upjers, i My Little Farmies je zcela zdarma. Je možné si za peníze dokupovat věci do hry, není to ale vůbec nutné.

Je tato hra v češtině nebo musím umět anglicky?

Hra My Little Farmies je kompletně lokalizovaná do češtiny, takže si ji bez problémů mohou zahrát i ti, kteří anglicky neumí vůbec.

Shrnutí

Jak u nás, tak i ve světě, jsou mezi lidmi hodně oblíbené internetové online hry, které nejsou náročné na hardware a jsou zdarma. Často se jedná o strategie a mezi nimi je spousta her s farmářskou tematikou. My Little Farmies je v této kategorii jedna z těch nejznámějších a pokud si ji chcete zahrát, stačí se jen zaregistrovat a pustit se do toho (nebo si stáhnout aplikaci do mobilu).

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (190 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Tuto hru hraje naše dcera a je nadšená, že to má super grafiku. Já jsem si všimla, že se jí to hraje dost jednoduše a moc se u toho baví, takže určitě doporučuji, pokud hledáte nějakou hezkou hru pro děcka online.

  2. Hry o farmaření miluji, dřív jsem hrál Farmville, ale to už je dávná minulost. Teď jsem objevil My little farmies a je to naprostá pecka. Tak parádní grafika a taková oddechovka, doporučuji.

  3. My Little Farmies je naprosto úžasná a krásná hra, kterou si naše malá zamilovala hned od začátku. Mě se hra zalíbila natolik, že jí hraju spolu s ní. Určitě na odreagování mohu jedině doporučit.

Přidat komentář

Recenzer
Logo