Samsung RB33J3209WW

Volně stojící chladnička Samsung RB33J3209WW patří mezi produkty vysoké kvality, což je u výrobce tohoto zvučného jména již standardem. Moderní vzhled, minimalistický design a dokonalé, naprosto čisté linie, kterým sekunduje ovládací panel s přehledným displejem, jsou jen zlomkem vlastností, které u tohoto spotřebiče uvítáte.

Celková kapacita lednice činí 304 litrů, přičemž chladicí část dostala 206 l a mrazicí 98 l. Kapacita je dostačující pro domácnost se třemi až čtyřmi členy, případně i více, pokud nenakupujete příliš do zásoby. Tento 185 cm vysoký spotřebič patří do energetické A+++, což je vůbec nejlepší a zároveň i nejúspornější co může být. Ostatně odpovídá tomu i roční spotřeby elektrické energie, která činí 172 kWh.

Hlučnost se pohybuje na maximálně 40 dB, což je stále ještě ucházející. Potěšující je akumulační doba při nečekaném výpadku proudu, ta je skvělých 24 hodin. Pokud jde o mrazicí výkon, zvládne zamrazit 13 kg čerstvých potravin během 24 hodin.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Vnitřní prostor chladničky je rozdělen na tři police z tvrzeného skla, dveřní polici na vysoké lahve, zavařeniny a mléčné výrobky, nechybí ani dvě zásuvky na zeleninu a ovoce. V mrazáku jsou jako již tradičně 3 zásuvky (boxy). Přehled o zásobení lednice usnadňuje energeticky úsporné LED osvětlení. Unikátní technologie True No Frost zamezuje vzniku námrazy a udržuje stálou teplotu ve všech částech chladničky.

Díky Multi Flow je zajištěna rovnoměrná cirkulace chladného vzduchu, navíc je chlazení až dvakrát rychlejší, takže se tolik nezatěžuje chladicí systém a pomáhá to tak prodloužit jeho životnost. Funkce Cool Select umožňuje nastavení optimální teploty pro uchování zeleniny, ryb či masa a zachovat tak jejich přirozenou chuť i delší čerstvost. Potěší rovněž vysouvací polička Easy Slide Out pro snadnější manipulaci s potravinami.

Samsung RB33J3209WW má výkonný kompresor vybavený digitálním převodníkem, jež automaticky reguluje rychlost, až v rozmezí 7 úrovní přispívá k efektivnímu snížení spotřeby energie, minimalizuje hlučnost, snižuje zároveň o opotřebení samotného kompresoru, prodlužuje jeho životnost a zajišťuje dlouhodobý výkon bez sebemenších problémů. Bonusem je pak téměř 10 let záruky.

Parametry

Výrobce: Samsung
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 40 dB
Počet kompresorů: 1
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A+++
Čistý objem chladničky: 206 l
Čistý objem mrazáku: 98 l
Spotřeba el. energie: 172 kWh
Výška: 175 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 66,8 cm

Fotografie

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

Samsung RB33J3209WW nás rozhodně nezklamala, ostatně stejně jako jiné modely ledniček od tohoto osvědčeného výrobce. Tichý chod, velmi příznivá cena a ještě minimální spotřeba. Chladnička má vynikající vlastnosti, dokonalé funkce a dostatečný vnitřní prostor pro uskladnění značného množství potravin. Energetická třída A+++ je naprostá špička, stejně jako desetiletá záruka na kompresor. Navíc ještě pozvedne vaší domácnost svým bezchybným vzhledem a moderním designem. Za nás rozhodně palec nahoru. Jestli chcete srovnání s jinými typy chladniček, můžete se podívat na LG GBB59PZJZS nebo také Whirlpool B TNF 5323 OX.

Design
8.5
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
Klady
  • cena
  • tichá
  • samoodmrazovací
  • úsporná
Zápory
  • je menší než vypadá
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici Samsung najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo