Ideální nájemce

Na inzertním portále Idealninajemce.cz najdete sekci s volnými byty k pronájmu nebo rubriku pro vlastníky bytů a domů, kteří mají zájem o pronajímání přes tento inzertní portál. Kromě toho je na webu k dispozici i blog s tematickými články o bydlení, kalkulačka nájemného či kontakty na zaměstnance Ideálního nájemce. O novinky se s vámi Ideální nájemce podělí i na svých sociálních sítích.

Ideální nájemce

Představení inzertního portálu

Idealninajemce.cz je prémiovou službou největšího českého inzertního portálu s nemovitostmi – Ulovdomov.cz. První nájemci si zde mohli vybrat bydlení již v lednu roku 2016. V listopadu téhož roku se společnost stěhuje z Brna do Prahy a v únoru 2017 se stává součástí Miton family. Ta dnes vlastní například firmy Rohlík.cz, GLAMI, Knihobot, Heureka nebo Foodora.cz. Nájemníci, kteří využili služby Ideálního nájemce, ve svých recenzích upozorňují na problémy v komunikaci, nezvykle dlouhou dobu vrácení kauce a podivné fakturování výše záloh.

Přejít na web

Přehled možností inzerce

Na webu Idealninajemce.cz, v sekci Volné byty, najdete aktuálně nabízené volné nemovitosti připravené k pronájmu. Byty si zde vyfiltrujete dle lokality, vybavenosti, nebo dispozice. Vyberete si z nejrůznějších velikostí, od garsonky až po 5+1. Ideální nájemce v současné době pečuje o více než 3 400 podnájemníků a má ve správě 2 500 bytů. S využitím služeb Ideálního nájemce získáte přístup k výhodám jako je klientská podpora 24/7, automatické sjednání pojištění odpovědnosti za případné škody, výhodnější internet, měsíční vyúčtování plateb a záloh, a za doporučení dalšího podnájemníka získáte oba jednorázovou slevu 1 000 Kč na nájemném.

Pokud se rozhodnete vlastní nemovitost pronajmout pod záštitou Ideálního nájemce, najdete v sekci Pronajímám užitečné informace a garanci výhod. Peníze za nájem vám budou chodit každý měsíc ve stejný den, garanci stavu vašeho bytu nebo přebrání odpovědnosti za služby pro nájemníky. Sekce Pronajímám vám nabídne i bonus 5 000 za doporučení majitele bytu, kalkulačku pronajímatele a daňovou kalkulačku či vzory smluv.

Služby a ostatní

Ať už jste nájemník nebo pronajímatel, využijete online službu Ideálního nájemce, Klientskou zónu. Ta vám nabídne informace o spolupráci, důležité dokumenty, reporty s fotografiemi z kontrol bytu, a nahlášení přání či požadavků. Návod, jak se přihlásit do Klientské zóny, najdete na webu Idealninajemce.cz.

Zajímavé odkazy

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

9.5 Celkové hodnocení
Největší český inzertní portál s nemovitostmi

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
  • mnoho služeb
  • klientská zóna
  • daňová kalkulačka
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo