Ideální nájemce

Na inzertním portále Idealninajemce.cz najdete sekci s volnými byty k pronájmu nebo rubriku pro vlastníky bytů a domů, kteří mají zájem o pronajímání přes tento inzertní portál. Kromě toho je na webu k dispozici i blog s tematickými články o bydlení, kalkulačka nájemného či kontakty na zaměstnance Ideálního nájemce. O novinky se s vámi Ideální nájemce podělí i na svých sociálních sítích.

Ideální nájemce

Představení inzertního portálu

Idealninajemce.cz je prémiovou službou největšího českého inzertního portálu s nemovitostmi – Ulovdomov.cz. První nájemci si zde mohli vybrat bydlení již v lednu roku 2016. V listopadu téhož roku se společnost stěhuje z Brna do Prahy a v únoru 2017 se stává součástí Miton family. Ta dnes vlastní například firmy Rohlík.cz, GLAMI, Knihobot, Heureka nebo Foodora.cz. Nájemníci, kteří využili služby Ideálního nájemce, ve svých recenzích upozorňují na problémy v komunikaci, nezvykle dlouhou dobu vrácení kauce a podivné fakturování výše záloh.

Přejít na web

Přehled možností inzerce

Na webu Idealninajemce.cz, v sekci Volné byty, najdete aktuálně nabízené volné nemovitosti připravené k pronájmu. Byty si zde vyfiltrujete dle lokality, vybavenosti, nebo dispozice. Vyberete si z nejrůznějších velikostí, od garsonky až po 5+1. Ideální nájemce v současné době pečuje o více než 3 400 podnájemníků a má ve správě 2 500 bytů. S využitím služeb Ideálního nájemce získáte přístup k výhodám jako je klientská podpora 24/7, automatické sjednání pojištění odpovědnosti za případné škody, výhodnější internet, měsíční vyúčtování plateb a záloh, a za doporučení dalšího podnájemníka získáte oba jednorázovou slevu 1 000 Kč na nájemném.

Pokud se rozhodnete vlastní nemovitost pronajmout pod záštitou Ideálního nájemce, najdete v sekci Pronajímám užitečné informace a garanci výhod. Peníze za nájem vám budou chodit každý měsíc ve stejný den, garanci stavu vašeho bytu nebo přebrání odpovědnosti za služby pro nájemníky. Sekce Pronajímám vám nabídne i bonus 5 000 za doporučení majitele bytu, kalkulačku pronajímatele a daňovou kalkulačku či vzory smluv.

Služby a ostatní

Ať už jste nájemník nebo pronajímatel, využijete online službu Ideálního nájemce, Klientskou zónu. Ta vám nabídne informace o spolupráci, důležité dokumenty, reporty s fotografiemi z kontrol bytu, a nahlášení přání či požadavků. Návod, jak se přihlásit do Klientské zóny, najdete na webu Idealninajemce.cz.

Zajímavé odkazy

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

9.5 Celkové hodnocení
Největší český inzertní portál s nemovitostmi

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
5.4Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
5.9
Jednání se zákazníkem
5
Kvalita sortimentu
5.5
Klady
 • mnoho služeb
 • klientská zóna
 • daňová kalkulačka
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 0.15
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  0

  Na začátku března byl inzerován byt 3kk, na který jsem okamžitě reagoval jak telefonicky, tak vyplněním online formuláře. Obdržel jsem pouze automatickou odpověď s informací, že se mi makléř ozve do 1-2 dnů. Když se tak nestalo, volal jsem opakovaně 6. a 7. března, ale i přes ujištění, že se mi makléř ozve ještě ten den, nikdo se neozval. Po týdnu, 11. března, jsem se dozvěděl, že prohlídky se nekonají, protože byt je již rezervovaný. Tato zkušenost a následné čtení recenzí mě utvrdily v tom, že pokud je toto běžný přístup k zákazníkům, je lepší se této realitní kanceláři vyhnout.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo