Pákové kávovary Delonghi

Pákové kávovary Delonghi patří ke skutečné špičce v této kategorii, a to nejen velmi elegantním vzhledem, ale kvalitou zpracování i použitými materiály. Tento typ kávovarů je určen pro každého, kdo si chce připravit opravdu vymazlenou domácí kávu, měl by zvolit právě ten.

Všechny pákové kávovary Delonghi

Musíte ovšem počítat s tím, že pokud jde o samotnou přípravu kávy, je mnohem delší, než když jen vhodíte kapsli do kapslového kávovaru. U pákových kávovarů není integrován mlýnek na kávu, takže je nutné si jej pořídit samostatně, případně si koupit již mletou kávu, která ovšem nevyhovuje každému.

Mlýnky na kávu jsme vám představili v samostatném článku, kde se můžete inspirovat a zjistit, které jsou nejlepší a jaký zvolit. Pro pákové kávovary Delonghi se vám jistě některý z nich bude hodit. Existuje i možnost zakoupit tzv. Pody.

Což jsou filtrační polštářky, které vzhledem i materiálem připomínají pytlíkový čaj, ale jsou naplněné mletou kávou. Příprava pak spočívá v tom, že do páky kávovaru vložíte jeden POD a pak už jen pokračujete v přípravě kávy.

Výhodou je, že téměř většina pákových kávovarů Delonghi disponuje parní tryskou umožňující tvorbu nadýchané mléčné pěny, kterou tak milujete na svém latté, cappuccinu atd.

O značce Delonghi

Delonghi je oblíbená italská značka, která vznikla roku 1902 v Trevisu. Od topných a klimatizačních jednotek se postupně propracovala až k různým kuchyňským i domácím spotřebičům, přičemž kávovary patří k naprosté špičce a těší se velké oblibě po celém světě.

Pákové kávovary Delonghi můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz, Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo