Lednice Samsung

Ledničky Samsung zachovají vše potraviny dlouho čerstvé, chutné a prodlouží jejich trvanlivost. Vynikají moderním stylovým a velmi elegantním designem, díky kterému se stanou nedílnou součástí každé domácnosti. Na trhu narazíte na klasiku v podobě bílého a nerezového provedení, ale také na černé modely, jež jsou vhodné zejména do moderně zařízených kuchyní. Lednice Samsung můžete umístit do domácnosti i kanceláře.

Všechny lednice Samsung

Co se týká provedení, máte na výběr americké, kombinované i monoklimatické. Umístění mrazáku je možné zvolit nahoře, dole nebo vlevo. U většiny modelů jsou dostupné ty nejmodernější technologie a funkce, které se o vaše potraviny postarají s maximální péčí, neboť udržují uvnitř lednice optimální teplotu i vlhkost.

Lednice Samsung jsou schopné pracovat tiše, bez zbytečného hluku či nežádoucích vibrací, navíc vám uspoří spoustu elektrické energie díky své šetrnosti a zařazení do energetické třídy A+, A++ a A+++. Výhodou jsou i různé vychytávky, jako dětský zámek, ochrana proti námraze, indikátor plnosti atd.

U některých modelů narazíte dokonce i na systém android, který upozorňuje na datum spotřeby vybraných produktů, umí nabídnout přehled receptů nebo zvládne vypracovat nákupní seznam potravin chybějících v lednici. Zajímavostí je třeba systém Multi-Flow, který se postará o to, že budou veškeré potraviny chlazeny rovnoměrně a to bez ohledu na to, jestli jsou umístěné v horní či dolní části, případně vpředu nebo vzadu.

O značce

Značka Samsung se na trhu vyskytuje více než 70 let a stále přichází s různými inovacemi a novými druhy spotřebičů a zařízení. Zejména vyniká v oblasti digitálních zařízení a médií, kde je lídrem, ať už jde o mobilní telefony, televize, audio a video techniku, fotoaparáty, kamery a další, ale rovněž ve výrobě a distribuci velkých domácích spotřebičů.

Pod značkou Samsung tak pořídíte paměťové karty, pračky, domácí kina, tablety, reproduktory, robotické vysavače, chytré hodiny, chladničky, mikrovlnné trouby, sušičky, tyčové vysavače, outdoorové kamery a mnoho dalších spotřebičů a zařízení.

Lednice Samsung můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo