Pákové kávovary Delonghi

Pákové kávovary Delonghi patří ke skutečné špičce v této kategorii, a to nejen velmi elegantním vzhledem, ale kvalitou zpracování i použitými materiály. Tento typ kávovarů je určen pro každého, kdo si chce připravit opravdu vymazlenou domácí kávu, měl by zvolit právě ten.

Všechny pákové kávovary Delonghi

Nejlepší pákové kávovary Delonghi

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. DeLonghi Dedica EC 685.R 94 % 3 899 Kč Zobrazit Alza.cz
2. DeLonghi La Specialista Arte EC 9155.MB 91 % 10 497 Kč Zobrazit Datart.cz
3. DeLonghi Dedica EC 685.M 90 % 3 649 Kč Zobrazit Alza.cz
4. DeLonghi Icona Vintage ECO 311.BK 85 % 3 333 Kč Zobrazit Expert.cz
5. DeLonghi Scultura ECZ 351.W 83 % 3 792 Kč Zobrazit Mall.cz

Musíte ovšem počítat s tím, že pokud jde o samotnou přípravu kávy, je mnohem delší, než když jen vhodíte kapsli do kapslového kávovaru. U pákových kávovarů není integrován mlýnek na kávu, takže je nutné si jej pořídit samostatně, případně si koupit již mletou kávu, která ovšem nevyhovuje každému.

Mlýnky na kávu jsme vám představili v samostatném článku, kde se můžete inspirovat a zjistit, které jsou nejlepší a jaký zvolit. Pro pákové kávovary Delonghi se vám jistě některý z nich bude hodit. Existuje i možnost zakoupit tzv. Pody.

Což jsou filtrační polštářky, které vzhledem i materiálem připomínají pytlíkový čaj, ale jsou naplněné mletou kávou. Příprava pak spočívá v tom, že do páky kávovaru vložíte jeden POD a pak už jen pokračujete v přípravě kávy.

Výhodou je, že téměř většina pákových kávovarů Delonghi disponuje parní tryskou umožňující tvorbu nadýchané mléčné pěny, kterou tak milujete na svém latté, cappuccinu atd.

O značce Delonghi

Delonghi je oblíbená italská značka, která vznikla roku 1902 v Trevisu. Od topných a klimatizačních jednotek se postupně propracovala až k různým kuchyňským i domácím spotřebičům, přičemž kávovary patří k naprosté špičce a těší se velké oblibě po celém světě.

Pákové kávovary Delonghi můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz, Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Značku DeLonghi mám moc ráda, zejména kvůli vysoké kvalitě a krásnému designu. To byl také důvod, proč jsem mezi mnoha produkty sáhla po pákovém kávovaru DeLonghi La Specialista Arte EC 9155.MB, který se mi líbil na první pohled. Samozřejmě, že jsou skvělé i jeho funkce atd., ale prostě design je u nás důležitý, aby to v kuchyni pěkně ladilo a nehyzdilo to jen tak kuchyňskou linku.

Přidat komentář

Recenzer
Logo