Kávovary Krups

Kávovary Krups představují zejména espressovače, i když nechybí ani automatické či kapslové, případně i několik pákových. Dražší modely mají elektronické ovládání, levnější varianty si musí vystačit s tlačítky/knoflíky/. Příkon kávovarů se pohybuje cca mezi 1 400, až 1 850 W.

Všechny kávovary Krups

Nejlepší kávovary Krups

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Krups Evidence Plus EA894T10 98 % 15 090 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Krups Intuition Preference EA872A10 97 % 14 999 Kč Zobrazit Expert.cz
3. Krups Evidence EA890110 96 % 13 990 Kč Zobrazit Allegro.cz
4. Krups Evidence Eco EA897B10 93 % 10 990 Kč Zobrazit Mall.cz
5. Krups Essential EA810B70 92 % 6 740 Kč Zobrazit Alza.cz

Parní tlak je standardních 15 bar. Pokud jde o cenu, tam se pohybujeme na zhruba 4 000 Kč u těch obyčejných neuatomatických kávovarů a kolem 8 000 korun za ty automatické. Dá se říci, že téměř všechny modely kávovarů Krups pořídíte za cenu nižší než 20 000 korun.

Pokud jde o modelové řady, tam jich je hned několik, ale jmenujme tři základní. Řada Essential zahrnuje cenově dostupnější modely, které mají obyčejné a zcela jednoduché ovládání. Mají kompaktní rozměry a jsou spíš menší.

Jejich cena se pohybuje do 6 000 korun. Oproti tomu řada Evidence nabízí již náročnější kávovary se špičkovým vybavením a velmi slušným výkonem. Jejich provoz již bývá daleko intenzivnější a cena je již nad 10 000 Kč. Naprostou špičkou mezi řadami kávovarů Krups je TOP série Intuition Preference.

V této skupině najdete to nejlepší z nejlepších, super výbavu, ty nejmodernější technologie a funkce, které uspokojí i toho nejnáročnějšího milovníka kávy. Tyto kávovary jsou vhodné nejen do domácnosti, ale klidně také do kuchyňky na vašem pracovišti. Jsou charakteristické přehledným a vysoce kvalitním barevným dotykovým displejem.

U dražších modelů jsou zajímavé inovativní technologie. Quattro Force zvládá automatickou optimalizaci každého kroku pro přípravu káva, mletím zrnek počínající a extrakcí končící. UltraFlat je tzv. pěchovací technologie umožňující rovnoměrné stlačení i extrakci pomocí hydraulické síly až 30 kilogramů.

ThermoBlock je systém pro automatickou regulaci a kontrolu optimální a stabilní teploty vody. Co se týká údržby, tak u drahých modelů je plně automatizovaná, takže můžete využít automatické čištění, proplachování i odvápňování.

O značce Krups

Značka Krups byla založena roku 1846 v Německu, přičemž její počátky se nesou ve znamení výroby vah. Postupně však začala svou výrobu rozšiřovat, zejména tedy o výrobky do domácnosti, až se dostala právě ke kávovarům Krups. Ostatně kdo by neznal kapslové kávovary Nespresso, které Krups nabízí v rámci spolupráce se společností Nestlé, podobně jako značka DeLonghi.

Kávovary Krups můžete nakoupit v těchto e-hopech: Alza.cz, Mall.cz, czc.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (70 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Značka Krups je super, aspoň tedy nám doma vyhovuje. Pořídila jsem teď nový kávovar Krups Evidence EA890110 a je ideální. Na kuchyňské lince se krásně vyjímá, kávu připravuje velmi chutnou s úžasným aroma, takže maximální spokojenost.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo