Lednice Concept

Lednice Concept mají velmi elegantní a moderní design, vynikající kvalitu i spoustu inovativních vychytávek a technologií. Co se týká designu, máte na výběr černou, bílou i nerezovou variantu. Nabídka obsahuje americké lednice, retro lednice, také lednice s mrazákem či bez mrazáku, a nechybí ani vestavné lednice.

Total NoFrost zajistí, že nebude nutné manuální odmrazování lednice, protože vzduch proudu rovnoměrně, čímž se značně uspoří energie. Díky invertorovému kompresoru je hlučnost chladničky nižší, stejně jako její spotřeba, naopak se zvyšuje celková efektivita chlazení i životnost samotného spotřebiče.

Všechny lednice Concept

Lednice Concept mají ve výbavě Plasma sterilizátor, s jehož pomocí se uvnitř lednice utvoří přirozené prostředí schopné zcela neutralizovat veškerou vlhkost, bakterie i zápach, lednice díky tomu není nijak cítit a nedochází k promíchání chutí či vůní.

O lepší chladící vlastnosti se stará Metal cooling, protože brání tomu, aby z lednice unikal chladný vzduch, čímž se rychleji obnovuje optimální teplota ve vnitřním prostoru chladničky, pokud se častěji otvírají dvířka.

Některé americké lednice mají teplotní snímače pro udržení vhodné teploty v jednotlivých zónách, takže změny teplot jsou minimální. Fresh zóna je skvělá pro ovoce i zeleninu, neboť dokáže prodloužit skladovací dobu až dvojnásobně, stejně jako prodlouží trvanlivost.

Vděčí za to nízké teplotě při optimální vlhkosti. Variabilní zóna poskytuje možnost pro nastavení teploty podle potřeby, čímž máte volnou ruku pro přizpůsobení této zóny dle svého. Snadnou obsluhu zásuvek zajišťují teleskopické výsuvy usnadňující manipulaci.

Pokud se chystáte odjet, můžete využít funkci Dovolená, s jejíž pomocí se sníží odběr energie na minimum, ale potraviny budou dostatečně chlazené. Samozřejmostí je Super chlazení pro co nejrychlejší ochlazení právě vložených potravin, což se nejlépe využije při uklízení nákupu, což platí také u Super mrazení.

LED osvětlení perfektně osvětlí vnitřní prostor. Ovládání je možné prostřednictvím přehledného dotykového displeje. U některých modelů je dávkovač vody, ale také automatický výrobník ledu.

O značce Concept

Společnost Concept byla založena v roce 1991 a jejím prvním výrobkem byl tedy ruční šlehač. Značka se stále rozrůstala a zdokonalovala, až se postupně přidávala jedna kategorie produktů za druhou. Kromě lednic tak můžete zakoupit také vysavače, pračky, robotické vysavače, ale i drobné domácí spotřebiče, jako například rychlovarné konvice.

Lednice Concept můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.czMall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (130 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Dokud jsem nenarazil na tento váš článek, ani jsem netušil, že už má značka Concept i lednice, takže jsem byl dost překvapený. Nakonec jsem zjistil, že moje sestra má doma od této značky americkou chladničku a je nadšená, takže je to určitě dobrá investice.

Přidat komentář

Recenzer
Logo