Kuchyňské roboty Bosch

Kuchyňské roboty Bosch jsou ideální volbou pro každou moderní kuchyni, ale uplatnění najdou i v té tradiční. S jejich pomocí máte jistotu rychlé, a hlavně dokonalé úpravy jakékoliv zeleniny či ovoce, ale i míchání těsta, případně mixování koktejlů a dalších pokrmů.

Moderní kuchyňské roboty Bosch umožňují snadno a rychle připravit jakýkoliv recept, bez ohledu na to, jestli je jednoduchý či náročný. Tyto spotřebiče si poradí se vším. Každý robot disponuje speciálně upravenou nádobou, díky které je možné připravit minimální množství potravin pro malou svačinu, ale i větší pro rodinnou večeři.

Všechny kuchyňské roboty Bosch

Nejlepší kuchyňské roboty Bosch

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Bosch MUM 9BX5S65 100 % 19 249 Kč Zobrazit Alza.cz
2. Bosch MUM S2EW40 96 % 4 511 Kč Zobrazit Mall.cz
3. Bosch MUM 54251 91 % 6 320 Kč Zobrazit Tera.cz
4. Bosch MUM 4880 89 % 3 694 Kč Zobrazit Tera.cz
5. Bosch MUM 4405 88 % 1 879 Kč Zobrazit Mall.cz

Vedle zpracování těsta, umí krájet, mixovat, sekat, ale i mnoho dalších funkcí. Pečení a vaření nebude nijak náročné, pokud si vyberete některého z těchto užitečných pomocníků. Kuchyňské roboty Bosch jsou vybaveny patentovanou technologií 3D planetárního míchání, jehož principem je pohyb nástavců třemi směry a otáčení pohonu opačným směrem.

Jedině tak jsou suroviny zpracovány rovnoměrně z celého prostoru mísy. Jakákoliv směs, kterou připravíte, bude dokonale nadýchaná a špičkově promíchaná. Každý robot má velkou mísu z nerezu či plastu o objemu 3,9 nebo 5,5 l.

Typ mísy vždy záleží na daném modelu. Mísy jsou přizpůsobeny tomu, aby mohl nástavec kopírovat jejich tvar do posledního detailu a na jejich stěně tak nezůstal ani kousek z použitých přísad.
Kuchyňské roboty Bosch mají velmi bohaté příslušenství, ať už je to cukrářská sada, smoothie mixér, mlýnek na maso, zmrzlinovač, lis na citrusy, průběhový kotouč i mnohé nástavce.

Vedle základních modelů, můžete pořídit i celokovové pomocníky. Všechny modely jsou vyzbrojeny ochranou převodu i motoru proti nežádoucímu přetížení.

O značce Bosch

Společnost Bosch byla založena roku 1886 ve Stuttgartu. Přestože na začátku své existence se angažovala spíše v automobilovém průmyslu, postupem času se začala rozšiřovat i do dalších odvětví, až se propracovala i mezi výrobce domácích spotřebičů a elektrického nářadí. Kuchyňské roboty Bosch jsou naprostou špičkou a těší se velké oblibě již po mnoho let.

Kuchyňské roboty Bosch můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz nebo Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Kuchyňské roboty Bosch znám už dlouho, mám je vyzkoušené a musím uznat, že jsou to fakt dříči. Zatím nejlepší robot, jakého jsem měla, byl právě od této značky.

  2. Já dosud používala kuchyňského robota od značky Eta, ale když mi před měsícem dosloužil, říkala jsem si, že je nejvyšší čas, zkusit novou značku. Procházela jsem nabídky internetových obchodů prostřednictvím Heureky a padl mi do oka Bosch MCM 3200 W. Neměl sice hodnocení na 100 %, ale vzhledově zaujal na první pohled, tak jsem si ho objednala a udělala jsem dobře, protože je to skutečně neuvěřitelný pracant a stál jen něco málo přes dva tisíce.

  3. Já jsem si udělala obrovskou radost, když jsem si pořídila Bosch MUM 9BX5S65. Úplně jsem si tohoto robota zamilovala, protože se s ním pracuje skvěle, snadno se používá a celkově zvládá všechno, co potřebuji.

  4. Značku Bosch mám ráda, takže když jsem sháněla nového kuchyňského robota, volba byla jasná. Objednala jsem si Bosch MUM 58259 a jsem za to velmi šťastná, protože funguje skvěle a pracuje se s ním moc příjemně.

Přidat komentář

Recenzer
Logo